Autor: Dule Savic Tema: FK Crvena zvezda 2019/2020  (Pročitano 130455 puta)

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.721
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2019/2020
« Odgovor #570 poslato: Novembar 27, 2019, 12:28 »
 a moglo je realno da bude 0:30 ajde možda da računamo da je Pavkov trebao da pogodi mrtvu šansu protiv Engleza, dakle 1:30 
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.960
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2019/2020
« Odgovor #571 poslato: Novembar 27, 2019, 01:02 »
Žale se ljudi da su previše jeftine karte bile sa obzirom na to kakav smo atomski fudbal Zvezde imali priliku da gledamo.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2019/2020
« Odgovor #572 poslato: Novembar 27, 2019, 01:49 »
Ma nema veze sa drzavom u smislu da im nije dala da naprave bolji tim.
Dala im je drzava sasvim dovoljno da izglesaju bar kao pristojan tim u ls.


Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2019/2020
« Odgovor #573 poslato: Novembar 27, 2019, 01:56 »
Sto bi rekao Dusko Radovic, siromasna su djeca kojima roditelji nisu mogli ostaviti nista drugo do materijalnog. Slicno je i sa drzavom i klubovima. Dati velike pare Terzicu da sastavlja tim je kao ostaviti brdo kupusa kozi da napravi salatu.

Naravno, Terzic nije nikakva novina, ovakvo stanje je, pa skoro i od kad je fudbala na ovim prostorima. Tako da sadasnja vlast nije nista drugacija od prethodnih po ovom pitanju. Ali, govoriti da su im date pare - sta ce vise, je jednako promaseno kao i misliti da je problem samo zbog ove vlasti.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.721
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2019/2020
« Odgovor #574 poslato: Novembar 27, 2019, 01:58 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Ma nema veze sa drzavom u smislu da im nije dala da naprave bolji tim.
Dala im je drzava sasvim dovoljno da izglesaju bar kao pristojan tim u ls.

Država je dala pare ali je i postavila čelnike koji muvaju sa tim parama umesto da naprave solidan tim. Niko im ne može ništa sem te države koja opet iz nekog razloga žmuri na sve to što ovi rade po klubu. Ostaje pitanje da li ih zabole uvo za sve ili imaju ličnu korist pojedinci koji su na vrhu vlasti u državi
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2019/2020
« Odgovor #575 poslato: Novembar 27, 2019, 03:58 »
Da iz nekog razloga 😁.

Kojeg pitam se...

Ja ne vjerujem da ovdje osim Lakija i mene znaju koliki teletabisi sjede u klibu.
Koliko njih boli uvo i koliko njima zvezda i njena istorija znaci.

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2019/2020
« Odgovor #576 poslato: Novembar 27, 2019, 06:54 »

Van mreže Ajkula

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Avg 2015
  • Lokacija:
  • Poruke: 12.694
  • Ugled: +105/-396
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2019/2020
« Odgovor #577 poslato: Novembar 27, 2019, 10:16 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.960
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2019/2020
« Odgovor #578 poslato: Novembar 28, 2019, 10:02 »
Vreme je za reset. Nije realno očekivati da ode Terzić, ali jeste da se rešimo pola igračkog kadra. Pored toga, zahvalio bih se Mrkeli i onom idiotu Pantoviću. A što se Milojevića tiče, sačekao bih kraj sezone.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.960
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2019/2020
« Odgovor #579 poslato: Decembar 02, 2019, 09:57 »
Rutinska igra i pobeda protiv Voždovca. Pribojavao sam se ove utakmice nakon debakla protiv Bajerna. Ipak, na momente nije to izgledalo toliko loše. Stvarane su prilike, promašili smo barem 5 strašnih šansi, nije nam sviran penal u drugom poluvremenu. Borjan je opet bio dobar, branio je sve što je išlo ka njemu, izletanjima krpio greške štoperskog tandema...treba mu produžiti ugovor pod hitno. Gobeljić i Rodić ponovo užasni. Pankov i Degenek se trudili ali i dosta grešili u postavljanju i predaji. Petrović ništa. Ben je opet dobro odigrao i prava je šteta što nije licenciran za Evropu. Ponovo je dao gol. Prosto neverovatno, čak je i mučeni Ivanić počeo da daje znake života. Menjao ga je posle Jovančić. Dosta dobro je to izgledalo u kombinaciji sa Marinom, koji je ponovo doktorski igrao. Dao je i gol. Nisam gledao snimak ali mi je sa tribine delovalo da je bio u ofsajdu. Ipak, strašna akcija je bila. Garsija je odigrao odlično, pred kraj ga je menjao Vukanović, koji čim je ušao bio je u mrtvoj šansi. U špicu je bio Tomane, ponovo bez ikakvih posledica.

Na stadionu je bilo svega par hiljada mazohista. Smrzosmo se za sve pare. Idemo dalje, sreda i Mladost u Lučanima.

"This is exactly what football should be about."

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.721
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2019/2020
« Odgovor #580 poslato: Decembar 02, 2019, 11:04 »

 Posle poništenog čistog gola gostiju i našeg gola iz čistog ofsajda nemam  volje za nekim komentarom sem da nije čudo što nas pune ko magare u blatu kad izađemo na megdan pravim ekipama u ozbiljnom takkmičenju.
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.960
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2019/2020
« Odgovor #581 poslato: Decembar 02, 2019, 11:40 »
Naš prvi gol jeste iz ofsajda. Njihov gol je, čini mi se, sasvim opravdano poništen. Nije nam sviran penal. Suđenje jeste bilo loše, ništa novo, ali nismo ovu utakmicu dobili zbog suđenja već zato što smo bili bolji.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.721
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2019/2020
« Odgovor #582 poslato: Decembar 02, 2019, 12:21 »

 Nikakv faul nije bio kod gola Vozdovca a naš ofajs ko kuća, smuči mi se gledanja fudbala nakon takvih situacija. igrali smo malo angažovanije ali i dalje tanki po bokovima a baš bokovi treba da nam nose ovu formaciju. Na tibini sam inače čuo i da se već šuškalo o smeni Milojevića ali su navijači zapretili tandemu sa karaburme da se ne igraju sa trenerom.
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.960
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2019/2020
« Odgovor #583 poslato: Decembar 02, 2019, 12:48 »
Moguće da grešim, ali meni se učinilo da je bio faul. Igrači Voždovca se uopšte nisu bunili. Ali Bokovi sa Rodićem i Gobeljićem na beku mogu samo da se nose što se mene tiče. Što se tiče Miloja, čuo sam da postoje velike šanse da ode u januaru. On je sam ponudio ostavku posle Bajerna. Čak je krenulo i licitiranje nekim imenima tipa Rastavac, Lalatović ili onaj iz Čukaričkog. Da se ja pitam ostavio bih ga do kraja sezone. Ali sasvim je jasno da nešto mora da se menja. Mi ne igramo fudbal godinu dana. Međutim, mnogo pre Milojevića treba da ide sportski sektor na čelu sa Mrkelom. Skandal je šta su oni dovodili i za koje pare.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.721
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2019/2020
« Odgovor #584 poslato: Decembar 02, 2019, 01:28 »
Mrkela je dokazani kancer i kad god je bio u klubu napravio je neko sranje počev od igračkih dana, naravno da je uz njega ako ne i ispred i don terza ali on očito ima podršku duha koji lebdi i cg mafijaša pa će i dalje rukovoditi kubom. Miloje može da ostane ali samo pod uslovom da se izbor i za makar polovičnu samostalnost u vođenju kluba. Uz to kad ih vidim njega i Kosanovića na klupi onako podgojene sve mi je jasnije da se više bave menadžerisanjem nego ozbiljnim radom na treningu. Mora se otkaz uručiti najmanje kod 6-7 igrača i dovesti 2-3 prava pojačanja
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)