Autor: Boki Tema: Fudbalska reprezentacija Srbije  (Pročitano 429304 puta)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #210 poslato: Oktobar 15, 2011, 04:32 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nego,kako bi Volkov mogao da igra za Crnu Goru a Kleo ne moze za Srbiju?
to je i meni palo na pamet...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #211 poslato: Oktobar 15, 2011, 04:34 »
Стварно добро питање.
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #212 poslato: Oktobar 15, 2011, 04:56 »
Zato što verovatno može naći nekog pradedu iz CG :)

Na mreži ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #213 poslato: Oktobar 15, 2011, 05:00 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Zato što verovatno može naći nekog pradedu iz CG :)

Ako ćemo gurati do Askurđela onda 70% Srba bi "moglo"igrati za Crnu Goru.... :sumnjicav:

Van mreže Patriots

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 236
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #214 poslato: Oktobar 15, 2011, 05:57 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nego,kako bi Volkov mogao da igra za Crnu Goru a Kleo ne moze za Srbiju?

pa Rodjen je u drzavi u cijem je sastavu bila CG. Mislim da svi koji su rodjeni pre raspada SCG nece imati problema u odabiru reprezentacije

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #215 poslato: Oktobar 15, 2011, 09:58 »
nenad(da malo i ja pisem o sebi u trecem licu  ;D ) je pre svega reagovao zbog neskrivenog radovanja,pa cak i slavlja nakon informacija,da se fakticki dva najveca imena i najbolja igraca ove reprezentacije povlace.ako ce neko da me ubedjuje da takva reakcija nema veze sa navijackim opredeljenjem forumasa,onda stvarno...

prica o tome sta pruzaju igraci u reprezentaciji i u klubu je po meni pre svega stvar vezana za trenere.i za to su mi na prvom mestu treneri krivi,pa tek onda ti igraci.drugo djan stankovic nikada nije igrao u reprezentaciji,a da ga je bolela kita,uvek je trcao,trudio se,klizao,kao i jugovic svojevremeno,a ni jedan ni drugi u reprezentaciji nisu pruzili ni pola onoga sto su pruzali u klubu.juga mislim jer je morao previse rupa da krpi,i jer je bio u dobroj meri na vetrometini,a deki dobrim delom usled pogresnog mesta i uloge u timu,a i celokupno lose postavljene igre reprezentacije...
nemam nista protiv da se bilo koji igrac argumentovano kritikuje,da se ukaze na lose igre i sl.kada neko uzme i pljuje pantu(a za njega naravno i te kako ima razloga da bude kritikovan) to bi i razumeo,ali kada taj isti pocne da prica bajke o kleu i kako je on duplo bolji od sadasnjih spiceva,i kad pocne da velica igraca koji u svom cv-ju ima dominaciju u prejakoj tole bunker ligi,kao i u kineskoj ligi,u kojoj cak i jevta dominira,ja opet to ne mogu da ne shvatiom kao stvar navijackog opredeljenja,i ne mogu a da ne uzmem da u neku ruku "branim" i pantu,iako kao sto rekoh bar za njega ima tona argumenata da se kritikuje...

znaci da ponovim,nisam se bunio zbog kritike,nego neskrivenog odusevljenja najavom povlacenja dva nasa najbolja igraca...

i da nisam ni rekao da tosic ne treba da bude u reprezentaciji,nego sam napomenuo da je nemoguce da se s jedne strane ljudi raduju mogucem povlacenju dva nasa najbolja igraca,zbog kritike na njihovu igru,a niko ne spomenu tosica koji nije imao ni jedan uspesan dribling na utakmici,a nikom nije hteo da doda loptu,nego je sve sam isao...i apsolutno nije opravdanje,kao nema kome da doda.tako ne moze da se igra kako je on igrao.a da treba da bude u reprezentaciji(dal u prvih 11 ili na klupi to je druga stvar) sigurno da treba...
« Poslednja izmena: Oktobar 15, 2011, 09:58 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Na mreži ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #216 poslato: Oktobar 17, 2011, 09:52 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Još jedan iz Toletovih reslova..... :blabla:

Van mreže Losmi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 1.028
  • Ugled: +1/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #217 poslato: Oktobar 17, 2011, 11:18 »
ima jedno pismo citaoca u danasnjim Novostima. Moram da ga skeniram sutra, jer ne objavljuju ista na sajtu. Covek je tako lepo opisao situaciju u srpskom fudbalu, da bi i najveci laik, posto ga procita, shvatio da je fudbal u Srbiji jedna velika prevara


smesna mi je rasprava i podela na Zvezdase i Partizanovce i kao u osnovnoj skoli, ja sam grobar, pa kritikujem ostale. Pa zemljaci upravo zbog takvog pristupa reprezentacija nam je tu gde jeste. Zvezda i Partizan su najveci grobari srpskog fudbala, zbog njih nam je liga medju najgorima u Evropi. Ta dva sugava kluba vrte ogroman novac, njihovi igraci zaradjuju nezasluzeno visoke iznose, klubovi zamlacuju ovaj jadni narod, kidaju mu zivce, generisu losu atmosferu, polarizuju ionako duboko podeljeno i mrznjom zadojeno drustvo. Pri tom u oba kluba nema krstenog fudbalera. Ja sad da izadjem na teren, a pre neki dan su mi ponovo dijagnostifikovali bronhitis, kunem se da nijedan igrac Zvezde i Partizana ne bi mogao da me predribla. Ne zato sto sam ja opasan defanzivac ::)  nego zato sto su oni fudbalski diletanti


e onda kad takav diletant ode u Evropu, pa ga normalan svet malo nauci reda, a on podize sebi cenu igrajuci za reprezentaciju, onda mu povratak u zemlju dodje kao ekskurzija, kao povratak starim navikama i boravak u okruzenju u koem se najbolje oseca.
Partizan ima Duška Radovića, a Zvezda Acu Lukasa

Van mreže Losmi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 1.028
  • Ugled: +1/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #218 poslato: Oktobar 17, 2011, 11:28 »
igranja fudbala i bilo kog drugog sporta za svoju zemlju podrazumeva ne samo sportske, nego i ljudske kvalitete. Jedan veliki Zeljko Obradovic umalo nije dobio infarkt posle ispadanja od Francuske na EP u 2005. godine i freneticnog izlaganja na konferenciji za novinare. Ali covek je sve rekao, cela zemlja je znala sta je problem, stoka nije trenirala redovno, svadjala se govna u svlacionici i od tada se uprkos svim problemima u srpskoj kosarci, sa bagrom medju igracima raskrstilo. Takvi nam ne trebaju i zato ih vise nikad ne treba zvati


u fudbalu medjutim vlada licemerje. Jasno je da ce Nemanja Vidic, Bane Ivanovic i ostala ekipa, dobiti unosniji ugovor u svom klubu jer su "international player", igrajuci za reprezentaciju oni podizu svoj rejting, indirektno promovisu klub za koji igraju i zato u tom trouglu klub, igrac, reprezentacija svi imaju interesa. Klub i igrac komercijalnog, a reprezentacija takmicarskog jer okuplja svoje najbojle fudbalere. Ali kada se izadje na teren, to je potpuno druga prica. Ocigledno je nezalaganje i rezervisan stav koji svi nasi igraci sem nekoliko izuzetaka i to sporadicno, imaju prema nacionalnom dresu.


Moze Dejan Stankovic da osvoji 10 titula prvaka Evrope, da bude jedan od najcenjenijih stranaca u istoriji Calcia, u svojoj zemlji ne zasluzuje postovanje. Nije ga zasluzio, u reprezentaciji nikada nije pruzio ni delic onoga sto moze i sto prikazuje u svom klubu. Isto vazi za Vidica, Ivanovica koji se istice golovima, ali je defanzivno katastrofa.


jedini igrac reprezentacije koji zasluzuje puno postovanje, jer uvek zavrsi mec krvavih kolena je Marko Pantelic. Kao coveku i fudbaleru, svaka mu cast za sav trud koji je ulozio igrajuci za svoju zemlju
Partizan ima Duška Radovića, a Zvezda Acu Lukasa

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #219 poslato: Oktobar 18, 2011, 06:47 »
Puno patetike. I u košarci se vrti sve oko Partizana i Zvezde, doduše musavi nisu postojali 10 godina, pa se situacija smirila, ali devedesetih kad su bili najveći uspesi, itekako je to bilo na velikom nivou. Pa nemate pojma kako su u rperezetnaciji 1995 zajebavali TOmaševića što igra u Zvezdi, stariji su ga terorisali i podjebavali non stop, čak su uspeli i da ga prevaspitaju  :smeh4:

A što se tiče košarkaške reprezentacije, pa Danilović, Divac i Paspalj su se noć pre polufinala EP u Zagrebu kolima uputuli u BG i vratili polu-mrtvi u ranimjutarnjim časovima.. Zatim je 1995 bila poptuna anarhija, radio je šta je hteo, ko je hteo. Pa je opet stiglo zlato.

U Indijanapolisu igrači nisu pričali međusobno, bila je slična situacija ko na EP 2005, pa nikog nije bila briga posle zlata.

Jedina je razlika što su ovi znali da igraju košarku, a ovi ne znaju da igraju fudbal. Panmtelić, Mrđa, Petrović, Fejsa, Milijaš su 10 liga. I normalno je da Krasić i Tošić pored njih ni ne mogu nišra.
« Poslednja izmena: Oktobar 18, 2011, 06:50 ramkens »

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #220 poslato: Oktobar 18, 2011, 09:11 »
ramkens,nisu tomasevica zajebavali sto igra u zvezdi,nego sto je iz zvezde presao u partizan,jer je to uradio pred ep...  :yes:
« Poslednja izmena: Oktobar 18, 2011, 09:12 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

ajkula

  • Gost
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #221 poslato: Oktobar 18, 2011, 09:28 »
ramkens ,koji ti je sport miliji?

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #222 poslato: Oktobar 18, 2011, 09:52 »
Ali je suludo porediti kosarkase 90-ih i fudbalere sad.Nebo i zemlja,sam si rekao.
 
Neka se ' Deki i drugovi' vrate mrtvi majci iz Stefan Brauna a sjutra pobijede Italiju i niko im A nece reci...medjutim,oni mrtvi trijezni ne umiju da idu,a tek mamurni...
« Poslednja izmena: Oktobar 18, 2011, 09:52 Napad u Faulu »
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Pjer

  • Mlađi član
  • **
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: ni tu ni tamo
  • Poruke: 25
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #223 poslato: Oktobar 18, 2011, 02:31 »
 
 iz lošeg okruženja ne možeš izaći kao dobar čovek jer to okruženje stvara ljude koje mu odgovaraju pa je tako i sa srpskim fudbalom koji još od Miljanića pati za jakim ličnostima u svakom pogledu ali nažalost fabrikuju se polu-igrači i polu-ličnosti jer koga će drugo selektirati bata đora,bata živa.al-kosan,ješa-košulja,ljupko i ostali polu-treneri, mi nemamo ni jednog jedinog trenera u normalnim ligama u evropi sem mihajlovića a i on je tu uleto zbog igračkog imena dok na primer u košarci naših četri pet trenera us među prvima u evropi ako ne i prvi,Željko,Duda,Kari,Dule,Muta tu je razlika
smešan je bio Kapičić na čelu KSS ali i kao takav je majka Tereza za Toleta i bandu iz fudbala koji će vladati jos 100 godina jer zadnji trzaj je bio sa Antićem koji uz sve mane koje ima hteo je neke promene u FSS koje bi u dogledno vreme donele boljitak nažalost nismo kao anrod to prepoznali naseli smo na medijsku hajku ološa i njihovih plaćenika na mestu novinara pa sad ubiramo plodove tog rada i kritikujemo opet na pogrešnu stranu, jer nisu ti igrači koji su značajni u evropskim klubovima to zato što su lepi i pametni već što vrede ali mi smo šampioni da ono što vredi upropastimo

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.969
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #224 poslato: Oktobar 18, 2011, 07:01 »
Ninković: Političari nas zloupotrebili!Pljušte komentari i znanih i neznanih, ukazuje, između ostalog, i na "lažni patriotizam", a svih tih dana, od Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava, pa na ovamo, kuva se u stomaku reprezentativca Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava. Gnev je učinio svoje, reči su izbile, reči koje niko nije mogao da zaustavi.- Moje su i iza njih stojim, svidele se nekome ili ne – ističe Ninković. - Ispade, posle svega, da je svima teže nego nama igračima?! Ne mogu više da ćutim, ne bih to bio ja, toliko ružnih stvari i izmišljotina je izrečeno i napisano, otišlo je predaleko. Smučilo mi se, osećam se kao građanin drugog reda, svi mi koji smo igrali u Sloveniji postadosmo državni neprijatelj broj 1?! Kompletna pažnja države ophrvane raznoraznim problemima skrenuta je na reprezentaciju Srbije, mi smo krivi za sve?! Uzmite nam i pasoše, uzmite nam sve! Političari nas pljuju i znaju zbog čega to rade, njima je svaki uspeh, ali i neuspeh srpskih sportista odlična prilika da pobegnu od svakodnevice ostalih sfera života. Srpska fudbalska reprezentacija je, dakle, zloupotrebljena ovoga puta, ona je odgovorna za milion gladnih i milion nezaposlenih lica, odgovorna je i za Kosovo.Poraz se ne veliča, Srbija je doživela fijasko u kvalifikacijama za Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava.- Imali smo kvalitet, nismo ga pretočili u delo, razočarali smo naciju, crta se podvuka, ispod nje je ostala samo jedna reč: katastrofa! Noćima ne spavam, ne mogu da se pomirim sa istinom, da mogu iskočio bih iz kože, nikad mi u životu nije bilo teže. Pa još kad počnu da se vrte priče o lažnom patriotizmu i novcu, dođe mi da eksplodiram – zaključio je Miloš Ninković.(trojka.rs/izvor: Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava)Malo produženi intervju:Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
« Poslednja izmena: Oktobar 18, 2011, 07:38 dejo94 »