Autor: Boki Tema: VK Partizan  (Pročitano 38637 puta)

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.525
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: VK Partizan
« Odgovor #105 poslato: Januar 14, 2013, 06:52 »
Jos je jaci tvoj.Ako je neko nekad imao neki uspjeh - bio je drzavni projekat.Valjda vam je neshvatljivo da se nesto moze uradit i bez drzavne sise.

Sad jos da cujem da je trebalo jednako ulagat u VK Partizan,kao i u VK Tent,VK Crvenu Zvezdu ili VK Beograd  :smeh3:
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Dejan NS

  • Matori član
  • ****
  • Pristupio: Dec 2011
  • Lokacija: Podbara
  • Poruke: 502
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: VK Partizan
« Odgovor #106 poslato: Januar 14, 2013, 06:56 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Jos je jaci tvoj.Ako je neko nekad imao neki uspjeh - bio je drzavni projekat.Valjda vam je neshvatljivo da se nesto moze uradit i bez drzavne sise.

Sad jos da cujem da je trebalo jednako ulagat u VK Partizan,kao i u VK Tent,VK Crvenu Zvezdu ili VK Beograd  :smeh3:
Gde sam ja dao ikakav argument?
O cemu Ti pricas?
Nina i Nađa

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: VK Partizan
« Odgovor #107 poslato: Januar 14, 2013, 06:56 »
Pa jebiga, oni su svoj uspeh u fudbalu napravili tako što su državne kompanije od Vardara pa do Podgorice gurale pare tih godina, možda uistinu misle da svi moraju tako da rade.  :))

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.525
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: VK Partizan
« Odgovor #108 poslato: Januar 14, 2013, 07:00 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Gde sam ja dao ikakav argument?
O cemu Ti pricas?

Pa ti nekako zamjeras sto mi pominjemo drzavni projekat a navijamo za VK Partizan,odakle se da zakljuciti da ti mislis da je VK Partizan toliko veliki drzavni projekat da nemamo prava da pricamo o tome.Eto,da jednostavno objasnim kako sam shvatio sta si rekao.

Ako nisi to mislio,onda oprosti.

Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Dejan NS

  • Matori član
  • ****
  • Pristupio: Dec 2011
  • Lokacija: Podbara
  • Poruke: 502
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: VK Partizan
« Odgovor #109 poslato: Januar 14, 2013, 07:13 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Gde sam ja dao ikakav argument?
O cemu Ti pricas?

Pa ti nekako zamjeras sto mi pominjemo drzavni projekat a navijamo za VK Partizan,odakle se da zakljuciti da ti mislis da je VK Partizan toliko veliki drzavni projekat da nemamo prava da pricamo o tome.Eto,da jednostavno objasnim kako sam shvatio sta si rekao.

Ako nisi to mislio,onda oprosti.
Pa vidi....kad je o vaterpolu rec....Partizan godinama, decenijama - ima SVE.
Kakvu takvu lovu (da se razumemo, koliko god da su dobijali je MALO), svoj bazen,....
To sto ucenjuju igrace koje dovode - igranjem za preprezetaciju (gde se ipak prvenstsveno stice ime i dobija se sansa za kakav-takav bolji ugovor) i sto godinama izvaraju igrace za lovu- je druga stvar.
Ostali nemaju (odnosno nisu imali)- NISTA.
JEBENO NISTA!!!!!
U drzavi u kojoj je vaterpolo najtrofejniji sport.
Zvezda se ugasila, Vojvodina (od koje ste na onakav nacin uzeli 3-4 odlicna igraca) do pre godinu dana nije imala normalne treninge, dok se nije napravio novi bazen.
I sad posle 20 godina, Vi palamudite o drzavnom projektu, zato sto je neko odlucio da JEDNU SEZONU ulozi u Zvezdu i Radnicki?
E, neka Vam je na cast!
Sto je najsmesnije (ili najtragicnije) lova u vaterpolu je smesna.....Uz to, u VK CZ koliko sam procitao lova itekako kasni i toliko je Zvezda "drzavni" projekat da i dalje nema svoj bazen.
Nina i Nađa

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.525
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: VK Partizan
« Odgovor #110 poslato: Januar 14, 2013, 07:30 »
Sve bi to bilo u redu da je Partizan imao konstantno dobra ledja,a da nije napravio nista.

Ali naprotiv,par puta je bio na ivici bankrota,stanje je bilo ocajno,a rezultati su bili odlicni,pa cak i izvanredni.

Uopste,SD Partizan i SD Crvena Zvezda i njihovi navijaci nemaju pravo da prigovaraju na bilo sta.Zato sto su u Srbiji ta dva kluba bog i batina i dobijaju bukvalno sve.Zato ne pokusavam ni da saslusam vase zalopojke o Tomislavu Karadzicu i glupostima.

Cak ni na zalopojke koje dolaze iz mog ljubimca,KKP-a nisam ni tuznu facu napravio,iako su ponekad itekako opravdane bile.

Ovo sto se podjebavamo medjusobno oko drzavnih projekata vise shvatam kao zajebanciju,meni je generalno milije da drzava ulozi u vas pa se raspadnete nego da bez ulaganja tavorite i kukumacete  :D Zato jedva cekam da Covicev brod udari u neki ledeni brijeg,naravno,ne vodeci se onom o komsijskoj kravi,vec zato sto mi se to svidja  :D

Meni je zao odbojke,vaterpola i rukometa,kao i jos nekih manjih sportova, pa cak i kosarke jer ih je sve pojelo ovo korumpirano i mafijasko govno iz mog potpisa,koje naravno volim da igram u balonu na termin,ali tu je kraj emocija koje prema tom sportu imam.Da se pitam,sve bi pare preusmjerio na druge sportove nekoliko godina dok paraziti ne crknu zbog nedostatka hrane.

Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: VK Partizan
« Odgovor #111 poslato: Januar 15, 2013, 10:35 »
partizan jeste bio par puta u jako teskom stanju,kako ti kazes na ivici bankrota,tj bolje je reci sa nagomilanim dugovima,pa su raspustane fakticki citave generacije. ali i pored toga kao sto je dejan objasnio,u odnosu na ostale partizan je imao sve,jedini je imao neku crkavicu(ostali cak ni to),uzimao je svakog igraca u srbiji koji bi i pokazao naznaku talenta(zanimljivo kako je covic kritikovan da unistava srpsku kosarku,a ovde kada se pojavila kokurencija,ponovo pljuvanje),uz sve to bilo je kako je dejan napisao i ucenjivanja reprezentacijom i sl.uz sve to partizan je dobio bazen od drzave(sto naravno niko drugi nije)...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Losmi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 1.028
  • Ugled: +1/-0
    • Pogledaj profil
Odg: VK Partizan
« Odgovor #112 poslato: Januar 15, 2013, 02:18 »
nemojte da ste licemeri, pisete da je Partizan imao sve, a sa druge strane kako u vaterpolu nema para.
Sta je to imao? Sta je to sve? Govorimo o vaterpolu, a ne o fudbalu gde je ogromna lova i gde postoji  interes sponzora za ulaganjem.
Partizan ima samo tradiciju dobre omladinske skole. I sve sto je postigao uradio je ulaganjem u vlastitu skolu i pametnim pojacavanjem kao sto je dovodjenje Prlainovica kada smo bili prvaci Evrope. Naravno, Prlainovic i ostali veliki igraci su odmah "trbuhom za kruhom" otisli u inostranstvo, jer su tamo mogli da zarade vise. Ne treba ih kriviti.

a da je Zvezda u vaterpolu drzavni projekat to je jasno kao dan.
Samo se neko prejebao, pa ce cela prica da se raspadne koliko vec u aprilu. Nazalost, pa je tako.

Kamo srece da se novac iz fudbala delimicno preliva u vaterpolo, pa da cesce imamo ovakve turnire Kupa i nacionalna prvenstva. Tek nam onda ne bi bilo ravnih u reprezentativnim selekcijama.
Partizan ima Duška Radovića, a Zvezda Acu Lukasa

ajkula

  • Gost
Odg: VK Partizan
« Odgovor #113 poslato: Januar 15, 2013, 03:00 »
meni nije jasno d aje zvezda u avterpolu drzavni projekat pogotovo jer znam ko treba da da pare.


i kako rece faul smjesni su svi navijaci ijednog i drugog kluba koji kukaju a njima je islo skoro sve zavisno od toga ko je uspio vise da se priblizi politickom vrhu.


kad navijaci partizana ,ciji je fudbalski klub napravljen kao kontra crvenoj zvezdi i prebacen u bg da pravi balans zvezdi,ia odmah zatim prebaceni najbolji igraci iz hrvatske pocnu pricat da je neko drugi drzavni projekat stvarno je smesno.
da napomenem sitnicu da su na prvom turniru u fudbalu sastav armije sfrj (a valjda je dvima jasno sta je armija bila prvih godina sfrj.fnrj) uglavnom bili igraci partizana .
dalje morao si da ides u vojsku dvije godine i igras fudbal u partizanu ako si htio da nastavis karijeru.


posle par godina dolazi do pomjeranja politicke moci u drugom pravcu i onda jedan drugi beogradski klub postaje dominantan. ja zaista vjerujem da je to slucajno  :whistling: .
i igraci su u zvezdu dolazili jer su voleli crveno belu boju i uopste nije bilo otimanja igraca malim klubovima,sakrivanja,ucjena... . sve je za razliku od partizanovog razdoblja bilo posteno  :blabla: .


i onda pocnu plakanja da je kragujevas drzavni projekat jer je dobio pare. pa sta ako je dobio? jer treba da se sve zavrsi na zvezdi i partizanu?
kao u rukometu i fudbalu, aznamo kakve su nam reprezentacije tu.


i u kosarci se ide u tom pravcu.


slucajno su nam u odbojci odlicni rezultai jer tamo prvak mogu bit i vojvodina i kragujevac.


jeli treba da se zabrani svima da se bave sportom i da pokusaju da naprave nesto jer je zvezda prvak sveta bila u fudbalu,a partizan osvojio 11 titula za redom u basketu?


sd partizan i sd zvezda su drustva koaj su najvised pokrala ovu drzavu ,i najvise kostala i kako vracaju ua zadnjih 20 godina?


svadjama,optuzbama i razdorom medju navijacima sto postaje ozbiljan nacionalni problem.


zato bih i jednima i drugima koji optuzju jedni druge da su drzavi projekti porucio da ne kenjaju mnogo.




prvo su kaukali partizanovci otkad znam za sebe jer su gubili fudbal( ostalo je bilo nebitno i poceli smo s elozit jer je fudbal propadao a u nekim drugim sportovima smo bili dobri kao zemlja pa nam je to znacilo nesto) . te sipka,te ovo ,te ono,zaboravljajuci cinjenicu da su dvije titule dobili na sudu udruzenog rada. i to ne tako davno.


onda kad je dominacija presla na drugu stranu brda poceli su zvezdasi da kukaju kako su svi protiv njih.


i te dvije situacije su normalne. gubis pa se ljutis.


ono sto nije normlano jeda kukas kad dobijas vis eod svih ostalih zajedno .


stvarno je smijesno kad se iz partizana kuka kako je zvezda drzavni projekat i to povezuju sa davanjem para zvezdi ,a istovremeno sd se skoro ugasilo dok partizan osvaja sve zivo. cak i u sportovima dje ih nidhje nije bilo.


evo da postavim pitanje? kako to partizan nema nista ,a zvezda sve a partizan nikad titula vise a zvezda propada?


u svim sportovima. osim odbojci.


ne optuzujem nikoga. tako je kako je. partizan se bolje snasao,bolje radio i tu je dje je.
zvezda je lose radila i tu je dje je. sve po zasluzi.


i tako treba da bude. 


ali ovo plakanje posle 3 zvezdine pobjede je stvarno smesno.


najbolje da se svi sportski klubovi zakljucaju jer je partizan osvojo najvise trofeja a sve pare i sve igrace njima.


ja tako nisma razmisljao kad je zvezda bila najbolja u fudbalu.




sto se tice vaterpola.


evo ja cu d aodgovorim. 


partizan ima bazen,uvek dovoljno para da ipak opstane i d anapravi ekipu konkurentnu u evropskim okvirima.


apsolutni monopol jer su igraci morali doci u partizan da bi imali sansu da igraju u reprezentaciji srbije.


svoj bazen fakticki dok drugi nisu mogli dobit termine za trening.


daj meni bazen,500 djece i 3 trenera i za 5 godina cu bit prvak srbije.bez problema.


znaci partizan je imao sve sto je potrebno za vrhunske rezultate ,a ostali su mogli samo da placu .


e sad neko pokusava da napravi nesto slicno i sad je odmah muka i kukanje.


zasto zvezda ne bi pokusala da se priblizi partizanu? ili vojvodina? ovo sa radnickim je stvarno smesno i ne vodi nicemu.


znaci imao je bazen,imao monopol u mladjim kategorijama,mogao je dovest igraca koga je htio( pogledajte sastav partizana iz 2011 kad su osvojili kup sampiona. sve partizanova djeca).


malo li je?


pa vojvodinu ste urnisali. zasto u reprezentaciji nije bilo mjesta za avramovica i vapenskog?


i ja to nista ne osporavam. takva su pravila igre. bori se da uzmes sta mozes da ti bude bolje,ali nemoj plakat kad drugi uzimaju i zele da napreduju.


ali sto je interesantno,nikad,ali bas nikad ljudi iz vk partizan nisu kukali do ove godine kad je izgleda i tu pocela da radi skola duleta vujosevica.


jug,jadran,becej su prekidali dominaciju partizana i nikad nisu kukali vec radili svoj posao.


a samo da podsjetim da je partizan kao bazu imao cijelu srbiju da napravi 14 dobrih igraca. tu privilegiju nije imao niko u sfrj. niti je sada ima.


i zato ne kukajte da je neko drzavni projekat veci od vas jer pokusava da napravi neku dobru vaterpolo pricu,pogotovo jer je prave ljudi koji su debelo zaduzili srpski vaterpolo,i koji kroz vaterpolo zele i sebi da obezbjede egzistenciju kakvu takvu.


pri tom ne mislim na radnicki kg jer ja stvarno ne znam sta je ono.


i samo molim vas ne prodajte pricu( a nadam se da ne vjerujete u to) kako parizan nema nista ,ali s eeto snalazi i osvaja sve zivo ,a zvezda i drugi imaju sve ali se eto raspadaju.


zato bih i jednima i drugima koji optuzju jedni druge da su drzavi projekti porucio da ne kenjaju mnogo.
« Poslednja izmena: Januar 15, 2013, 11:49 NenadBG »

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.525
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: VK Partizan
« Odgovor #114 poslato: Januar 15, 2013, 04:36 »
boli me prst od skrolovanja  :D

Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Losmi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 1.028
  • Ugled: +1/-0
    • Pogledaj profil
Odg: VK Partizan
« Odgovor #115 poslato: Januar 15, 2013, 07:45 »
ko procita Ajkulin post ima pivo :palac:
Partizan ima Duška Radovića, a Zvezda Acu Lukasa

ajkula

  • Gost
Odg: VK Partizan
« Odgovor #116 poslato: Januar 15, 2013, 08:01 »
remize je u zadnjoj recenici  :D

Van mreže boranija

  • Mlađi član
  • **
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 29
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: VK Partizan
« Odgovor #117 poslato: Januar 15, 2013, 08:22 »
dobar post,u pravu si ajkula, aj daj pivo  :D

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: VK Partizan
« Odgovor #118 poslato: Januar 15, 2013, 08:25 »
Ajkula, sokole sivi, na čemu li si ti pisao ovaj post?
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

ajkula

  • Gost
Odg: VK Partizan
« Odgovor #119 poslato: Januar 15, 2013, 08:25 »
aaaaa nisi ga procitao. usao si na forum prije 20 minuta. za to vrijeme ga nisi mogao desifrovat :) .
dobices tehnicku zbog simuliranja :) .