Autor: Фаул Tema: KK Partizan 2018/2019  (Pročitano 92801 puta)

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #630 poslato: Jun 16, 2019, 07:38 »
OK, hvala, Ajkula. Zaista nisam znao za ovo pravilo.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #631 poslato: Jun 16, 2019, 10:37 »
Sad da iznesem vidjenje utakmice od sinoc.

Kao sto rekoh, cestitam onome ko je prodao Lendejla pred sam kraj sezone. Cestitke i onome ko mu je omogucio da ne zavrsi sezonu nego da pored validnog ugovora ide da ladi muda kuci. Pitam se sta je sa pricom Ostoje da igraci vise iz KKP nece ici dzabe, vec ce to biti regulisano jakim obestecenjima. 100k je jako obestecenje? Ne mozes ni godisnju platu mladom igracu dati od toga. Sta je sa pricom sa gradjenjem tima oko neke osnove...koju su trebali da cine Marinkovic, Lendejl, Zagorac...ako dvojica od te trojice idu?  :zbunjen: Ajde evo da ne serem unaprijed, da se zavrsi sezona i vidimo sta ce se desavati tokom ljeta. Al potezi mi i ne ulivaju neki optimizam.

Sinoc su sve sve nase slabosti pokazale. Odbrambeno, pored ona nasa dva rekreativca Odzo izgleda kao Hakim jebote  :klanja: dalje, Davidovac djeluje kao da ga je nemoguce zaustaviti  :zbunjen: mislim, svaka cast za partije koje pruza momak, ali itekako mu pomazu nasi defanzivci. Da ne pricam o tome kako nasi specijalisti za odbranu ne mogu da zaustave Filipa Covkinsa  :zvizvdi: Napadacki, ekipa, lise pozicije 5, stvarno lici na nesto. Spoljna linija radi posao i tu lezi najveci kvalitet ovog tima. Na zalost, sve to se prospe niz vodu u 2-3 napada ako nam napadnu centre, a mi uzvratimo napadom preko centra  :zbunjen: O gradjenju reketa, skoku...zatvaranju kosa prilikom probijanja njihovih bekova. Pobogu, Covic u 9 utakmica ove sezone sa nama nije dobio jednu blokadu...nas bek kad probije, ceka ga Odzo i usere ga od straha pri pomisli da treba izbjeci vjetrenjacu. Zagorac, kontra koju je zasrao sinoc je bila slag na torti kontri koje je zasrao tokom sezone...covjek ne umije da zavrsi najjednostavniju mogucu stvar, dje od polovine terena ima 2m prednosti u odnosu na protivnickog igraca...zakucaj je jebem joj mater, sta se izvlacis na stranu da sutnes od tablu iz kontre  :udaraozid: Covjek je ima teski problem psiholoske prirode, ovako mlak i strasljiv je potpuno neupotrebljiv.

U sustini, Trinkijeri je ovakav sastav nategao preko maksimuma...vozi ih u crvenim obrtajima jos od plej ofa aba lige, dobro da mu se sve nije raspalo u paramparcad. Kad posalje Gagica&Jankovica na klupu, njihov tupi pogled govori vise od hiljadu rijeci, onamo je trener nemocan. Mozes da ga gledas i places, dzaba. Pod uslovom da se osnova ekipe ne rasturi, sto je na dobrom putu za sad, iduce sezone bi se pametnim ciscenjem ekipe i dovodjenjem cetvorki i petica koje su sve suprotno od ovogodisnjih, moglo da se radi nesto. Neka se zrtvuje koja posrana sezona, ali neka se dovedu ljudi koji u buducnosti mogu biti sampionski igraci, jer od ovakve selekcije ljeba nema. Sto bi DV reako, ako su ruze, procvetace...neka sastave tim ruza pa cemo cekati ako treba, samo da ne cupamo kose zbog igraca kakvi su Gagara i nesrecni Nikola Jankovic. Sto je najgore, lik je za mjesto 3. centra sasvim okej resenje, jednostavno ni on sam nije znao sta ga je snaslo kad je dobio 25+ minutazu.


Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #632 poslato: Jun 16, 2019, 10:14 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Ona Gagiceva 5. nije bila nesportska.


Inače opet nas je pogurao....nikada ne omane... :))

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #633 poslato: Jun 17, 2019, 08:48 »
Ne znam sta bi rekao. Jebem li ga.

Valjda imamo jos kamate iz Istanbula i Zagreba.

Mislim prije svega na 5-6 trojki sa sirenom, ne na zadnji napad za koji je kriv isključivo kouč.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #634 poslato: Jun 18, 2019, 12:00 »
Ostoja, puši ga!
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.884
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #635 poslato: Jun 18, 2019, 01:03 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Ne znam sta bi rekao. Jebem li ga.

Valjda imamo jos kamate iz Istanbula i Zagreba.

Mislim prije svega na 5-6 trojki sa sirenom, ne na zadnji napad za koji je kriv isključivo kouč.

koji dugovi više bokte  :)... pa imali smo i Nolana Smita, i pre par meseci Parahovskog. Pa eto i pre dve godine Gudurića kada smo stvarno imali dobru situaciju u finalnoj seriji sa jako lošim timom, pa on pogodi onu prsaru sa 9 metara.

Valjda se krug okrenuo, mogli bi mi sad ponovo

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #636 poslato: Jun 18, 2019, 01:14 »
Pa i ja se nadam da je dosta. Sinoc je tako frustriralo sto se odigra odlicna odbrana, bukvalno ne znaju sta ce sa loptom, uvale je Davidovcu na 22. sekundi napada, on iz mjesta, sa 9m, preko ruku opali...pa Beron, pa Covic, pa...ne znam ni sam.

Sinoc opletoh po Trinkijeriju i S. Jankovicu zbog zadnjeg napada, al danas kad pogledam korake...jebem li ga, ne znam kako ocekivati da ga covjek zaustavi kad loptu drzi u rukama do kosa. Doduse, jeste nejasna odluka sto je SJ bio na terenu i omogucio im takvo preuzimanje, ali opet...ne mozes jesti govna posle ociglednih koraka.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #637 poslato: Jun 18, 2019, 01:20 »
Ali opet, utakmica je ranije izgubljena. Ja sam bio ubijedjen da se ono sinoc ne moze izgubiti, cak ni kad su preokrenuli rezultat. Imao sam osjecaj da gledam snimak neke utakmice i znam da smo dobili. Tako je nekako izgledalo na terenu, mucimo se i ne mozemo da zakljucimo, ali nasa je. Kad ono prc.

Prva stvar sto mi je padala na pamet - nije se dovoljno napadao Odzo posle 2. pa onda dalje 3. i 4. faula. Nase bekove je strah od njega...a najvece sanse da on napravi faul su upravo kod prodora nasih bekova. U momentu kad su Odzo i Faje bili van terena, nasa igra je bila rapsodija.

Sta jos...slobodno bacanja pomenuti? Otvorena trojka Refroa? Dodatno bacanje za Berona kad ga je cuvao Zagorac? Izgubljene lopte na +2 pred sami kraj? Ponovo neodbranjena 1 sekunda napada kao u prosloj utakmici? Na 20 mjesta smo ispustili utakmicu...to je jedan jebeni poen.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #638 poslato: Jun 18, 2019, 01:50 »
I sta sad...debeli Latin je na prekretnici. Ako ode, jebi ga, potpuno razumijem covjeka. Bicu malo razocaran i moglo bi da se kaze da je pobjegao kad je gusto, ali jebi ga. Nije covjek duzan da se valja u nasem blatu.

Ako, uz sve sto je vidio, dozivio i prosao, odluci da ostane - onda je on taj, dobili smo novog generala. Samo je pitanje koliko ce ga ovaj sto ga ceraju sa SNS sjednice ispostovati. Ima logike da ce dobro da se potegne sa nasim budzetom uoci tih izbora, kad li ce vec biti, da nam se obezbijedi EL da masa bude zadovoljna...takvu situaciju bi mogli iskoristit samo ozbiljni ljudi u klubu. Posto u ove iz uprave nemam povjerenja, Trinkijeri je jedina nada. Ako ode, ovo je jos jedna izgubljena sezona, a vjerovatno i iduca.

Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #639 poslato: Jun 18, 2019, 02:29 »
Gledali smo kosarku, pa vaterpolo, i na kraju rukomet. Spektakl!
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #640 poslato: Jun 18, 2019, 04:43 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava



Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.884
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #641 poslato: Jun 18, 2019, 07:20 »




ovo nije u redu, baš je nekako tužna slika.

Manje više se zna sam u mnogim stvarima protiv Duleta, čovek je debelo zabrazdio u stvari koje ne poznaje i obrukao sa na više polja u želji da se prikaže nečim što nije... Ali ovo definitivno nije zaslužio, da ne može zapatiti ni neku under selekciju, niti bilo šta od raspoloživih poslova u Srbiji, i da mora ići u jebeni Kluž.

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #642 poslato: Jun 18, 2019, 07:58 »
Bas lose izgleda Dule.
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #643 poslato: Jun 18, 2019, 08:00 »
jel on imao transplantaciju?

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2018/2019
« Odgovor #644 poslato: Jun 18, 2019, 08:14 »
Malo o Pioniru.

Ova hala je odavno prevazidjena. Juce je bilo 50 stepeni, velika vlaga i vazduha bez. Konstantno se znojis i umesto da uzivas u utakmici ti trosis maramicu za maramicom upijajuci potok vode koji ti ide sa cela. Klinci koji brisu parket su bili prepuni posla. Tokom poluvremena se stvori oblak dima od cigareta.

Vrhunac je bio kada je grom udario u krov koji je nakon toga prokisnjavao. Komicne scene su usledile sa peskirima koji prekrivaju tih nekoliko metara kvadratnih parketa i upijaju vodu. Igra se nastavlja a klinac koji je zaduzen da cisti parket dobija instrukcije od trenera Zvezde da sedne u VIP red odmah pored terena i da iskace po potrebi da brise taj deo parketa.

Na sve to, imam sta da vidim kad sam stigao do kola. Posto klasicnog parkinga ima za cca 50 automobila, a potrebe su znatno vece, praksa je da ljudi parkiraju na livadi pored. Policija to tolerise jer druge opcije nema. E sad, pljusak i zemlja = blato do kolena. Imao sam nesrecu da parkiram na jednom od najgorih mesta, sa najmanjom povrsinom trave. Dok stignes do auta patike su vec komplet u blatu, a onda shvatis da auto iz blata ne moze da se izvuce. Jedino resenje je naravno pomoc prolaznika, koji te poguraju, a ti ih usput nagradis solidnom dozom blata preko zadnjih tockova.

I posle se pitamo sto ljudi ne dolaze na sportska desavanja u Srbiji.

Apsolutno podrzavam odluku da se predje u Arenu. Zbogom Pioniru. Bilo je lepo, ali Partizan trazi bolje.
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!