Autor: VolimPFC Tema: ABA liga 2013/14  (Pročitano 85190 puta)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2013/14
« Odgovor #225 poslato: Novembar 10, 2013, 09:10 »
i posle kada pricam o seljackom mentalitetu(ili je mozda finije reci pokazali su da su mali tim) radnickog neki skacu i pricaju kako kada neko postane konkurencija zvezdi ili partizanu njegovi navijaci pricaju o seljackim ekipama i sl.i tada sam rekao,a i pokazuje se da ja radnicki stvarno ne smatram nikakvom konkurencijom.on jeste konkurencija zvezdi onda kada je zvezda losa i u raspadu.ali ja na tome i ne mogu da zavidim radnickom.
inace radnicki kuci je ovo morao da dobije.mislim i da je radnicki bolji od buducnosti,a posebno kuci kada igraju.pri tom je radnicki u velikoj meri domacinska ekipa,ima pravi i nezgodan domaci teren.ali ponovo nisu to iskoristili i izgubili su od buducnosti.
nisam gledao utakmicu,pa ne mogu da dajem neke ocene...
« Poslednja izmena: Novembar 10, 2013, 09:11 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2013/14
« Odgovor #226 poslato: Novembar 10, 2013, 09:13 »
Muta za Aleksu Popovica na tajmautu:  "cuvajte onog majmuna celavog"...  :smeh4: :smeh4:
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže BeerHunter

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 343
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2013/14
« Odgovor #227 poslato: Novembar 11, 2013, 12:04 »
Nenade, na kojim je pozicijama Radnicki bolji od Buducnosti po tvom misljenju?

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2013/14
« Odgovor #228 poslato: Novembar 11, 2013, 01:06 »
Radnički ove sezone ima dosta manji budžet nego u prethodne dve, tako da se ove godine od njih ništa ni ne očekuje. Nema tu kvaliteta, par dobrih igrača i jako kratka klupa...

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2013/14
« Odgovor #229 poslato: Novembar 11, 2013, 02:25 »
Nenade, mislim da nema dvojbe da je tvoj upis o "seljačkom timu" odraz nadobudne fašističke svesti.


 :sumnjicav:



« Poslednja izmena: Novembar 11, 2013, 02:27 nyc »

Van mreže Deneb

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Struga, Makedonija
  • Poruke: 3.860
  • Ugled: +27/-3
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2013/14
« Odgovor #230 poslato: Novembar 11, 2013, 09:20 »
Radnicki nije losija ekipa od Future, al imaju trenera za qrac, da igraju odbranu pola od Future bili bi bolji, al Muta igra odbranu jer mora da mu se igraci vrate pod njegov kos, ako se on pita kosarka bi se igrala samo u napad
« Poslednja izmena: Novembar 11, 2013, 09:21 Deneb »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže deda

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Nisville,Republika Srbija
  • Poruke: 3.929
  • Ugled: +50/-4
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2013/14
« Odgovor #231 poslato: Novembar 11, 2013, 09:23 »
Radnički nije jak kao prethodnih sezona.
Imaće oni bljeskove ali nemaju kvalitet za konstantnost i tu nikakvu ulogu ne igra "seljački" ili bilo kakav drugi mentalitet.

Van mreže BeerHunter

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 343
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2013/14
« Odgovor #232 poslato: Novembar 11, 2013, 10:05 »
Ja sam u Radnickom vidio tri igraca koji mogu odigrati na visokom nivou, Budunost je ipak mnogo bolje pokrivena na svakoj poziciji. Mozda grijesim, priznajem da mi kosarka I nije najjaca strana. Deneb, vjeruj mi da je golobradi Igor Jovovic najalabija karika u podgorickom timu:)

Van mreže Deneb

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Struga, Makedonija
  • Poruke: 3.860
  • Ugled: +27/-3
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2013/14
« Odgovor #233 poslato: Novembar 11, 2013, 10:40 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Ja sam u Radnickom vidio tri igraca koji mogu odigrati na visokom nivou, Budunost je ipak mnogo bolje pokrivena na svakoj poziciji. Mozda grijesim, priznajem da mi kosarka I nije najjaca strana. Deneb, vjeruj mi da je golobradi Igor Jovovic najalabija karika u podgorickom timu :)


momak ima avtoritet, nema igraca koji mu divlja, a odbranu svi igraju maksimalno, dovoljno za moje postovanje
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže BeerHunter

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 343
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2013/14
« Odgovor #234 poslato: Novembar 11, 2013, 11:08 »
U svakom slucaju za platu od 2000e nisu mogli naci boljeg.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2013/14
« Odgovor #235 poslato: Novembar 11, 2013, 12:40 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Radnicki nije losija ekipa od Future, al imaju trenera za qrac, da igraju odbranu pola od Future bili bi bolji, al Muta igra odbranu jer mora da mu se igraci vrate pod njegov kos, ako se on pita kosarka bi se igrala samo u napad
sa ovim se slazem.i cinjenica je da radnicki ima manji broj igraca,neema veliku klupu,ali muta isto tako ima i kada moze da koristi sve igrace,tj ne koristi ih,nego pojedine drzi 34-38min u igri.ali i sada muta ima sasvim solidnih i dobrih 8-9 igraca.pa cak je i balmazovic upotrebljiv za 5-10min,iako izgleda ko rekreativac.jedino neupotrebljivi su jankovic i stevanovic.a kada se vrati bircevic bice i znaajno jaci nego sada.

deda,kao sto rekoh posto nekome smeta taj izraz seljacki mentalitet,moze se i reci da su mali tim.

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nenade, na kojim je pozicijama Radnicki bolji od Buducnosti po tvom misljenju?
plejevi- marinovic,jovic vs. capin, ivanovic
bekovi- sili, dimic vs sehovic, mihailovic, popovic
krila- kalinic, mladjan vs a.popovic
krilni centri- lesic,jevtovic,balmazovic vs subotic,komatina,vitkovac
centri- jaru vs akindele,koleman

evo otprilike ovo su oni igraci koji se koriste koliko toliko u rotaciji,priblizno poredjani po mesti,posto vise igraca moze da se koristi na bar 2 pozicije.i trenutno stanje dok se ne vrati radnickom bircevic.
po meni po pozicijama sada otprilike je ovakvo stanje-radnicki je bolji na krilu i petici,buducnost na beku.na pleju su mi priblizno podjednaki.na cetvorci bih rekao da je lesic najdominantniji igrac u obe ekipe,opet buducnost ima vise opcija koji mogu da se dopunjuju,pa ne znam kome bih dao prednost.iako i jevtovic iz radnickog po onome sto sam video moze da bude jako fin i koristan igrac za jadransku.

u sustini buducnost ima ujednaceniju ekipu,a radnicki vise dominantnih igraca.pri cemu kazem i radnicki moze da koristi solidno 9-10 igraca,ali realno balmazovic i jevtovic npr nisu dokazani kao komatina i subotic.opet to ne znaci i da su losiji.npr meni se kao sto rekoh jevtovic svidja.a vidim da je juce i komatina konacno u buducnosti nesto odigrao.posto je prosle sezone u igokei bio odlican,a u buducnosti do sada nije nista igrao...


ali citam da je radnicki pri povratku iz litvanije spavao na aerodromu,da su imali vise nego putesestvije.tako da u neku ruku ipak sam mozda bio malo prestrog prema njima.ali ostaje da je muta indijanac,i da ne moze nikako da postigne neki ozbiljan rezultat.uvek su tu negde,nezgodan protivnik,dobra domacinska ekipa,ali za nesto ozbiljnije treba i puno ozbiljniji rad...
« Poslednja izmena: Novembar 11, 2013, 01:40 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Na mreži Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.138
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2013/14
« Odgovor #236 poslato: Novembar 11, 2013, 09:01 »
Kakva akcija i zakucavanje Sina Dragana! :smeh1:

Na mreži Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.758
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2013/14
« Odgovor #237 poslato: Novembar 11, 2013, 10:24 »
 kako nazvati kkcz ili kkpartizan kad izgube od sirokog ili krke a ne seljackim klubom :zbunjen:
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Bajro Župić

  • ex Žilijen
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Jun 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 1.133
  • Ugled: +0/-0
  • I to je to. Mi i Oni. Jedno brdo, dva univerzuma
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2013/14
« Odgovor #238 poslato: Novembar 11, 2013, 10:28 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
kako nazvati kkcz ili kkpartizan kad izgube od sirokog ili krke a ne seljackim klubom :zbunjen:

 :smeh3: Vrhunski.  Već sam mislio da napišem nešto... ali, bogu hvala, preduhitrio si me.

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: ABA liga 2013/14
« Odgovor #239 poslato: Novembar 11, 2013, 10:44 »
Nije  Radnički seljački klub, ali je Muta seljački trener, zato i kada je imao ozbiljne budžete, kao recimo prošle sezone kada mu je budžet bio na nivou budžeta Partizana nije pravio ništa.

Jebeš košarku gde svakom timu možeš da daš 90 poena, ali i od svakog tima da primiš 90.