Autor: Svetinja Tema: KK Radnički Kragujevac  (Pročitano 58006 puta)

Van mreže Tufi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Podgorica
  • Poruke: 4.010
  • Ugled: +1/-3
    • Pogledaj profil
Odg: KK Radnički Kragujevac
« Odgovor #45 poslato: Oktobar 17, 2011, 11:56 »
Citat
       PARTIZAN POBEDIO RADNIČKI U PIONIRU, TRENER KRAGUJEVČANA NASMEJAO SVE                     "NOSIO SAM CRNO-BELE CIPELE DA NE VIČU MUTAVA P....!"  (2)  Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava   Nedelja, 16. Oktobar, 2011.|  Autor: Agencija BETA                     
 Na pitanje novinara da li je nosio cipele zbog navijača Miroslav Nikolić rekao: "Pa da, da mi ne viču više "mutava p...."....Ma to je visoka moda, ne razumeš ti to. San Remo stil"   
 
  BEOGRAD - Košarkaši Partizana pobedili su večeras u Beogradu Radnički iz Kragujevca sa 77:70 (15:18, 19:16, 17:22, 26:16), u trećem kolu Jadranske lige.     U Partizanu Nikola Peković i Ejsi Lo imali su po 21 poen. U timu iz Kragujevca Miljan Pavković odigrao je svih 40 minuta i imao 17 poena i sedam asistencija, a Dejvid Sajmon je zabeležio 17 poena i pet skokova.     Partizan je do pobede došao tek u poslednjih pet minuta utakmice, najviše zahvaljujući Lou, koji je postigao 15 poena u poslednjih pet i po minuta. Radnički je uglavnom kontrolisao igru i rezultat više od 30 minuta i uglavnom je bio u vođstvu. Kragujevčani su kontrolisali reket i puštali Partizan da šutira spolja, ali je šampion bio jako loš u tom segmentu igre.     Crno-beli su u prvom poluvremenu šutirali 1/10 za tri poena. Za to vreme Pavković i Sajmon su pogađali koš, a uvek je neko iz ekipe gostiju vraćao svoj tim u prednost kada bi zapretili. Lo je postigao 15 poena u poslednjih pet i po minuta, a pomogao mu je Peković sa četiri.     Možda je utakmica mogla da ima drugačiji tok da su Stefan Birčević ili Danilo Mijatović pogodili neki od otvorenih šuteva na kraju. Trener Partizana Vlade Jovanović rekao je posle meča da može da bude zadovoljan samo pobedom.     "Radnički je rizikovao uskom odbranom i praktično nas je puštao da šutiramo spolja. Uz naš loš šut nismo mogli da napravimo neku razliku. Nismo igrali ni dobru odbranu u prvoj i trećoj četvrtini, primili smo nekoliko trojki u poslednjim sekundama. Upozoravao sam igrače na iskustvo Pavkovića i taj njegov "pik", ali smo to ipak loše branili", rekao je Jovanović.     "Mogu da budem zadovoljan samo pobedom. Znam da su igrači hteli, ali ih je i zbunila ta odbrana", kazao je on. Novinare je zanimalo i kakva je situacija sa dolaskom Milana Mačvana na pozajmicu iz Makabija. "Nije tačno da je potpisao i nije tačno da smo se sve dogovorili... Mi smo zainteresovani za njega, ali pitaju se i on i klub koji kontroliše njegov ugovor. Teško je dogovoriti se sa tri strane.     Znam da ne bismo imali vremena da ga uklopimo u sistem do četvrtka, ali ja sam spreman na taj rizik", rekao je Jovanović. Trener Kragujevčana Miroslav Nikolić rekao je da je njegov tim iscrpljen teškim gostovanjima, ali da su igrači uvek motivisani za Partizan.     "Partizan u Beogradu je uvek motiv više za sve igrače...Utakmica je mogla da ima i drugačiji tok da je Birčević pogodio jednu od tri čiste trojke. Borili smo se koliko smo mogli protiv tima koji ima visoke domete u Evroligi, gde očekujem da uđu među osam", rekao je Nikolić. On je ocenio da Radnički uvek igra dobro protiv Partizana jer crno-beli ne brane najbolje igru dva-na-dva.     "Imamo Pavkovića i Sajmona, koje ja zovem (Džon) Stokton i (Karl) Meloun", uporedio je Nikolić svoje igrače sa jednim od najčuvenijih tandema u istoriji košarke. Trener zvani "Muta", koji je uvek spreman za šalu, nosio je na utakmici lakovane crno-bele cipele, a novinare je zanimalo da li je to učinio zbog navijača. "Pa da, da mi ne viču više "mutava p...."....Ma to je visoka moda, ne razumeš ti to. San Remo stil", rekao je Nikolić i izazvao smeh u pres sali.   
Duhom INSTITUCIJE, protiv prostitucije!!!

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Radnički Kragujevac
« Odgovor #46 poslato: Oktobar 17, 2011, 12:28 »
izvinjavam se sto treba da kopiram fakticki isti tekst,ali je malo opsirniji,a slike su koloritnije... :))
Citat
Muta doneo San Remo u Pionir! 
16. oktobar 2011. 20:30 > 21:11                           
Miroslav Nikolić i njegov tim opet su namučili Partizan mt:s - od senzacije ih je delilo pet minuta. Posebnu pažnju privukle su cipele stratega Radničkog...

    Nova sezona, novi Radnički - stari Muta!
 
 Malo je trenera koji raspolažu takvim znanjem, a istovremeno se ponašaju maksimalno opušteno i raspoloženi su da ponude publici i medijima "bonus" na polju zabave.
 
 A, da bi košarka već jednom postala profitabilan sport, moraće da bude i zabavna, a ne samo igrački atraktivna i zanimljiva sa takmičarskog aspekta.
 
 Dakle...
 
 Čim je Miroslav Nikolić u nedelju izašao na parket Pionira, bljesnule su cipele kakve biste očekivali od nekoga ko sedi u "selebriti" redu pored aut linije, ali nikako od nekoga preko puta, ko je tu došao da vodi ekipu i bori se za pobedu.
 
 Umesto klasičnog para obuće, trener Radničkog ponudio je ovog puta crno-bele lakovane mokasine. Teško je proceniti kako su se dopale publici, ali recimo da nisu ostale neprimećene.
    Na konferenciji za novinare usledilo je logično pitanje - da li je želeo da pridobije navijače svog nekadašnjeg kluba, koji ga obično "počaste" uvredama bar jednom, dva puta tokom svakog gostovanja?
 
 " ;D a, to je da mi ne bi vikali 'P..ko mutava'", spremno je odgovorio Nikolić.
 
 Činjenica da je sa novinarom (Vladan Tegeltija sa SOS kanala) dugogodišnji prijatelj, dala je Muti prostora da dodatno pojasni stvari.
 
 "To je San Remo! Visoka moda, koju ti ne razumeš, jer si stalno u patikama".
 
 Naravno, bilo je priče i o utakmici, koju je Radnički izgubio rezultatom 77:70, mada je igrao dobro i početkom poslednje četvrtine vodio sa šest poena razlike.
 
 "Utakmice sa Partizanom u Beogradu uvek su dodatni motiv za moje igrače. Mislim da smo izgubili jer je Stefan Birčević, mlad košarkaš, u prelomnim trenucima promašio tri otvorena šuta za tri poena, koja obično pogađa", jasan je bio Miroslav Nikolić.
 
 Ponovio je da su crno-beli u ABA ligi "uz rame Makabiju" i poželeo im pobedu nad Efesom na startu Evrolige u četvrtak.
 
 Šta je po njegovom mišljenju ključ dobrih igara Radničkog u susretima sa šampionom?
 
 " ;D a se ne uvredi neko od trenera, ali mislim da Partizan slabo brani 'pik end rol', a to je igra u kojoj mi stvaramo prednost i otvaramo šut za tri poena trećem igraču. Pavković i Sajmon su odlični 'pik' igrači, koje je teško braniti. Ja ih zovem Stokton i Meloun!"
 
 "Gledam da mi ostali igrači budu dobri šuteri, a kao što znate, jednog sam već otpustio (Turčin Čankaja)", podsetio je Nikolić.
 
 "Sada ću probati da nađem pravo rešenje na poziciji 3/4, u skladu sa novcem koji mi uprava stavi na raspolaganje. Moram da dovedem skromnijeg igrača i od njega da izvučem 120 odsto, kao prošle godine od Majkla Lija. On sad igra u Ukrajini za 200, 250 hiljada".
 
 (MONDO)
« Poslednja izmena: Oktobar 17, 2011, 12:28 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Svetinja

  • Administrator
  • Matori član
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Rotterdam
  • Poruke: 920
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Radnički Kragujevac
« Odgovor #47 poslato: Oktobar 18, 2011, 04:23 »
Sasvim solidno izdanje radnickog, ali fali igrac na trojci/cetvorci
Pavkovic..ostaje pitanje zasto mu je Hemofarm najbolji tim za koji je do sada igrao

Van mreže Svetinja

  • Administrator
  • Matori član
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Rotterdam
  • Poruke: 920
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Radnički Kragujevac
« Odgovor #48 poslato: Oktobar 19, 2011, 11:30 »
Boris Bakic se spominje kao nov igrac radnickog
Malo cudno...jer Muti treba igrac na 3 n 4
Mozda ovo znaci da Moore ide polako nazad.

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.129
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: KK Radnički Kragujevac
« Odgovor #49 poslato: Oktobar 19, 2011, 12:43 »
Potpisao Bakić.

Van mreže Svetinja

  • Administrator
  • Matori član
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Rotterdam
  • Poruke: 920
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Radnički Kragujevac
« Odgovor #50 poslato: Oktobar 19, 2011, 01:40 »
Sada je pitanje da li ima srpski pasos

Van mreže ccccc

  • Mlađi član
  • **
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 77
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Radnički Kragujevac
« Odgovor #51 poslato: Oktobar 19, 2011, 04:00 »
Sto bi bilo pitanje, kad je reprezentativac CG

Van mreže Svetinja

  • Administrator
  • Matori član
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Rotterdam
  • Poruke: 920
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Radnički Kragujevac
« Odgovor #52 poslato: Oktobar 19, 2011, 07:38 »
da, tako je
on je cetvrti stranac

Van mreže Tufi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Podgorica
  • Poruke: 4.010
  • Ugled: +1/-3
    • Pogledaj profil
Odg: KK Radnički Kragujevac
« Odgovor #53 poslato: Oktobar 27, 2011, 09:57 »
 
Citat
Ekipa Radničkog rešila je da angažuje novo američko pojačanje ove sezone. U tim Mute Nikolića iz Nemačke stiže Majk Skot (25, 203). Košarkaš koji pokriva poziciju tri dolazi iz Getingena za koji je prosečno beležio 13 poena i pet skokova, a u Kragujevcu će se zadržati do kraja sezone.
Uprava Radničkog je rešila da dodatno pojača konkurenciju na poziciji krila naročito posle slabijeg starta sezone i skora od jedne pobede i tri poraza.
Ovaj Amerikanac iz Indijanapolisa je igrao NCAA košarku od 2004-2008 godine, a potom prelazi u Trabzon iz Turske. Odlikuje ga odličan skok i požrtvovanost u odbran
« Poslednja izmena: Oktobar 27, 2011, 09:58 Markisa »
Duhom INSTITUCIJE, protiv prostitucije!!!

ajkula

  • Gost
Odg: KK Radnički Kragujevac
« Odgovor #54 poslato: Oktobar 27, 2011, 10:42 »
bravo za radnicki.

Van mreže Svetinja

  • Administrator
  • Matori član
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Rotterdam
  • Poruke: 920
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Radnički Kragujevac
« Odgovor #55 poslato: Oktobar 27, 2011, 11:49 »
Moore ce znaci uskoro leteti

ajkula

  • Gost
Odg: KK Radnički Kragujevac
« Odgovor #56 poslato: Oktobar 27, 2011, 11:58 »
zar nije ovaj dosao umjesto turcina?


svetinja daj vidi molim te ovo za uplacivanje domena. evo se jebemo 20 dana.


Van mreže Svetinja

  • Administrator
  • Matori član
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Rotterdam
  • Poruke: 920
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Radnički Kragujevac
« Odgovor #57 poslato: Oktobar 27, 2011, 01:23 »
Da, on je dosao umesto turcina
Ali u medjuvremenu je dosao i Bakic, koji igra poziciju Moorea
A ovaj je peti stranac u totalu..jedna ce morati da leti do srpske lige

Van mreže Svetinja

  • Administrator
  • Matori član
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Rotterdam
  • Poruke: 920
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Radnički Kragujevac
« Odgovor #58 poslato: Oktobar 27, 2011, 01:23 »
Za domen, sta ja treba da uradim?

Van mreže Patriots

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 236
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Radnički Kragujevac
« Odgovor #59 poslato: Oktobar 27, 2011, 01:32 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Da, on je dosao umesto turcina
Ali u medjuvremenu je dosao i Bakic, koji igra poziciju Moorea
A ovaj je peti stranac u totalu..jedna ce morati da leti do srpske lige

Zar Bakic nema Srpsko drzavljanstvo ? Mislim da se on u Zvezdi nije vodio kao stranac  :zbunjen: