Autor: Boki Tema: VK Partizan  (Pročitano 38110 puta)

ajkula

  • Gost
Odg: VK Partizan
« Odgovor #75 poslato: Januar 12, 2013, 10:13 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Da zato što VK Partizan oduvek pliva u državnim parama, evo već treći put u poslednjih 10 godina kreće sa timom sastavljenim od igrača koji su tek napunili 20 godina  :smeh1:


sreca sto ovi drugi(koji drugi) zadrzavaju svoje najbolje igrace i dovode najtalkentovanije igrace iz drugih sredina...

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: VK Partizan
« Odgovor #76 poslato: Januar 12, 2013, 10:54 »
Kakvo licemjerje u pojedinim postovima...

Nenade shvatili smo, izjedaju nas kompleksi.



Za kraj, samo ću reći: "Boj ne bije svijetlo oružje, već boj bije srce u junaka"  :aplauz:
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: VK Partizan
« Odgovor #77 poslato: Januar 12, 2013, 10:58 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Kakvo licemjerje u pojedinim postovima...

Nenade shvatili smo, izjedaju nas kompleksi.



Za kraj, samo ću reći: "Boj ne bije svijetlo oružje, već boj bije srce u junaka"  :aplauz:
ne razumem koje vas? ja sam pricao sa odredjenim forumasem i komentarisao ono sto je on pisao.tako da mi nikako nije jasno o kojim vama sam ja to pricao... :zbunjen:
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: VK Partizan
« Odgovor #78 poslato: Januar 12, 2013, 11:10 »
Prepoznao sam se.  :cigara:



Ne vidim ništa čudno u tome što neko gaji animozitet prema klubovima(projektima bolje reći) koji na jedan potpuno vještački način žele da se domognu trona, a pritom se jednom klubu koji je institucija i sinonim za taj sport(ne samo u Srbiji, već u cijeloj Evropi), a kojeg gorepomenuti klubovi mogu da uhvate za donje ekstremitete(koleno na primer), pokušavaju na jedan perfidan način poništiti svi dosadašnji uspjesi i zasluge.
« Poslednja izmena: Januar 12, 2013, 11:10 VolimPFC »
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: VK Partizan
« Odgovor #79 poslato: Januar 12, 2013, 11:32 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Prepoznao sam se.  :cigara:



Ne vidim ništa čudno u tome što neko gaji animozitet prema klubovima(projektima bolje reći) koji na jedan potpuno vještački način žele da se domognu trona, a pritom se jednom klubu koji je institucija i sinonim za taj sport(ne samo u Srbiji, već u cijeloj Evropi), a kojeg gorepomenuti klubovi mogu da uhvate za donje ekstremitete(koleno na primer), pokušavaju na jedan perfidan način poništiti svi dosadašnji uspjesi i zasluge.
jebi ga,svako ima prava da se prepozna u bilo cemu to vec nema veze sa mojim pisanjem(iskljucivo sam koristio jedninu)  :zvizvdi:


inace voleo bih da mi objasnis koji je to potpuno vestacki nacin na koji neki pokusavaju da se domognu trona? koji su to uspesi i zasluge koje neko pokusava da ponisti,ko to pokusava i na koji nacin?
ne znam da je iko ista iz zvezde i radnickog rekao lose o partizanu,jos manje pokusavao da ospori bilo kakve partizanove zasluge...


kako je ajkula i spomeuo osim partizana fakticki godinama niko ni ne postoji u srbiji u vaterpolu,sada je eto problem sto postoje i drugi timovi koji su konkurencija partizanu.najbolje da kao do sada ima nekoliko timova koji imaju samo klince u ekipi,i kad pokazu talenat da h partizan uzima bud zasto,i da nema ozbiljne konkurencije.i to je sve ok naravno.mozda ne odgovara tim timovima koji imaju dobar rad sa mladima a koje partizan posle uzima za smesne pare(to godinama rade beograd i vojvodina,pa cak i vise igraca je iz zvezde mladih prelazilo u partizan(pricam o ranijem periodu,pre gasenja vkcz),ali ko da njih neko nesto pita.ali cim partizan ima konkurenciju odmah je to smrtni greh...


posto partizanovci pricaju o parama,voleo bih da mi se objasni od kada je zabranjeno uloziti pare u sport i na osnovu toga doci do rezultata(mada i partizan kada nije ulagao pare nije imao ni rezultat,tj do rezultata i titula je dolazio kada je imao para-manje ili vise,ali u odnosu na sve druge klubove u srbiji ih je imao)? dal psg,man city i sl pokusavaju na perfidan nacin da dodju do rezultata?  :zbunjen:
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
.
« Odgovor #80 poslato: Januar 12, 2013, 11:42 »
Ja se izvinjavam zbog svega sto e VK Partizan ikad uradio. Najiskrenije.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: VK Partizan
« Odgovor #81 poslato: Januar 12, 2013, 11:53 »
a zasto se konstantno vrsi zamena teza,zasto grobari stalno komentarisu nesto sto niko nije ni rekao?jel moze to da se razlozno pojasni?ali direktan odgovor,ne neko palamudjenje bez pravog odgovora...


jel neko rekao ista protiv partizana,jel rekao da je partizan nesto nezasluzeno uradio i sl? nikako mi nije jasno o kakvom se izvinjavanju radi,ko pokusava sta da oduzme partizanu,da ponisti njegove rezultate,zasluge i uspehe?


bio bih zahvalan na preciznom odgovoru(tipa taj i taj pokusava na taj i aj nacin da ponisti rezultate,zasluge i sl) bez zamena teza,odgovaranja na nepostavljena pitanja,demagogiju i sl...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: VK Partizan
« Odgovor #82 poslato: Januar 13, 2013, 12:11 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

a cekaj uz ciju kintu nego drzavnu je partizan pravio proboje,ili uz ciju kintu je osvajao evropske titule koje spominje ramkens?

Izvini, ali Partizan je titule osvajao sa svojom decom, u VK Partizan nikada nije bilo skupih povratnika, ako se izuzme lična Vujasinovićeva želja da ovde završi karijeru, kupovanja proslavljenih reprezantativaca i gotovih igrača na vrhuncima karijera, već pravljenje (većina igrača koji su nosili kapicu Partizana u poslednje dve decenije jeste prošla sve mlađe kategorije) i brušenje igrača i to je ono što je naš klub i naš vaterpolo održalo na vrhu.

A slično važi i za košarku, jer zna čiji su igrači činili reprezentacije, barem u generacijama koje su donosile medalje.


Meni recimo nije problem bila Vojvodina i ne bi mi smetalo da je prošlih godina uzela koju titulu, zato što u poslednjoj deceniji izuzetno ulaže u vaterpolo školu i krenula je da prozvodi igrače reprezentativnog kadra. I ne bi mi smetalo da su njoj gurnute pare, meni samo smetaju veštaki i politički klubovi, kako ovi Mlađini, kako neki drugi koji glume neke ugašene klubove, a to nisu.
« Poslednja izmena: Januar 13, 2013, 12:15 ramkens »

ajkula

  • Gost
Odg: VK Partizan
« Odgovor #83 poslato: Januar 13, 2013, 12:40 »
ramkens brate ti veze nemas.




inace sto se tice sutrasnje utakmice mislim d aje partizan favorit.
prije pocetka prvenstva sam govorio d apartizan uopste nije slabiji puno(ako i jeste) od radnickog i zvezde. da im je ostao radovic vjerovatno bi bili prvi favoriti.


u odlicnoj su formi.dobili su seged i radnicki. dvije od mozda 5-6 najboljih ekipa u evropi trenutno po imenima. zvezda nema bas iskustva u utakmicama za trofeje.partizan je domacin i vjerujem da je u prednosti.
nadam se jednoj bas dobroj utakmici i atmosferi koja ce privuci a ne odbiti ovo malo sponzora sto vaterpolo ima.
ova sezona je mozda i odlucujuca da vaterpolol u srbiji ne umre.


to sto su se ulozile pare ( ako jesu vidjecemo na kraju kad se budu svodili racuni) i u neke druge klubove jeste dobro,ali nije dobro sto je jedan od njih radnicki jer od njih nece ostati nista. da su ih dali vojvodini bilo bi razumljivije.ovako mozda uzmu titulu ( mada ne vjerujem)i dogodine raspad jer ce se sredit stanje u evropskom vaterpolu i igraci ce otici i klub ce se ugasit.







Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: VK Partizan
« Odgovor #84 poslato: Januar 13, 2013, 03:10 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

a cekaj uz ciju kintu nego drzavnu je partizan pravio proboje,ili uz ciju kintu je osvajao evropske titule koje spominje ramkens?

Izvini, ali Partizan je titule osvajao sa svojom decom, u VK Partizan nikada nije bilo skupih povratnika, ako se izuzme lična Vujasinovićeva želja da ovde završi karijeru, kupovanja proslavljenih reprezantativaca i gotovih igrača na vrhuncima karijera, već pravljenje (većina igrača koji su nosili kapicu Partizana u poslednje dve decenije jeste prošla sve mlađe kategorije) i brušenje igrača i to je ono što je naš klub i naš vaterpolo održalo na vrhu.

A slično važi i za košarku, jer zna čiji su igrači činili reprezentacije, barem u generacijama koje su donosile medalje.


Meni recimo nije problem bila Vojvodina i ne bi mi smetalo da je prošlih godina uzela koju titulu, zato što u poslednjoj deceniji izuzetno ulaže u vaterpolo školu i krenula je da prozvodi igrače reprezentativnog kadra. I ne bi mi smetalo da su njoj gurnute pare, meni samo smetaju veštaki i politički klubovi, kako ovi Mlađini, kako neki drugi koji glume neke ugašene klubove, a to nisu.
bice ipak da jesu,ali je mrznjom zatrovanim partizanovicma ocigledno tesko da to shvate,pa nikoga od takvih ne treba ni ubedjivati u suprotno...


prica o partizanovim igracima iz njegove skole i sl se naravno koristi poluistinama i oblikuje na nacin kako to odgovara tome koji je iznosi. spomenuta kosarka i generacija koja je donosila titule nasoj reprezentaciji i naravno u njoj su eto igraci bili iz partizanove skole.voleo bih samo da mi se pojasni koji su to igraci?divac,paspalj,danilovic,tomasevic,scepanovic,rebraca?ko?imamo saleta djordjevica(a i on je dosao sa 16-17god) i tu se u velikoj meri zavrsava spisak tih igraca.ne zeleci ni najmanje da umanjim partizanov doprinos razvoju nabrojanih igraca,niti uspesima reprezentacije,prica o partizanovoj deci kada su postizani najveci uspesi nase kosarke prosto ne pije vodu.sto se tice vaterpola tu ta prica ima vise istine,iako u zadnjih 10-ak godina(mislim na igrace koji su izbaceni u tom periodu,ne na dacu i savica npr koji su izbaceni i igrali u reprezentaciji pre 15godina) vecina igraca nisu prosli partizanove mladje kategorije,a manje-vise svi jesu prosli kroz partizan(vise je nego primetno dovodjenje najtalentovanijih igraca iz cg i srbije u partizan,nekih kao juniori,a nekih kada se pokazu u seniorima).
inace naravno da partizan u vaterpolu ranije nije vracao "svoju decu" jer u doba sfrj oni i nisu mogli da idu napolje do odredjenih godina.a sto se tice zadnjih godina i te kako je bilo vracanja igraca -npr gocic,ikodinovic,korolija,vujasinovic,gak, jugoslav vasovic, soro(iako nisu svi ranije nije igrali za vas) i sl,skoro svake godine zadnjih 5-6 je bilo nekog iskusnog povratnika(billo i stranaca,one godine kad ste bili prvaci evrope hadziteodoru npr)...
kazem niko ne osporava znacaj vk patizana za srpski vaterpolo,kao i nekada za jugoslovenski,ali nema potrebe pricati bajke kako je eto samo partizan nesto uspeo zahvaljujuci svom radu,bez pomoci od drzave,i iskljucivo sa svojom decom...


PS.zvezda je imala vise srece nego pameti(slicno je i sa radnickim) jer nam jesamo raspad pro reka omogucioda dovedemo dva glavna igraca,bez kojih bi ovaj sastav izgledao potpuno drugacije.i ti igraci igraju za dosta manju cifru nego sto su tamo imali...


da ne spominjem sto se poslednjih godina javila i dominacija partizana u rukometu,zenskoj kosarci i sl,sportovima gde partizan ima izuzetnu tradiciju,i sve uz pomoc drzavnih sponzora,dok ostale ekipe u drzavi,jedva skrpe nesto da se ne ugase.naravno to je samo potvrdjivalo dominaciju partizana u svim sportovima...
« Poslednja izmena: Januar 13, 2013, 03:19 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: VK Partizan
« Odgovor #85 poslato: Januar 13, 2013, 03:12 »
sutra ne znam ko je favorit,ali definitivno su tu negde,posebno sto je partizan domacin.nadam se pobedi,ali jasno je da kada je mogao da dobije radnicki,partizan je sigurno u stanju i nas da dobije...


inace jedno pitanje,jel igrao danas subotic za partizan,nisam ga primetio?ako nije,da li neko zna sto nije?
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže djemba djemba

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: debela ladovina
  • Poruke: 2.352
  • Ugled: +27/-1
    • Pogledaj profil
Odg: VK Partizan
« Odgovor #86 poslato: Januar 13, 2013, 09:25 »
Znaci i RK Partizan je drzavni projekat? :smeh1: :smeh2:
Oprem dobro

Van mreže Deneb

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Struga, Makedonija
  • Poruke: 3.849
  • Ugled: +27/-3
    • Pogledaj profil
Odg: VK Partizan
« Odgovor #87 poslato: Januar 13, 2013, 12:57 »
jedini cergarskiklub koji postujem je VK Crvena Zvezda Vet, radi Vikora i Ribica, fali im jos Vlada,koji na nasu srecu se opredelio za PArtizan, fali jos Sapic i to je to sto je zvezda izbacila kao igrace.


Nenad malo spinuje i zaboravlja da je Partizan pre par godina dao celu ekipu Viktoru, kao i da je obrisao malo para koja su mu dugovali.
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: VK Partizan
« Odgovor #88 poslato: Januar 13, 2013, 01:11 »
deneb secam se da je partizan pozajmio dosta igraca zvezdi.ali dug nije obrisao,izmedju ostalog i zbog tih dugova je zvezda ugasena(ne kazem da je samo zbog tih)...


djemba,nije bitno dal je drzavni projekat,ali ne mozes mi reci da je eto slucajno dok svi klubovi nemaju ni dinar jedino partizan ima bar koji dinar(naravno i to je smesno i premalo) i dominira u naem rukometu,isto i sa zkk.inace i u rukometu i u zenskoj kosarci ima timova sa vecom tradicijom i vise titula od partizana.ali eto i oni odjednom u sveopstoj dominaciji partizana iskocise i dominiraju.tesko da je sve to slucajno i spontano...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: VK Partizan
« Odgovor #89 poslato: Januar 13, 2013, 01:14 »
Dušan Mandić je neviđen potencijal!Ono će da bude igračina...