Autor: dejo94 Tema: EP i SP u Srbiji (ž)  (Pročitano 35483 puta)

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.966
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
EP i SP u Srbiji (ž)
« poslato: Jun 22, 2012, 07:42 »
Nakon što je Holandija odustala od organizacije EP naša zemlja je dobila tu čast da bude domaćin najboljim evropskim rukometašicama. Evropsko prvenstvo održaće se od 4. do 16. decembra u Beogradu, Novom Sadu, Vršcu i Nišu.


Grupa A (Beograd):     
1. Srbija
2. Norveška
3. Ukrajina
4. Češka


Grupa B (Niš):
1. Švedska
2. Francuska
3. Danska
4. Makedonija


Grupa C (Novi Sad):
1. Hrvatska
2. Njemačka
3. Mađarska
4. Španija


Grupa D (Vršac):
1. Rumunija
2. Crna Gora
3. Rusija
4. Island
« Poslednja izmena: Septembar 05, 2013, 11:40 dejo94 »

Van mreže djemba djemba

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: debela ladovina
  • Poruke: 2.352
  • Ugled: +27/-1
    • Pogledaj profil
Odg: EP Srbija (ž)
« Odgovor #1 poslato: Novembar 14, 2012, 09:27 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>

 :gladan: :poguzi:
Oprem dobro

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: EP Srbija (ž)
« Odgovor #2 poslato: Novembar 22, 2012, 12:47 »
Ko je ova s ovim štreberskim cvikerima? :wub:

Van mreže djemba djemba

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: debela ladovina
  • Poruke: 2.352
  • Ugled: +27/-1
    • Pogledaj profil
Odg: EP Srbija (ž)
« Odgovor #3 poslato: Novembar 22, 2012, 02:19 »
Sad ce Dimitrije da ti objasni neke stvari :smeh1:
Oprem dobro

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.128
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: EP Srbija (ž)
« Odgovor #4 poslato: Novembar 22, 2012, 02:22 »
 :palica: :palica: :palica:
Lađa nesrećo!

Van mreže djemba djemba

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: debela ladovina
  • Poruke: 2.352
  • Ugled: +27/-1
    • Pogledaj profil
Odg: EP Srbija (ž)
« Odgovor #5 poslato: Novembar 22, 2012, 03:07 »
Ceca Ognjenovic, sto starija to bolja.. To je najlepse dupence naseg rukometa :D

A ovaj blentavi Boskovic je mogao ostaviti Anu Kacarevic na spisku, da bar imam gde da gledam :)
Oprem dobro

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: EP Srbija (ž)
« Odgovor #6 poslato: Novembar 22, 2012, 05:57 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
:palica: :palica: :palica:
Lađa nesrećo!


Jebiga stvarno je nisam ukapirao od tih silnih naočala! :cigara:

Van mreže mrkva

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: na dražici
  • Poruke: 1.065
  • Ugled: +127/-0
  • neprimjetan
    • Pogledaj profil
Odg: EP Srbija (ž)
« Odgovor #7 poslato: Novembar 28, 2012, 12:24 »
Hrvatice bi mogle s kvrgom doma, arslanagić opet otkantala repku (ili repka nju, boli me tuki tkojeprvipočeo), tatarka se uneredila, nema je, lovrić je pregazila ženu (pobjegla from the face of the place, a ako sam dobro čuo, bilo je i viška promilčeka), jedina dobra vijest je da je i lidija horvat otkazala. da je netko kvalitetniji na klupi još bi se dalo nešto iskombinirat, možda čak i dobra prilika da se stvari inačije postave, da konačno igra ne ovisi samo o mirandi, ali canjugina najveća kvaliteta je u prebacivanju krivnje i iznalaženju alibija. Ajd dovoljno je iskusan da se kad negdje konačno i nabodu kakav uspjeh (relativan naravno, iskreno mislim da je ova generacija dovoljno potentna za bar neku medalju), ne gura baš u prvi plan, za to se obično pobrinu novinari, ali kad zaseru po neznamkojiput onda serucka o psikičkim padovima, velikom broju tehničkih grešaka, kao da je psihička priprema i uigravanje ekipe nečiji tuđi posao. uglavnom, škakljiva grupa (na EP su sve takve) a alibija i izgovora za neuspjeh ne manjka, mislim si da će to bit "opravdani" debakl.
brižan u glavu

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.128
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: EP Srbija (ž)
« Odgovor #8 poslato: Decembar 04, 2012, 07:01 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava




Jesmo spremni za Kovinjala? :uzbudjen:  Trenutno lupeta ukrajinska prezimena. :smeh3:

Van mreže BeerHunter

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 343
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: EP Srbija (ž)
« Odgovor #9 poslato: Decembar 04, 2012, 07:47 »
Lavice rutinski sa Islandom, 26-16. Odlicna poklretljivost u odbrani, fenomenalna Vukcevic na golu, a onda je u napadu bilo mnogo lakse. Cak u nastavku Katarina Bulatovic nije igrala. Sjutra sa Rusijom za prve bodove koje bi eventualno prenijeli dalje. Jako bitna utakmica.

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.128
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: EP Srbija (ž)
« Odgovor #10 poslato: Decembar 04, 2012, 09:57 »
Šteta, ponadali smo se da bi mogli do boda. Loše prvo poluvreme, iz znamo kojih razloga, je koštalo ekipu povoljnog rezultata. Bilo je dosta i gluposti, npr. u prvom poluvremenu dva puta pravimo isključenje sa igračem više.


Svako takmičenje se pitamo šta Krpež radi u reprezentaciji.


Može li neko od poznavaoca da mi objasni naš TO u kom selektor traži akciju od četiri dodavanja i šut na pogidnute ruke sudija? Naravno, izbacujemo Norvežanke u kontru koju realizuju.

Van mreže mrkva

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: na dražici
  • Poruke: 1.065
  • Ugled: +127/-0
  • neprimjetan
    • Pogledaj profil
Odg: EP Srbija (ž)
« Odgovor #11 poslato: Decembar 05, 2012, 09:48 »
Hrvatice iznenadile sebe, svog trenera, mađarice, mene, .......

canjuga na TO individulno pobrojava kikseve u obrani (nekad i one napadačke), uglavnom ništa suvislo ne kaže da do novih kikseva ne dođe, tipično balkanski pristup, ajmo prvo na nekog svalit krivicu, da slučajno ne ispadne kasnije da sam ja nešto zajebo.

prvo poluvrijeme gol za gol, naše za nijansu teže do gola na punu obranu ali zato češće u kontri, u drugom su se hrvatice odvojile na nekih 4-5 razlike, pa se mađarice vrate i opet povedu, tad obično kod hrvatica nastupa raspad ionako nepostojećeg sistema koji canjuga ne zna zaustavit, ali ovaj puta su ostale dahtat za vratom i u triler završnici pobijedile fenomenalno neSpRETNIM golom male peraje. podcijenile ih hungarke definitivno, činilo mi se kao da cijelu utakmicu čekaju da se ove same pobjede, da se raspadnu, uozbiljile se kad su naše pobjegle na veću razliku pa opet popustile jer su očekivale rasulo i kantanje ali ovaj puta je izostalo.  počekat ću još koju tekmu prije nego naše curke počnem generalno hvalit za pristup. individualno, žderić dobra, prvo poluvrijeme je vukla anita gaće, drugo zebić, elez (franić) jedina opasna izvana, lovrićka s obzirom na situaciju i mogućnosti jako jako dobra, dosta se lopti gura na crtu, što je potpuno razumljivo. agresivnih 5:1 je radilo dosta problema mađaricama, mada bi tu agresivnost kod ježićke trebalo kanalizirat. opet gomila tehničkih pogrešaka, krivih dodavanja, neforsirano izgubljenih lopti, duplo više od mađarica, ali su sve anulirale većom agresivnošću, boljom realizacijom (mađarske golmanice ništa nisu obranile). užasno mi drago kad me ovako razuvjere, nadam se da će tako nastavit.
brižan u glavu

Van mreže Moira

  • Mlađi član
  • **
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Zabreg
  • Poruke: 169
  • Ugled: +6/-0
    • Pogledaj profil
Odg: EP Srbija (ž)
« Odgovor #12 poslato: Decembar 05, 2012, 01:46 »
jedna dobivena utakmica u završnici, krasno, sad još jednu odigrati bez valova 5:0, 0:5 i mogu sretno kući 

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.703
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: EP Srbija (ž)
« Odgovor #13 poslato: Decembar 05, 2012, 05:55 »
 nije bilo lose protiv Norvezanki ipak su one najbolje i poraz se ocekivao ali ostale moramo da dobijemo
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže BeerHunter

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 343
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: EP Srbija (ž)
« Odgovor #14 poslato: Decembar 05, 2012, 06:43 »
Norveska je dosla na EP bez pet igracica iz Londona I daleko od toga da je najbolja na ovom turniru. Spanija I Francuska su po meni najveci favoriti. Razocaran sam posjetom u Areni sinoc, ocekivao sam bar 7,8 hiljada. Sigurno bi Srbija tada bila bliza pobjedi. CG razvaljuje Rusiju, +6 na poluvremenu.