Autor: VolimPFC Tema: KK Partizan 2013/14  (Pročitano 314668 puta)

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.886
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2013/14
« Odgovor #2040 poslato: Februar 03, 2014, 05:18 »
Darius Moris, Dairis Bertans, Anton Gadeforš  :blabla: ... ali izgleda da je sa Sašom ipak sve završeno  :clap: .


Na stranu priče o njegovom ondašnjem/sadašnjem kvalitetu, u ovoj situaciji vodimo se parolom "u zemlji bogalja jednonogi je kralj", ili u Partizanovom slučaju - svako novo telo je korisno kada u rotaciji imaš Borisa gladnog Uganđanina Daloa i Nemanju Fear no Beard Bezbradicu.


U igračke kvalitete Pavlovića nemam sumnje, ko god punu deceniju tezgari po NBA ligi ima vrednost, pa makar u sporednim ulogama kakve su Sašine bile. Ono u šta imam sumnju su njegova psihička spremnost da upadne u ovu novu ulogu, koja je posve različita od svega što je do sada igrao.


Što se tiče nycove priče o njegovom odnosu prema Dudi i Željku, ne vidim ja tu ništa strašno, čitava galerija naših igrača od 2002. do danas ima konflikte sa trenerima, ljudima oko saveza, a i međusobno. To je logičan sled događaju u sudaru velikih ega i neopravdanih očekivanja.


Radman, Jarić, Rakočević, Stanojević, Gurović, Koturović, Rebrača, Vujanić, Obradović, Pešić, Vujošević, Ivković... među ovim imenima ima nekih 10-15 otvorenih sukoba, a opet ne osporavam igračku i trenersku veličinu nikog od njih.




Ono što ja znam od pouzdanih insajdera je da je Saša fizički savršeno spreman, da živi sportski, da redovno trenira, i da je i sad nakon tolike pauze fizički dominantniji od većine igrača u Evropi.


Uostalom, videćmo, u svakom slučaju zanimljiva akvizicija.

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2013/14
« Odgovor #2041 poslato: Februar 03, 2014, 05:40 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Navodno pregovarate sa Aleksandrom Pavlovićem.....on bi bio stvarno pojačanje ali pitanje u kakvoj je formi jer nije igrao basket 2 godine ....




Zadnju takmičarsku utakmicu odigrao 17. Aprila 2013.  ;)


Odigrao 39 utakmica prošle sezone...
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2013/14
« Odgovor #2042 poslato: Februar 03, 2014, 05:42 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


 :zbunjen:




Pojavila se bila informacija da je i Bezbradica sjebao prednje ukrštene, zbog toga i ovo saopštenje.
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2013/14
« Odgovor #2043 poslato: Februar 03, 2014, 06:18 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

 :zbunjen:
Pojavila se bila informacija da je i Bezbradica sjebao prednje ukrštene, zbog toga i ovo saopštenje.
da nije bilo price o zaveri protiv partizana,a juce price o zverima koji su osetili krv,ali ce biti vracene u kavez, sada bi sa pricom o ekonomu ispali najveci smekeri...ovako samo jedna krajnje neozbiljna fora,koja ne prilici velikom klubu...


Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Kad si instituacija...
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Mada,ne vjerujem da ce doci.
cekaj kada si institucija onda  dolaze bojsi,a posto su oni negirali da ce doci znaci onda niste institucija? mislim da je to sasvim ok rezonovanje na osnovu pretpostavki koje si ti izneo  :D
« Poslednja izmena: Februar 03, 2014, 06:43 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Deneb

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Struga, Makedonija
  • Poruke: 3.855
  • Ugled: +27/-3
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2013/14
« Odgovor #2044 poslato: Februar 03, 2014, 07:37 »
neso ne kaki !




sutra se igra jedino legitimno derbi u ABA ligi, ovo je bilo derbi i za vreme ex-yu, a ostalo je derbi i sada.
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2013/14
« Odgovor #2045 poslato: Februar 03, 2014, 08:29 »
Pa tako kaži(te). Derbi i gotova priča. Šta vam treba da lažete o navodnom dolasku BBB? Pritom, "Nešino" pitanje je ne samo legitimno, nego i krajnje logično. Ako si "institucija" jer BBB najavljuju dolazak, da li si onda nešto drugo (rimuje se) kada se ispostavi da lažeš?

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2013/14
« Odgovor #2046 poslato: Februar 03, 2014, 08:37 »
A glede priče o Saši... ne bih da citiram momka jer bi to moglo baš na ružno da iziđe , ali da me je ostavio bez teksta - to jeste. Pre svega svojom otvorenošću pred ljudima koje vidi prvi put u životu! Zadesio se u restoranu sa dvojicom ortaka i ostao i kad su svi drugi gosti već otišli kućama. Tada smo seli za njihov sto (nas trojica: 2 vlasnika + ja) i on kao da je čekao da ga neko pita "za zdravlje" - kad je krenuo da priča nije stao skoro sat vremena! Nijedno naše pitanje nije eskivirao. A njegove zamerke prema (našim) trenerima su bile veoma slične onima koje često i sami možemo da pročitamo na raznim forumima, samo što su one upućene fudbalskim selektorima (menadžerski igrači, uzimanje %od prodaje odn. od stavljanja nekog poluinvalida da odigra 2 prijateljske u reprezentativnom dresu... itd) . Sećam se samo da mi je glava zviždala celu noć!

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2013/14
« Odgovor #2047 poslato: Februar 03, 2014, 09:59 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Pa tako kaži(te). Derbi i gotova priča. Šta vam treba da lažete o navodnom dolasku BBB? Pritom, "Nešino" pitanje je ne samo legitimno, nego i krajnje logično. Ako si "institucija" jer BBB najavljuju dolazak, da li si onda nešto drugo (rimuje se) kada se ispostavi da lažeš?




Ko laže čovječe o čemu pričaš ti? Prenio je samo članak sa portala.
« Poslednja izmena: Februar 03, 2014, 10:00 VolimPFC »
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2013/14
« Odgovor #2048 poslato: Februar 03, 2014, 10:03 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Ako si "institucija" jer BBB najavljuju dolazak, da li si onda nešto drugo (rimuje se) kada se ispostavi da lažeš?


Vidi nesto...


Zaobidji me sa ovim tvojim upadicama. Inace smaras nevidjeno,svaka tema vezana za Partizan je zagusena od tvojih piskaranja,besciljne ironije i podrugljivog pokusaja humora.


Nisam ti jednu ruznu rijec rekao,iako si napisao najvece brdo gluposti od svih forumasa ovdje. Ja NE LAZEM,vec sam iskopirao link sa portala i jos ispod prokomentarisao da od toga vjerovatno nema nista. To sto si ti opasno opterecen PARTIZANOM nije razlog da svoje frustracije iskazujes na svakom mogucem koraku.


Iskuliraj druze,batali se corava posla...



Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2013/14
« Odgovor #2049 poslato: Februar 03, 2014, 10:36 »
Nova tetovaža Pekovića, Institucija sa kapitalnim I!!!  :clap: :clap: :clap:


« Poslednja izmena: Februar 03, 2014, 10:36 ramkenjs »

Van mreže Tufi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Podgorica
  • Poruke: 4.010
  • Ugled: +1/-3
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2013/14
« Odgovor #2050 poslato: Februar 03, 2014, 11:09 »
Braco Montosi, ne razumijemo mi te fore koje se koriste u velegradu kakav je Njujork, jbg mi smo marva a oni su gospoda sa velikim G.


Al dobro bice da se ide na svadbe kad za to dodje vrijeme.



Duhom INSTITUCIJE, protiv prostitucije!!!

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2013/14
« Odgovor #2051 poslato: Februar 03, 2014, 11:23 »
Izgleda je potpisao Pavlović.  :clap: :clap: :clap:






E sad, čeka se najvjerovatnije još jedno, a neki kažu i dva pojačanja.
Postoje priče, da Saša Vujačić, ako se ne probije u NBA, dolazi kod nas, kad mu istekne 10-dnevni ugovor sa Klipersima.


Postoji 1% vjerovatnoće da se ovo desi, ali nam niko ne može uskratiti da maštamo o perverziji i kvartetu Bogdan-Kinzi-Vujačić-Pavlović  :uzbudjen:
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2013/14
« Odgovor #2052 poslato: Februar 03, 2014, 11:24 »
Tegi kaže da još nije ništa potpisano.

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2013/14
« Odgovor #2053 poslato: Februar 03, 2014, 11:32 »
Izvinjavam se. Pogrešno si shvatio ono moje za "laganje". Ti si, naravno, samo preneo vest, a taj neko ko je plasirao je (s)LAGAO. Slučajno?


A što se "Gospode" tiče, postoji samo jedan koji zavredjuje Veliko G. Najveće G. I njemu skidam kapu do poda. On čita Kanta. 


Koliko tebi deluju moji "upadi" kao smaranje, toliko i meni, veruj mi, deluju upadi cele vaše pretorijanske garde koja se takmiči u izmišljanju nadimaka za klub (nakon čitavog niza originalnoh moronluka, kulminacija je stigla u vidu lepe srpske reči reči, "govno" ;) te čoveka koji ga vodi (nema potrebe da vas citiram).
Ali, naravno, kako biste vi to videli? To nije smaranje. To je lepa srpski književna jezika.


Uostalom, koliko puta je Nenad napisao da je "sportski" deo ovog foruma odavno postao mladji brat Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava. I to je tačno. Ali, sve to spada u domen "smaranja", valjda?


Ako je to tako, pa smaraćemo se još. 







Van mreže Deneb

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Struga, Makedonija
  • Poruke: 3.855
  • Ugled: +27/-3
    • Pogledaj profil
Odg: KK Partizan 2013/14
« Odgovor #2054 poslato: Februar 03, 2014, 11:45 »
koji klub ????
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava