Autor: Boki Tema: Fudbalska reprezentacija Srbije  (Pročitano 414208 puta)

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.489
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #165 poslato: Oktobar 12, 2011, 06:54 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Što se tiče sledećeg selektora (naravno ako ova budala ode) obavezno dovesti stranca. Zašto? Zato ko god bude od naših i dalje će menadzeri sastavljati ekipu, imaće ovaj naš seljački mentalitet i posle prvog poraza pola zemlje bi željelo da ode. Znači dovesti nekog normalnog stranca (mnogo bolje od Klementea)...

Stranac košta a Tole ne da lovu....
Dovešće nam neku diabolu kao Stoičkova recimo ili tako nešto samo nam to treba...kod nas niko pametan neće doći i nije lud sa mafijašima imati posla. :censored:

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

 :kafa:
 
« Poslednja izmena: Oktobar 12, 2011, 06:58 ladja »

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #166 poslato: Oktobar 12, 2011, 07:01 »
Pošto još rapsravljate o penalu, Pižon je danas izjavio da je on kao izvođače odredio Vidića, Stankovića i Kolarova. Da šutne onaj ko se najbolje oseća od njih.


Inače obratite pažnju, golman Slovenije govori Vidiću gde da šutne na 1:30

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>

Što se tiče Brkićam zar ste zaboravili gol koji je primio od Estonije? Kad mu je slobodan udaracc po zemlji sa 35 metara prošao kroz ruke  :uzbudjen:


ŠTo se tiče napada, Lazat Marković i Šćepakadabra  :clap:

Ovo zadnje se zezam naravno...
 
« Poslednja izmena: Oktobar 12, 2011, 07:01 ramkens »

Na mreži dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.954
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #167 poslato: Oktobar 12, 2011, 08:02 »
Jeste da sam bio protiv, ali ja sada stvarno ne vidim da imamo boljeg napadača od Klea. Koliko znam nastavio je da daje golove i u Kini i bolji je od Mrđe 10000000%. Ono što nam još treba je dobar vezni igrač koji zna šta će sa loptom, za razliku od Krasića koji uzme loptu i kući je nosi...

Van mreže Pjer

  • Mlađi član
  • **
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: ni tu ni tamo
  • Poruke: 25
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #168 poslato: Oktobar 12, 2011, 10:27 »
 Kleo i da hoce ne moze da igra za Srbiju zbog odredjenih pravila to zaboravite
 mi nemamo sistem igre i nismo vec 20 godina stvorili napadaca i golmana kako valja kao i dobrog veznjaka koji moze da igra 90 minuta u oba pravca
o kriminalu i losim odnosima u srpskom fudbalu smo vec milion puta pisali

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #169 poslato: Oktobar 12, 2011, 10:51 »
Realno mi nikada nismo ni imali dobre špiceve, oni najbolji su po pravilu uvek bili Crnogorci i Hrvati.

Van mreže Patriots

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 236
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #170 poslato: Oktobar 12, 2011, 10:53 »
Strasno je sto mi nemamo napadaca ni u mladjim kategorijama kojeg bi mogli da forsiramo. Sve nase potecijalne napadace bi osrednji evropski stoper pojeo u duelima, jedino resenje je da pocnemo da igramo kao Barsa  :uzbudjen:

Van mreže deda

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Nisville,Republika Srbija
  • Poruke: 3.927
  • Ugled: +50/-4
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #171 poslato: Oktobar 12, 2011, 11:00 »
I eto...Prodjose i ove kvalifikacije...Reklo bi se ocekivano.
Ne mogu posle svega da krivim igrace jer su ti momci do pre godinu i po igrali neku drugu igru koju je retko ko od nas tada ocekivao.Znaci,mogu da deluju pristojno i vise od toga kada su dobro vodjeni i kada postoje dobri odnosi na relaciji selektor - igraci i medju njima samima(a cini mi se da je i tu pukla tikva).
Nerad i nekvalitetan rad ce se naplacivati jos godinama sa povremenim bljeskovima koji ce nas opet loziti da nam je fudbal nesto dobro i malo blizu jakih ekipa...

Na mreži shorty

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Karadağ
  • Poruke: 3.136
  • Ugled: +7/-1
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #172 poslato: Oktobar 13, 2011, 12:05 »


 :rofl: :rofl: :rofl:



Van mreže luidjilamonika

  • Mlađi član
  • **
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 169
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #173 poslato: Oktobar 13, 2011, 12:59 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Strasno je sto mi nemamo napadaca ni u mladjim kategorijama kojeg bi mogli da forsiramo. Sve nase potecijalne napadace bi osrednji evropski stoper pojeo u duelima, jedino resenje je da pocnemo da igramo kao Barsa  :uzbudjen:

Jesic Vojin

tog malog bi odmah zvao u A tim
Otišo si Dule, ostala je muka,
samo lepe uspomene kako radi struka.

Van mreže Patriots

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 236
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #174 poslato: Oktobar 13, 2011, 02:02 »
Pa ni on nije klasican napadac, barem po informacijama koje sam mogao da nadjem na netu

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #175 poslato: Oktobar 13, 2011, 03:08 »
ono sto sam ga gledao na ovom prvenstvu sto je bilo kod nas,nije...slicna prica kao sa sulejmanijem...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #176 poslato: Oktobar 13, 2011, 03:14 »
Citat
Kosanović: Za sve je kriv Klemente! 
S. I. | 13. oktobar 2011. 07:28        | Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava   
Sada plaćamo ceh haosu koji je iza sebe ostavio Španac. Razjedinio je i uništio struku – smatra iskusni stručnjak
    Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava  Milorad Kosanović
  NERAD u klubovima, Savezu, pogotovo od SP 2006, reflektovali su se ovim debaklom u Mariboru, tvrdi trener Milorad Kosanović. Problemi u srpskom fudbalu eskaliraju, a improvizacija je jedini sistem organizacije.

- Ne može fudbal da ostane imun na sva događanja u društvu, ali je vrhuška mogla ozbiljnije da shvati opomenu koju smo dobili u Nemačkoj 2006, jer sada plaćamo ceh tom haosu koji je iza sebe ostavio Klemente. Razjedinio je i uništio struku, osiromašeni klubovi ne mogu da proizvedu ni trenere za Savez, ni igrače za selekciju, pošto ih prodaju još u kadetima, jer ne igraju Evropu. I sad se pitamo ko je kriv? Tole? On nije selektor. Pižon? On nije sam tu došao. Igrači? Njih je neko izabrao. Iskreno, meni je žao igrača, jer deset godina rade negde u inostranstvu kako bi sa reprezentacijom uradili nešto više, a onda im postane jasno da samo kvalitet ne donosi i rezultat. Ispali smo, a da ne znamo ni kako - ističe Kosanović.

Kosanović uverava da je Karadžić veoma dobro vodio FSS.
- Nisam za promene radi promena, jer su me smatrali neprijateljem zemlje kad sam pred Mundijal 2010. rekao da Antićeva selekcija nema sistem i igru i da je rezultat plod slučajnosti, a ne umeća. Ukratko, Savez mora da se organizuje kao klub, da oformi stručno telo koje će da sprovodi jedinstven program rada, ali i da snosi odgovornost. Sada u Savezu ne postoji sistem u tom stručnom delu, svako radi na svoj način, postavljaju se treneri zato što su nekome drugovi, kumovi itd. Maribor je kazna koju moramo da shvatimo na pravi način. I da počnemo već jednom da radimo - uverava Kosanović.
:smeh3: :smeh3: :smeh3:
« Poslednja izmena: Oktobar 13, 2011, 03:14 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #177 poslato: Oktobar 13, 2011, 03:44 »
Citat
četvrtak 13.10.2011  |  11:53   Đorić: "Uzrok nezalaganje igrača"  Izvor:                   B92, zurnal.rs              Nekadašnji selektor Jugoslavije Milovan Đorić izjavio je za „Sportski žurnal“ da je nezalaganje igrača jedan od uzorka neuspeha reprezentacije Srbije.
   
On kaže da je to shvatio posle poraza od Rusije u prijateljskom meču.
„Rekao sam tada Karadžiću i Lakoviću da ovaj tim neće uspeti i da je priča sa ovim kvalifikacijama za nas završena. To sam video jer igrači nisu ostavljali srce na terenu i to je 90 posto razlog ovog neuspeha“.
Đorić smatra da je poraz od Slovenije kulminacija kraha srpskog fudbala.

 „Do utakmice protiv Slovenije reprezentacija Srbije pokrivala je sve slabosti našeg fudbala. Sva klupska ispadanja iz evropskih takmičenja, loš rad po klubovima, sve to je kulminiralo u Mariboru porazom reprezentacije. Posle toga nastao je totalni mrak“.

 Đorić kaže da ni navijači nisu položili test.

 „Treba da se ugledamo na navijače Crne Gore, Hrvatske, Bosne i Hercegovine… Nama na stadion dođu ljudi sa namerom da prozivaju Karadžića. Pa Fudbalski savez Srbije, sa predsednikom na čelu uradio je mnogo toga za naš fudbal“.

 Iskusni trener kaže i da je agonija počela od Antića i dodaje:

 „On je podelio igrače u dva tabora i to se osetilo u ovim kvalifikacijama na svakom meču. Antić nije hteo da prihvati krivicu za neuspeh u Južnoj Africi“.

 Đorić je za „Žurnal“ rekao i da mafija preti srpskom fudbalu i da se to oseća na svakom koraku.

 Prethodno, svoje ocene debakla nacionalnog tima dali su Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava i Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava.
 
:rofl: :rofl: :rofl:
evo govna se takmice u davanju nebuloznije izjave,uz objasnjenje da su svi krivi osim vrha saveza...zanimljivo neko krivicu vidi u igracima,neko u treneru,neko u mafijasima,neko u menadzerima,neko u klubovima,ali niko od tih fudbalskih imena da pomene vrh saveza.kakva su to govno do govneta.i jos jednom se potvrdjuje ono sto sam pricao da je nas fudbal zagadjen na svim nivoima,i da je jako malo pravih i postanih ljudi...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Patriots

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 236
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #178 poslato: Oktobar 13, 2011, 04:26 »
Pominje se Tumba kao opcija za selektora :zvizvdi:

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.489
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #179 poslato: Oktobar 13, 2011, 04:35 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Strasno je sto mi nemamo napadaca ni u mladjim kategorijama kojeg bi mogli da forsiramo. Sve nase potecijalne napadace bi osrednji evropski stoper pojeo u duelima, jedino resenje je da pocnemo da igramo kao Barsa  :uzbudjen:

Pa to i jeste poenta modernog fudbala.
Slušao sam juče Štimca u emisiji na HTV-u i tačno kaže čovek danas moderni fudbal igraju Španija i Nemačka...lopta se ne zadržava više od 2 sekunde kod igrača..stalna kretanja igrača i ukrštanja....a Španci kao i Barselona uopšte ne igraju sa klasičnim špicem jer iu Messi i Vilja su krilni napadači...mi robujemo nekim iskrivljenim pogledima i zaostalim shvatanjima mi mislimo ako staviš tri špica da igraš napadački...Glupost!

Ove reprezentacije su dokaz tome....
Mi igramo spor...zaostao fudbal u 70-im godinama...pogledajte samo koliko našima treba da pređu iz svoje polovine na tuđu....uporedo sa ovim vrhunskim ekipama pa prava večnost!

I još nešto to smo mogli videti X puta...naši igrači trče samo ako je lopta kod njih ili u neposrednoj blizini dok ostali trčkaraju ili STOJE....pa nam se 100 puta desilo da smetaju jedni drugima u veznom redu..stoje jedan od drugog na 3 metra razmaka i imaš osećaj kao kad igraš STOLNI fudbal...samo se lopta kreće........ :nono: