Autor: Dimitrije BP Tema: Svetsko prvenstvo (M) - Španija 11- 27. 1. 2013.  (Pročitano 46944 puta)

Na mreži Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.122
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Svetsko prvenstvo (M) - Španija 11- 27. 1. 2013.
« poslato: Januar 08, 2013, 03:37 »








Zvanični sajt prvenstva:
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava .

Van mreže mrkva

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: na dražici
  • Poruke: 1.065
  • Ugled: +127/-0
  • neprimjetan
    • Pogledaj profil
Odg: Svetsko prvenstvo (M) - Španija 11- 27. 1. 2013.
« Odgovor #1 poslato: Januar 09, 2013, 09:46 »
favoriti?
ja bi rekao danci, franci, španci i golužanci. španjolci samo zato jer su doma, inače su kvalitetom ispod. njemci su izgubili i ovu generaciju, za razliku od naše situacije gdje se svaki put raspravlja zašto netko nije dobio poziv, kod njijzi već par godina raspravljaju tko je i zašto odbio poziv. zapravo mi je jako drago zbog toga, s obzirom kakvu nasilničku igru njeguju, za dobrobit rukometa je bolje da budu kanta. moguća iznenađenja: švedeki (mada su na OI došli do srebra, i dalje su mi u rangu pritajenih fafomirita), island (uvijek tako blizu, a tako daleko od vrhunskih dometa), slovenci (baš gotivim njihov pristup i igru, skupili još iskustva, možda su spremni za novi iskorak), srbi (uvijek plutajuća mina, koliko zapravo mogu bolje znate sami) i norveži (dosta su pokazali u ovim pripremnim utakmicama, jebe ih što nemaju vrhunskog golmana, mada nemamo ni mi pa sam se preko veze ugurao međe favorite).

moja paušalna i žešće subjektivna procjena, bez nekih dubinskih analiza, koliko je tko odmoran, motiviran, ozlijeđen,......
volio bih da naši otresu francuze prije nego što se ta njihova generacija raspadne pod pritiskom godina, bumo vidli.

naše sam već malo analizirao na odgovarajućoj temi, najvjerojatnijih 16, od ovih u zagradama idu dvojica, ja bi da idu ivić i mandalinić, ali bojim se da će jedan od sigurnih bit jose valčić, a nije nelogično da ide musa, pa ispadne baš suprotno od mojih želja:
golmani-alilović, šego, (ivić)
krila-čupić, horvat, štrlek, šprem jr.
pivot(i)-vori, gojun, (musa)
vanjski-duvnjak, lacković, kopljar, vuković, bičanić, stepančić, (mandalinić, j valčić)
brižan u glavu

Van mreže Dejan NS

  • Matori član
  • ****
  • Pristupio: Dec 2011
  • Lokacija: Podbara
  • Poruke: 502
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Svetsko prvenstvo (M) - Španija 11- 27. 1. 2013.
« Odgovor #2 poslato: Januar 09, 2013, 10:42 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
favoriti?
ja bi rekao danci, franci, španci i golužanci. španjolci samo zato jer su doma, inače su kvalitetom ispod. njemci su izgubili i ovu generaciju, za razliku od naše situacije gdje se svaki put raspravlja zašto netko nije dobio poziv, kod njijzi već par godina raspravljaju tko je i zašto odbio poziv. zapravo mi je jako drago zbog toga, s obzirom kakvu nasilničku igru njeguju, za dobrobit rukometa je bolje da budu kanta. moguća iznenađenja: švedeki (mada su na OI došli do srebra, i dalje su mi u rangu pritajenih fafomirita), island (uvijek tako blizu, a tako daleko od vrhunskih dometa), slovenci (baš gotivim njihov pristup i igru, skupili još iskustva, možda su spremni za novi iskorak), srbi (uvijek plutajuća mina, koliko zapravo mogu bolje znate sami) i norveži (dosta su pokazali u ovim pripremnim utakmicama, jebe ih što nemaju vrhunskog golmana, mada nemamo ni mi pa sam se preko veze ugurao međe favorite).

moja paušalna i žešće subjektivna procjena, bez nekih dubinskih analiza, koliko je tko odmoran, motiviran, ozlijeđen,......
volio bih da naši otresu francuze prije nego što se ta njihova generacija raspadne pod pritiskom godina, bumo vidli.


Slazem se!
Jedino sto me "bas" interesuje kako ce Hrvatska da funkcionise bez Genija, makar i u epizodnim ulogama....stvarno ce "malo" cudno biti gledati jednu od najboljih svetskih reprezentacija bez jednog takvog asa.....
Za HR je bitno i kako ce Lac igrati , obzirom na njegovu ruku....
I da...sve moze da ode u 3 lepe pm, zbog samo jednog loseg dana......takav sistem takmicenja...
Nina i Nađa

Van mreže Dejan NS

  • Matori član
  • ****
  • Pristupio: Dec 2011
  • Lokacija: Podbara
  • Poruke: 502
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Svetsko prvenstvo (M) - Španija 11- 27. 1. 2013.
« Odgovor #3 poslato: Januar 09, 2013, 10:43 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
favoriti?
ja bi rekao danci, franci, španci i golužanci. španjolci samo zato jer su doma, inače su kvalitetom ispod. njemci su izgubili i ovu generaciju, za razliku od naše situacije gdje se svaki put raspravlja zašto netko nije dobio poziv, kod njijzi već par godina raspravljaju tko je i zašto odbio poziv. zapravo mi je jako drago zbog toga, s obzirom kakvu nasilničku igru njeguju, za dobrobit rukometa je bolje da budu kanta. moguća iznenađenja: švedeki (mada su na OI došli do srebra, i dalje su mi u rangu pritajenih fafomirita), island (uvijek tako blizu, a tako daleko od vrhunskih dometa), slovenci (baš gotivim njihov pristup i igru, skupili još iskustva, možda su spremni za novi iskorak), srbi (uvijek plutajuća mina, koliko zapravo mogu bolje znate sami) i norveži (dosta su pokazali u ovim pripremnim utakmicama, jebe ih što nemaju vrhunskog golmana, mada nemamo ni mi pa sam se preko veze ugurao međe favorite).

moja paušalna i žešće subjektivna procjena, bez nekih dubinskih analiza, koliko je tko odmoran, motiviran, ozlijeđen,......
volio bih da naši otresu francuze prije nego što se ta njihova generacija raspadne pod pritiskom godina, bumo vidli.


Slazem se!
Jedino sto me "bas" interesuje kako ce Hrvatska da funkcionise bez Genija, makar i u epizodnim ulogama....stvarno ce "malo" cudno biti gledati jednu od najboljih svetskih reprezentacija bez jednog takvog asa.....
Za HR je bitno i kako ce Lac igrati , obzirom na njegovu ruku....
I da...sve moze da ode u 3 lepe pm, zbog samo jednog loseg dana......takav sistem takmicenja...
Nina i Nađa

Van mreže Dejan NS

  • Matori član
  • ****
  • Pristupio: Dec 2011
  • Lokacija: Podbara
  • Poruke: 502
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Svetsko prvenstvo (M) - Španija 11- 27. 1. 2013.
« Odgovor #4 poslato: Januar 09, 2013, 11:19 »
Srbija?
ne ocekujem previse....grupu moramo da prodjemo, a posle - nikad se ne zna.
Vuk me iznenadio (ponovljenim) nepozivanjem naseg napadacki najboljeg pivota  Stojkovica...S druge strane mislim da bi se pozivanje golmana Gajica moglo "isplatiti"....
Ocekujem definitivnu "afirmaciju", tj. potvrdu vrednosti Petra Nenadica, tj. da nastavi igre iz kvalifikacija
Nina i Nađa

Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.631
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: Svetsko prvenstvo (M) - Španija 11- 27. 1. 2013.
« Odgovor #5 poslato: Januar 10, 2013, 07:15 »
 mi baš moramo da prijavimo sastav u zadnju sekundu :zbunjen:
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Deneb

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Struga, Makedonija
  • Poruke: 3.843
  • Ugled: +27/-3
    • Pogledaj profil
Odg: Svetsko prvenstvo (M) - Španija 11- 27. 1. 2013.
« Odgovor #6 poslato: Januar 11, 2013, 09:35 »
Makedonija bice opet iznenadjenje prvenstva, jebe nas malo selektor,al ipak,  imam samo jedno ocekivanje, da vidim na terenu postavu: Z.Mojsoski, V.MArkoski, N.Markoski, Jonoski, N.Mojsoski, Ojleski, kao tribute to RK Struga, jer zasluzuje  :cigara:
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

ajkula

  • Gost
Odg: Svetsko prvenstvo (M) - Španija 11- 27. 1. 2013.
« Odgovor #7 poslato: Januar 11, 2013, 03:04 »
znaci jopet navijamo za dance i francuze  :D

Van mreže Losmi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 1.028
  • Ugled: +1/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Svetsko prvenstvo (M) - Španija 11- 27. 1. 2013.
« Odgovor #8 poslato: Januar 11, 2013, 04:17 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Makedonija bice opet iznenadjenje prvenstva, jebe nas malo selektor,al ipak,  imam samo jedno ocekivanje, da vidim na terenu postavu: Z.Mojsoski, V.MArkoski, N.Markoski, Jonoski, N.Mojsoski, Ojleski, kao tribute to RK Struga, jer zasluzuje  :cigara:

a gde su Markoski i Mojsoski  :zbunjen:
Partizan ima Duška Radovića, a Zvezda Acu Lukasa

Van mreže BeerHunter

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 343
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Svetsko prvenstvo (M) - Španija 11- 27. 1. 2013.
« Odgovor #9 poslato: Januar 11, 2013, 05:18 »
Mrkva, "Svedeki" sa fotelje navijaju za Crnu Goru ;)

Van mreže katalan

  • Mlađi član
  • **
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Dalmacija
  • Poruke: 181
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Svetsko prvenstvo (M) - Španija 11- 27. 1. 2013.
« Odgovor #10 poslato: Januar 11, 2013, 06:46 »
nema ni Jiche sa Češkom ako se ne varam. Ima li kakav stream za Espana-Alžir
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.631
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: Svetsko prvenstvo (M) - Španija 11- 27. 1. 2013.
« Odgovor #11 poslato: Januar 11, 2013, 07:05 »
 odluči li se više Vučina ko će biti u sastavu? 
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže djemba djemba

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: debela ladovina
  • Poruke: 2.351
  • Ugled: +27/-1
    • Pogledaj profil
Odg: Svetsko prvenstvo (M) - Španija 11- 27. 1. 2013.
« Odgovor #12 poslato: Januar 11, 2013, 07:11 »
Van sastava su Zelenovic i Krsmancic..
Oprem dobro

Van mreže katalan

  • Mlađi član
  • **
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Dalmacija
  • Poruke: 181
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Svetsko prvenstvo (M) - Španija 11- 27. 1. 2013.
« Odgovor #13 poslato: Januar 11, 2013, 07:15 »
Espana -Alžir 6:2, 6 golova Victor Tomas....ugl penali :zbunjen: :pusiga:
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže deda

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Nisville,Republika Srbija
  • Poruke: 3.927
  • Ugled: +50/-4
    • Pogledaj profil
Odg: Svetsko prvenstvo (M) - Španija 11- 27. 1. 2013.
« Odgovor #14 poslato: Januar 11, 2013, 07:30 »
Kakav je format?
Jel se formiraju nove grupe ili se odmah ide na ispadanje?