Autor: Фаул Tema: KK Partizan 2018/2019  (Pročitano 92730 puta)

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.884
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #180 poslato: Oktobar 23, 2018, 07:54 »
valjalo bi da ovaj Braun bude dobar, inače ćemo u bananu  :D

ima baš dosta posla sa ovim timom, a i dalje nisam ubeđen da je Čanak čovek koji može to izvući

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.884
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #181 poslato: Oktobar 23, 2018, 08:24 »
e jebiga, ajd da barem malo ujednačite kriterijum mamu vam hebem

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #182 poslato: Oktobar 24, 2018, 02:04 »
Arena, posle 4 godine, sad i zvanicno.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #183 poslato: Oktobar 26, 2018, 02:30 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Nije Danilovic, a ko je onda?  :zbunjen: Jebe lud zbunjenog.

Nego, koliko ljudi se ocekuje u Areni veceras?
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #184 poslato: Oktobar 26, 2018, 04:12 »
Mora da je Šilobad.    :D


Jasno je koga Ostoja crta ovim uvijenim objašnjenjima.  A što je nejgore plaše me ove ovkave priče.  Čuješ, dug smanjen 3 miliona za godinu dana.  A okle smanjen, od čega, kojih prihoda.

Poznate su nam te "Čovićevske" metode smanjenja dugova...   samo je pitanje kada će to sve opet isplivati.
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže Saga Norén

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: južno od sjevera, sjeverno od juga...
  • Poruke: 17.980
  • Ugled: +2305/-1146
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #185 poslato: Oktobar 26, 2018, 06:18 »
ajd vi ste svi tu normalni i pametni grobari, pa bi vas htio nešto pitat...kad odgovorite, kasnije ću vam objasnit razlog pitanja...

jel vi jednako gledate KK i FK Partizan, imate li jednako empatije i razumijevanja za oba kluba u problemima, ili vam je neki od njih bliži?!
i zašto?!
baš me zanimaju vaši odgovori, s obzirom da niste neki zavedeni mulci već zdravorazumska čeljad... ;)
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak
"Saga, kucy i miha su vratili Adeze na vlast!" - by Bojci
"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.884
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #186 poslato: Oktobar 26, 2018, 10:18 »
Ovo ako se izgubi Čanak bi morao ići, uz sve objektivne probleme, gubiti od dve najlošije ekipe lige (bar po imenima)  je nedopustivo.

Nisam neki fan Čanka kao trenera, ima je pozitivnih momenata, ali neke granice ipak postoje.

Da stvar bude još i gora, niko živ mi ne pada na pamet da bi mogao nešto posebno garantovati (od slobodnih trenera naravno).
« Poslednja izmena: Oktobar 26, 2018, 10:19 Zgembo Adislić »

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #187 poslato: Oktobar 26, 2018, 10:24 »
Jel igra ovaj novi Amer?

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #188 poslato: Oktobar 26, 2018, 10:35 »
Božić ... bata   :smeh1:

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.715
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #189 poslato: Oktobar 27, 2018, 12:11 »
 sad je red ns selektora
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #190 poslato: Oktobar 27, 2018, 12:23 »
Sinoc dok sam gledao ono sramocenje mi je kroz glavu prolazilo da je to vjerovatno kraj Canka u KKP. I zaista jeste. Moram stvarno istaci da je covjek gospodski otisao. Izjava, obrazlozenje, apsolutno sve na mjestu. Uporediti ovo sa Djukicem i njegovim glumatanjem.

Nenad je okej momak, zelim mu sve najbolje u karijeri, neka postane dobar trener. I hvala za onaj kup!
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #191 poslato: Oktobar 27, 2018, 02:01 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

jel vi jednako gledate KK i FK Partizan, imate li jednako empatije i razumijevanja za oba kluba u problemima, ili vam je neki od njih bliži?!
i zašto?!


Evo ja cu ti odgovoriti. Sto se mene tice, a vjerovatno i vecine na ovom forumu, to je KK Partizan. E sad, kod ukupne grobarske populacije, sigurno da je FKP praceniji i ima vecu bazu publike, sto je i normalno, ipak je u pitanju fudbal.

Medjutim, sto se tice ukupnog SD Partizan, kosarkaski klub je uvijek bio mezimce, narocito zadnjih 15ak godina. Partizan vise nego bilo koje drugo sportsko drustvo ima pravu kosarkasku publiku, cak mnogo ljudi prati samo taj sport, te je nekako KKP stozer i centralni klub sportskog drustva oko kojeg se svi ostali okupljaju, iako je FKP finansijski mnogo jaci.

Usput, mislim da je odnos broja gledalaca fudbalski/kosarkaski kod Partizana sigurno najmanji, ponekih sezona je cak bio u korist kosarkaskog kluba. Evo recimo, sinoc protiv Zadra je bilo 8000 ljudi, dok fudbalski klub ima veliki problem da skupi toliko ljudi.

Dakle, da sumiram, fudbal je fudbal sto bi se reklo pa je ukupno gledano FKP sigurno prvi, ali u nasem slucaju, kosarkaski klub ne zaostaje puno, plus reklo bi se da ima vjerniju bazu.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #192 poslato: Oktobar 27, 2018, 04:29 »
Da se ubacim cisto da potvrdim gosin Faulove teze..KK je sigurno bio gledaniji i poseceniji od FK narucito u Duletovom prvom mandatu i prvih godina u Evroligi negde do 2010.


Kod nas je uglavnom obrnuta prica bas znog dominacije Partizana KK je uvek bio ono samo za zagrizene ljubitelje basketa i cesto mazohiste..


Jos imam na kompu sve utakmice iz Uvalin sezone...to dno dna  :)


Nego da se vratim na temu.
Gledao sam par utakmica Partizana i meni ova ekipa deluje kao dobra prica,dobar temelj..mislim da je Canak trebao ostati.




Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.715
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #193 poslato: Oktobar 27, 2018, 07:07 »
mozda grobari vise vole KK od FK ali se ne slazem da su dobra kosarkaska publika. Malo je u Pioniru pravih poznavaoca kosarke a puno napaljenih koji bi da vode sveti rat protiv zamisljenog neprijatelja
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #194 poslato: Oktobar 27, 2018, 09:21 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
ajd vi ste svi tu normalni i pametni grobari, pa bi vas htio nešto pitat...kad odgovorite, kasnije ću vam objasnit razlog pitanja...

jel vi jednako gledate KK i FK Partizan, imate li jednako empatije i razumijevanja za oba kluba u problemima, ili vam je neki od njih bliži?!
i zašto?!
baš me zanimaju vaši odgovori, s obzirom da niste neki zavedeni mulci već zdravorazumska čeljad... ;)


Što se mene lično tiče, svakako je stepen identifikacije veći sa KKP.   Nije to samo posljedica uspjeha KKP, već više ljudi koji su činili (i čine i dalje) KKP i FKP u tom periodu...  a tu mislim na sve, od uprave, sportskog sektora pa do igrača.   Nekako mi je KKP više odisao grobarštinom.

Ali što se tiče emocije sa kojom pratim utakmice oba kluba, tu gotovo da nema razlike.    Sa istom količinom emocije sam doživio i plasman na F4 Evrolige 2010, kao i plasman fudbalera u LŠ te iste godine.
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.