Autor: Boki Tema: Fudbalska reprezentacija Srbije  (Pročitano 414282 puta)

Na mreži Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.905
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #3180 poslato: Mart 21, 2022, 01:51 »
A Ljuba Fejsa?  :D
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.636
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #3181 poslato: Mart 21, 2022, 07:53 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
A Ljuba Fejsa?  :D
takvi ce igrati kad terza smeni piksija
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Na mreži Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.905
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #3182 poslato: Mart 24, 2022, 09:27 »
Mnogo mi je drago što smo ove drvoseče pobedili na njihovom terenu. Tim pre što nije baš mnogo prijateljska utakmica bila. Ako.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.636
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #3183 poslato: Mart 24, 2022, 09:34 »
Rutinski, docekali smo i to!
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.123
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #3184 poslato: Mart 29, 2022, 06:50 »
Totalno smo bezopasni po boku, i kad napravimo višak na desnoj strani npr, Živković ne bi prošao stolicu 1 na 1.

Pavlovića su ubili, što je i očekivano, lik je indijanac.

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.123
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #3185 poslato: Mart 29, 2022, 07:14 »
Ne bi se u klubu ovako zajebavao.

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.636
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #3186 poslato: Mart 29, 2022, 08:04 »
 Nisu loši ovi porazi ako se nešto nauči iz svega ali ja nisam siguran da mi ti mozemo. Sad samo da vidim terzicevu artiljeriju i sve je jasno.
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.123
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #3187 poslato: Mart 29, 2022, 08:07 »
Odbrana nam je teški očaj, nemaš prosečnog evropskog defanzivca (možda Milenković). Nisam siguran koliko je do uigranosti, a koliko do jasnog niskog kvaliteta odbrane.

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.636
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #3188 poslato: Mart 29, 2022, 08:21 »
Realno tu smo najslabiji, Pavlovic uopste ne igra, Nastasic ponekad, Veljkovic u drugoj ligi a zamena nema ni na vidiku. Jedino deda Miluna da pozovemo
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.489
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #3189 poslato: Mart 29, 2022, 10:51 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Odbrana nam je teški očaj, nemaš prosečnog evropskog defanzivca (možda Milenković). Nisam siguran koliko je do uigranosti, a koliko do jasnog niskog kvaliteta odbrane.


Najgori deo tima već godinama i ne vidi se rešenje.Poraz od Danske ništa strašno,po meni Danci igraju najbolji fudbal u Evropi trenutno.

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.123
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #3190 poslato: April 01, 2022, 07:31 »
Vrhunska analiza:


1) Brazil - po meni, bolje nego neka top evropska reprezentacija tipa FRA, a svakako su izraziti favoriti,
2) Šiptarska - rekoh da ih ne želim zbog nefudbalskih stvari (jesu počeli mediji već o osveti?  :rofl:  ), ali su dobar ubod iz drugog šešira,
3) Kamerun - jebiga, nisu Arabija, gledao sam malo AKN, ono je bio horor od fudbala na celom turniru.

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.489
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #3191 poslato: April 01, 2022, 11:12 »
Radio sam drugu smenu pa nisam pratio kad sam video mislio sam da se neko zajebava......ali šta sad što je neko već rekao Šiptarska je prošla svoj zenit a mi konačno nemamo idiota na klupi kad bi još nekako pokrpali tu odbranu.

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.866
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #3192 poslato: April 25, 2022, 05:04 »
Saša Lukić u Torinu kod Jurića igra desetku, dva gola ovo kolo, drugi gol baš majstorski... kako se kod nas stvari menjaju.

Ranije smo imali pun kurac mesara, zadnjih veznih, koje smo pomerali napred i "terali" ih da budu kreativni, ono što nisu, a sada imamo više klasičnih ofanizvnih vezista, a npr. taj Lukić nema šanse da igra napred u reprezentaciji pored Tadića i Sergeja, pa nam igra pozadi zadnjeg veznog.

Ali reano, pola ove Piksijeve reprezentacije ne igra u svojim klubovima, Dmitrović , Gudelj, Pavlović, Jović... to će u nekom trenutku možda postati problem

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.636
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #3193 poslato: April 25, 2022, 09:00 »
Lukić je centralni vezni i od malih nogu je spreman da to igra ali su ga expresno prodali iz Partizana pa.ku je trebalo vremena da se prilagodi u Italiji. Trener Torina Jurić mu je baš dao poziciju koju voli i on vraća dobrim igrama. Taman da u reprezentaciji drži sredinu sa Sergejom a Gudelj da im čuva leđa. Nego ja već nekoliko kola vidim da u Rajo Vakjekanu redovno igra Maraš na poziciji štopera ali ga ne pamtim u reprezentaciji niti ga sad Piksi zove a tu smo najtanji. Iskreno nisam ga puno gledao i ne znam koliko moze ali igra u jakoj ligi treba ga pratiti.
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.954
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: Fudbalska reprezentacija Srbije
« Odgovor #3194 poslato: Maj 20, 2022, 02:55 »

Golmani: Predrag Rajković (Rems), Marko Dmitrović (Sevilja), Vanja Milinković-Savić (Torino), Mile Svilar (Benfika), Marko Ilić (Kortrajk)


Odbrana: Stefan Mitrović (Hetafe), Nikola Milenković (Fiorentina), Matija Nastasić (Fiorentina), Strahinja Eraković (Crvena zvezda), Miloš Veljković (Verder Bremen), Strahinja Pavlović (Bazel), Marko Petković (Honved), Aleksa Terzić (Fiorentina), Erhan Mašović (Bohum)


Vezisti: Ivan Ilić (Verona), Saša Lukić (Torino). Uroš Račić (Valensija), Nemanja Maksimović (Hetafe), Nemanja Gudelj (Sevilja), Marko Grujić (Porto), Filip Mladenović (Legija), Mihailo Ristić (Monpelje), Darko Lazović (Verona), Nemanja Radonjić (Benfika), Andrija Živković (PAOK), Filip Kostić (Ajntraht), Filip Đuričić (Sasuolo), Sergej Milinković Savić (Lacio), Dušan Tadić (Ajaks)


Napadači: Aleksandar Mitrović (Fulam), Luka Jović (Real Madrid), Dušan Vlahović (Juventus), Dejan Joveljić (LA Galaksi), Đorđe Jovanović (Makabi Tel Aviv)




Ovako će vjerovatno +1,2 izgledati i širi spisak za SP. Sad su tu Jovanović i Eraković zbog dobrih igara u posljednje vrijeme. Mašović je isto dobar u Bohumu, Joveljić iskreno ne znam kako igra u Americi.