Autor: Boki Tema: Evroliga 2011/12  (Pročitano 75966 puta)

ajkula

  • Gost
Odg: Evroliga 2011/12
« Odgovor #120 poslato: Oktobar 27, 2011, 10:31 »
jeste,ako si belgijance otpisao vec,a efes racunas kao konkurenta za 4. mjesto.


Van mreže Tufi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Podgorica
  • Poruke: 4.010
  • Ugled: +1/-3
    • Pogledaj profil
Odg: Evroliga 2011/12
« Odgovor #121 poslato: Oktobar 27, 2011, 11:21 »
Efes pa i Milano vidim kao nase konkurente, mada ni ove Belgijance ne treba otpisivati
Duhom INSTITUCIJE, protiv prostitucije!!!

Van mreže Patriots

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 236
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Evroliga 2011/12
« Odgovor #122 poslato: Oktobar 27, 2011, 12:10 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nisam gledao vasu utakmicu sa Efesom, ali Efes je veceras bio ocajan. Ili su oni veceras imali mnogo lose vece ili vas tim nije ni priblizno jak kao sto pricate.

tim nam jeste najjaci u par zadnjih godina,bar po imenima,ali nam je i grupa horor.
da smo u bilo kojoj od preostale 3 grupe potpisao bih top16..ovako,tesko mogu i top5 u grupi.
elem,turci su protiv nas sipali kao nenormalni...veceras nista nisu ubacili..uz to im se povredio tundzeri na pocetku meca..belgijanci kaznjavali odlicnim sutem spolja tursku odbranu,mi taj sut nismo imali.

upravo gledam ovaj vas sadasnji tim i tim od pre dve sezone koji je dosao do F4 u Parizu , ovaj tim koji sad imate meni deluje dosta slabije. A nije mi jasno to po imenima ??? Osim Pekovica koji je dokazan centar koje jos veliko ime sa iskustvom imate u timu ?  :zbunjen: Imate Kecmana za kojeg se vidi da je usao u 35-u i da ce ove sezone imati sporednu ulogu u timu.


ajkula

  • Gost
Odg: Evroliga 2011/12
« Odgovor #123 poslato: Oktobar 27, 2011, 12:10 »
ako tako gledas onda vam naravno ovakav rezultat odgovara,mada ja mislim da vam su vam makabi i armani konkurenti.


meni ovih par rezultata nekako govori da cete vi bas tesko medju 4.

ajkula

  • Gost
Odg: Evroliga 2011/12
« Odgovor #124 poslato: Oktobar 27, 2011, 12:16 »
i ja mislim da imte slabiji tim nego pretprolse godine.


petorka mekejleb,kecman,vesli,roberts, maric je po meni jaca od bilo koje koju sad mozete sastavit.


vanjska linbija vam je tanka za evropu. pogotovo ako lo ne zaigra kako se od njega ocekuje.
« Poslednja izmena: Oktobar 27, 2011, 12:20 ajkula »

Van mreže luidjilamonika

  • Mlađi član
  • **
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 169
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Evroliga 2011/12
« Odgovor #125 poslato: Oktobar 27, 2011, 12:47 »
Kad kazem da smo jaci po imenima mislim na dolazak igraca koji su imali  odredjenu reputaciju pre dolaska u KKP.
Kao tim ta ekipa koja je igrala u Parizu je bila mnogo bolja..medjutim,ko je znao za McCaleba i Marica pre dolaska u KKP?Cak i Roberts je bio u padu..oteran iz Olyija,imao sezonu u CZ iseckanu povredama..
Lo,Macvan,Raduljica i Pekovic su igraci koji u Evropi i USA imaju vec odedjenu reputaciju,dva NBA igraca,ex najbolji centar EL,igraci pod ugovorima sa Efesom i MTA..
To sam mislio kad sam govorio o imenima.
Nama fali jos resenja u napadu pored lopte na drvenjaka pod kosem,treba nam neko spolja ko ima sigurnih 20 poena..kosgeter..
Ovako smo poprilicno jednodimenzionalan tim sa bekovskom linijom koja nije na nivou koji zahteva EL.
Cak bi i ovaj vas Morison pored kriminalne odbrane za nas tim bio premija..
Lo,Bozic,Andjusic,Milosavljevic,Cakarevic,Lucic,Kecman...tu nema igraca koji moze u kontinuitetu da sipa spolja..
« Poslednja izmena: Oktobar 27, 2011, 12:48 luidjilamonika »
Otišo si Dule, ostala je muka,
samo lepe uspomene kako radi struka.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Evroliga 2011/12
« Odgovor #126 poslato: Oktobar 27, 2011, 01:01 »
slayem se sa partijem vezno za poredjenje timova po imenima igraca...
i ne moze se reci da partizan ima samo pekovica,ima i odlicne i ogromne potencijale macvana i raduljicu.ali je problem spolja.puno potencijala,a premalo za el trenutnog kvaliteta.ili prematori igraci u velikom padu,ili mladi i jos neiskusni(bar neiskusni na ovom nivou igre)....
bice jebeno tesko partizanu da prodje dalje.naravno daleko od toga da je bez sansi,ima sasvim konkretnu sansu,ali kazem bice jako tesko...a konkurenti su po meni pre svega sarloa i armani,eventualno efes,ali videcemo ya njih.ako mogu da u kontinuitetu igraju kao u pioniru oni su daleko iznad.a ako  im je nivo ovaj od juce onda su i ispod partizana...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

ajkula

  • Gost
Odg: Evroliga 2011/12
« Odgovor #127 poslato: Oktobar 27, 2011, 01:11 »
vama bi morison legao vrhunski.


sto se tice raduljice i macvana.ok,nasi su i talentovani momci. macvan cak i reprezentaciji pomalo dokazan,raduljica isto talenat i ima super predispozicije,ali...


... njih obojica nemaju mjesta u sastavima makabija i efesa. drugim rijecima skartirani su od tamo i poslati da igraju negdje sezonu ,i tek onda da vide sta ce sa njima.
pekovic je zver. pola tima,i mislim da cete psle lok-auta bas vi najvise bit oslabljeni.
katic je zbog neigranja vjerovatno van forme. bolje da ste ga dali nama. igrao bi 40 minuta(ako se ne bi povredio).


roberts je imao boljui sezonu (mislim na sezonu pre dolaska u partizan) nego macvan koji stagnira odkada je otisao iz vrsca.


mekejleb je imao iskustvo u evropskoj kosarci,a lou ga nema ,a k je bolji igrac vidjecemo na kraju.


kecman i bozic su stariji dvije godine,andjusic je mlad i bice neki bljesak sigurno,ali vise razocaravajucih partija. cakarevic isto tako,a milosavljevic je losiji od kecmana iz te sezone.


ekipa vam je puna talenta i moguceg kvaliteta,ali imate samo jednog dokazanog asa koji je u naponu snage,jednog crnca koji tejk treba da se navikne,dva stara igraca,dva koji ove seone treba da usmjere svoju karijeru prema gore ili da ostanu prosek,i 4 igraca koji bi mogli povremno da bljesnu,i jednog koji je u tunelu zbog neigranja.djekica ne znam gdje bih stavio.


znaci,samo pekovic konstanta a ostali mogu,a i nemoraju odigrat dobro. e sad imate sirinu neku pa ce valjda svaku utakmicu poneko iz vana bljesnut. nemate niti jednog balvana u timu i to je neka mala prednost.


e sad,kako ce to izgledat kad ode pekovic ne znam. ne vidim raduljicu kao nekog ko moze da nadoknadi njegov kvalitet,a samim slabljenjem kvaliteta u reketu i vanjski igraci nece imat bas toliko prostora.





Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Evroliga 2011/12
« Odgovor #128 poslato: Oktobar 27, 2011, 01:24 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Ne znam zasto nam ne bi odgovarala ova pobjeda belgisjkog tima ??? :zbunjen: :zbunjen:


Bolje da su i oni na 1:1 nego Efes na 2:0

Po svemu sureći za 4 mesto će biti potrebne samo 3-4 pobede. Tako da i Belgijanci mogu upasti u taj krug, a u tom krugu će Efes svakako biti jači od nas, osim ako ga ne razbijemo u Turskoj, što je malo verovatno.
« Poslednja izmena: Oktobar 27, 2011, 01:24 ramkens »

Van mreže luidjilamonika

  • Mlađi član
  • **
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 169
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Evroliga 2011/12
« Odgovor #129 poslato: Oktobar 27, 2011, 01:30 »
Jbga,ti stavljas Raduljicu kao prvog centra..
Pa mi smo kad se Aleks Maric povredio igrali sa Slavkom Vranesom i Tarzanom Milosevicem :rofl:
Da ne spominjem ostatak tima-Strahinja Milosevic,Bane Djekic :( ,Sinovec,Mitrovic i Rasic..

Galeb,Pera vs Lo,Pera ;D
Kecman,Mitrovic,Rasic vs Milosavljevic,Kecman,Andjusic,Jaramaz
Vesely,Milosevic vs Lucic,Cakarevic
Roberts,Djekic vs Macvan,Djekic
Maric,Vranes,Tarzan vs Pekovic,Raduljica,Katic
Otišo si Dule, ostala je muka,
samo lepe uspomene kako radi struka.

ajkula

  • Gost
Odg: Evroliga 2011/12
« Odgovor #130 poslato: Oktobar 27, 2011, 01:33 »
po meni,ovogodisnji tim je jaci samo na centru.

Van mreže luidjilamonika

  • Mlađi član
  • **
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 169
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Evroliga 2011/12
« Odgovor #131 poslato: Oktobar 27, 2011, 01:52 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
po meni,ovogodisnji tim je jaci samo na centru.

pa jeste kad pogledas i uporedis sastave.u onom sastavu je prva petorka jaca od ovogisnje petorke gde god da pogledas osim na C.
ja sam objasnio na sta sam mislio kad sam govorio o imenima.
jedan stabilan suter bi ovogodisnjoj ekipi dao sasvim drugu dimenziju.
razliku u onom timu su pravili galeb,maric i vesely..tri napadacka resenja u svakom momentu..pa su se na njih nadodavali roberts sa skokovima i rasic/kecman sa sutem spolja.
toga ove godine nema..sve ide na drvenjaka pod kosem ;D
Jedan cistokrvi shooting guard bi doneo mnogo ovom timu,i zbilja mi je misterija zasto ne potpisu nekog na  3 meseca..
Otišo si Dule, ostala je muka,
samo lepe uspomene kako radi struka.

ajkula

  • Gost
Odg: Evroliga 2011/12
« Odgovor #132 poslato: Oktobar 27, 2011, 01:57 »
o sastavima sam i pricao. tamo si imao 7 proverenih igraca za koje se znalo da mogu da igraju evroligu,a ovdje imas jednog.
sve ostalo u magli.moze a ne mora bit.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.536
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: Evroliga 2011/12
« Odgovor #133 poslato: Oktobar 27, 2011, 02:35 »
Najveca sansa nase ovogodisnje spoljne linije lezi u (zvuci skroz deprimirajuce,ali nije) centrima.Imace mnogo prostora cijele sezone i to ce neki od ovih igraca definitivno dobro iskoristiti.Milosavljevic i Andjusic izgleda,a uz to je jos potreban stabilan i dobar Lo (ocekujem da bude na nivou Palasija) i s vremana na vrijeme stari Kecman.

Protiv Efesa su nam zalijepili za klupu tandem Pekovic-Raduljica,a onda napravili strasan pritisak na spoljen i to se najbolje vidjelo na potpuno izgubljenom Lou,plus jos i ostali nisu mogli da prime i dodaju loptu a tek da sutnu.U takvoj postavci,jedini koji je mogao slobodno da prangija je bio Macvan i on je to iskoristio.

Ne vjerujem da ce ovakva situacija da se desava stalno.Vise je realno prvo poluvrijeme sa EFesom,kada je Pekovic trpao unutra,a Milosavljevic i kompanija su imali poprilicnu slobodu.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže brzojav

  • Mlađi član
  • **
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: nis
  • Poruke: 69
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Evroliga 2011/12
« Odgovor #134 poslato: Oktobar 27, 2011, 03:00 »
Ja samo jednu stvar zeli da znam.
U basket se razumem toliko da znam pravila i igram ga gotovo svakodnevno.

Pitanje je sledece.

Cuo sam onaj dan (provereno 90%) da mali Pavkovic igra za 150 000 u RKG.

Neverovatno mi je da nasi nisu reagovali kad ga je HF pustio.
Mozda decku fali visina ali 10-15 min. u EL i 20 u ABA pi odradio vise nego perfektno.

Ima li neko odgovor na ovo pitanje.
Vidim neki komentarisu RKG,mozda su iz KG pa znaju bolje.
Zabranjeni !!!