Autor: Boki Tema: Košarkaška liga Srbije  (Pročitano 240831 puta)

Van mreže Saga Norén

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: južno od sjevera, sjeverno od juga...
  • Poruke: 17.980
  • Ugled: +2305/-1146
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #405 poslato: Maj 07, 2013, 05:28 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Naravno da nije dvorska luda.


On je kriminalac i psihopata. Patoloski lazov, veliki manipulator i moralni patuljak.








Idiot koji ne zna sta je to obraz ili sram, iznosi lazi o nasem budzetu od 3.5 miliona(!?!) a mi dugujemo 4-5 plata igracima ove sezone, da ne pricamo sto mnogi bivsi igraci nisu isplaceni jer se jednostavno nema para... Kod nas je najvecu zaradu imao Gordon, trebalo je da dobije 220k da je ostao do kraja sezone... poslije toga ide Vesterman sa nesto oko 200k...




Sto ne pominje Rakocevicev ugovor,  800k + 2 nekretnine za dvije godine...
pa čekaj,zar ti ne navijaš za Partizan?! zašto ovakvo vrijeđanje ?! oink-oink... :cigara:
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak
"Saga, kucy i miha su vratili Adeze na vlast!" - by Bojci
"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč

Van mreže Deneb

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Struga, Makedonija
  • Poruke: 3.856
  • Ugled: +27/-3
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #406 poslato: Maj 07, 2013, 05:35 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Naravno da nije dvorska luda.


On je kriminalac i psihopata. Patoloski lazov, veliki manipulator i moralni patuljak.








Idiot koji ne zna sta je to obraz ili sram, iznosi lazi o nasem budzetu od 3.5 miliona(!?!) a mi dugujemo 4-5 plata igracima ove sezone, da ne pricamo sto mnogi bivsi igraci nisu isplaceni jer se jednostavno nema para... Kod nas je najvecu zaradu imao Gordon, trebalo je da dobije 220k da je ostao do kraja sezone... poslije toga ide Vesterman sa nesto oko 200k...




Sto ne pominje Rakocevicev ugovor,  800k + 2 nekretnine za dvije godine...
pa čekaj,zar ti ne navijaš za Partizan?! zašto ovakvo vrijeđanje ?! oink-oink... :cigara:


javio se najveci Ciganin




P.s. : Kosi, sa zakasnenjem sretna slava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže Tufi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Podgorica
  • Poruke: 4.010
  • Ugled: +1/-3
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #407 poslato: Maj 07, 2013, 05:41 »
Sve sve ali pominjenje Kecmanove trojke  :smeh3: :smeh3:   Sad je ta pobjeda jos draza zvog ove gnjide. Covke naravno da se za to vrijeme moze postici kos, ali ti to ne znas.

Sjutra i u plej ofu ces vidjeti sta si prozurovkovao ovim tvojim izjavama.
Duhom INSTITUCIJE, protiv prostitucije!!!

Van mreže Saga Norén

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: južno od sjevera, sjeverno od juga...
  • Poruke: 17.980
  • Ugled: +2305/-1146
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #408 poslato: Maj 07, 2013, 05:42 »
 :smeh3:
klasična mantra - dirneš u Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava i odmah si (jebiga,nema smajlića Cige)... :cigara:

oink oink...mali budžet & derviška ljubav... :smeh1:
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak
"Saga, kucy i miha su vratili Adeze na vlast!" - by Bojci
"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #409 poslato: Maj 07, 2013, 05:48 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Naravno da nije dvorska luda.


On je kriminalac i psihopata. Patoloski lazov, veliki manipulator i moralni patuljak.








Idiot koji ne zna sta je to obraz ili sram, iznosi lazi o nasem budzetu od 3.5 miliona(!?!) a mi dugujemo 4-5 plata igracima ove sezone, da ne pricamo sto mnogi bivsi igraci nisu isplaceni jer se jednostavno nema para... Kod nas je najvecu zaradu imao Gordon, trebalo je da dobije 220k da je ostao do kraja sezone... poslije toga ide Vesterman sa nesto oko 200k...




Sto ne pominje Rakocevicev ugovor,  800k + 2 nekretnine za dvije godine...

Moralni pigmej, a ne moralni patuljak, čisto da te ispravim :P

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
.
« Odgovor #410 poslato: Maj 07, 2013, 05:57 »
Nije mi padalo na pamet kakvu bol je Kecman napravio onda...brate,ona trojka nema cijenu...
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #411 poslato: Maj 07, 2013, 06:37 »
Sve je super dok vam "igrači gladuju" a krmak kupuje Boschovu bušilicu sliku vrednu koliko i 6 budžeta jsd. Zašto se veliki mag(arac) ne solidariše sa igračima i odrekne se svoje (ubedljivo najveće) plate? Ili mu je malo što je zajebao ruje i za mesec dana glupiranja uzeo dvogodišnju platu pa bi sad da ojadi i "KK Mali Budžet"?
Čovke, legendo! Svaka ti je na mestu, samo što to godinama niko nije smeo javno da kaže. Mogu samo da te uhvate za... Boscha!

Van mreže Deneb

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Struga, Makedonija
  • Poruke: 3.856
  • Ugled: +27/-3
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #412 poslato: Maj 07, 2013, 06:42 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Sve je super dok vam "igrači gladuju" a krmak kupuje Boschovu bušilicu sliku vrednu koliko i 6 budžeta jsd. Zašto se veliki mag(arac) ne solidariše sa igračima i odrekne se svoje (ubedljivo najveće) plate? Ili mu je malo što je zajebao ruje i za mesec dana glupiranja uzeo dvogodišnju platu pa bi sad da ojadi i "KK Mali Budžet"?
Čovke, legendo! Svaka ti je na mestu, samo što to godinama niko nije smeo javno da kaže. Mogu samo da te uhvate za... Boscha!


 e docekasmo i ljudi koje se gnjuse primitivizma u bilo kakvom obilku da moralnu gnjidu od coveka nazivaju legendom  :cigara:



Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #413 poslato: Maj 07, 2013, 07:01 »
"Moralna gnjida" - barem u mom rečniku - je neko ko se povija kako vetar duva i nema hrabrosti da kaže istinu.Ili neko kome su usta puna ideala o narodnom blagu i časovima ljubavi, dok je u stvarnosti ... znamo već.  E,  Čović to svakako nije. A, ako imaš neki kontra dokaz - izvoli, napiši. Samo nemoj da se pridružuješ horu bečkih dečaka koji non stop pevaju jedno te isto, ali niko da ih potkrepi makar jednom konkretnom činjenicom.

Van mreže srdjan dimitric

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: stevana supljikca
  • Poruke: 3.272
  • Ugled: +6/-3
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #414 poslato: Maj 07, 2013, 07:03 »
njemu je svaka na mestu jos od kako je bio slobin gradonacelnik, u normalnoj drzavi bi sedeo u zatvoru

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #415 poslato: Maj 07, 2013, 07:08 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
"Moralna gnjida" - barem u mom rečniku - je neko ko se povija kako vetar duva


Covic?   :smeh3:


Ajde malo zajebancije,ima dobrih i zapaljivih udaraca sa obje strane,ali imajte mjeru...Covic prkosi vremenu i politici  :smeh4:
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Deneb

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Struga, Makedonija
  • Poruke: 3.856
  • Ugled: +27/-3
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #416 poslato: Maj 07, 2013, 07:08 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
"Moralna gnjida" - barem u mom rečniku - je neko ko se povija kako vetar duva i nema hrabrosti da kaže istinu.Ili neko kome su usta puna ideala o narodnom blagu i časovima ljubavi, dok je u stvarnosti ... znamo već.  E,  Čović to svakako nije. A, ako imaš neki kontra dokaz - izvoli, napiši. Samo nemoj da se pridružuješ horu bečkih dečaka koji non stop pevaju jedno te isto, ali niko da ih potkrepi makar jednom konkretnom činjenicom.


vidi mu polticku karijeru, ne treba dalje




a  ako pricam tvojim recnikom kad pricas o franjevcima, deervisima i sl, svako ko je u upravi Romskog udruzenje gradajanja je moralna gnjida
« Poslednja izmena: Maj 07, 2013, 07:10 Deneb »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Na mreži djemba djemba

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: debela ladovina
  • Poruke: 2.352
  • Ugled: +27/-1
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #417 poslato: Maj 07, 2013, 07:29 »
Ako cemo o dokazima i cinjenicama, oni koji su do skora tvrdili da Vujosevic nikad nije ni cuo za Bosa, verovatno su mu bili u kuci, pa sad znaju da ima i Bosa i Paju i Savu i mnoge druge..
Oprem dobro

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #418 poslato: Maj 07, 2013, 07:33 »
A sad malo ozbiljno.


Ovo sto se desava je malo preslo i preko mog,poprilicno izdrzljivog ukusa.Ja sam za pickaranje,podjebavanje,volim da vam crkne i krava i vo i konj i kokoska,mrzim vas klub i sve ono sto on predstavlja,ali mi je zao sto se jedan KK Partizan,vjerovatno najuspjesniji sportski klub u Srbiji u zadnjih 20 godina,spustio na ovaj nivo,da mora da se trpi ova odvratna partija ping ponga sa politickim pajserom tipa Nebojsa Covic.Zao mi je sto se jedan Dusko Vujosevic,koji iza sebe ima podugacak spisak uspjeha i priznanja, koji je mom klubu donio toliko radosti,izjednacava sa tim pokusajem uspjesnog biznismena i trazniciono ostvarenog mocnika.Znamo Debelog svi,pa je iluzorno i ocekivati da ce on da cuti,lajao je i prije Covica (i posle njega ce,ne brinite) ali sam se ipak nekako nadao da ce se izdici iznad taloga u kojem je ovaj kao krme u blatu,domaci teren, specijalista.Vec pocetkom sezone su precerali,Vujosevic je svakako pod pritiskom malo gubio kompas u pojedinim momentima (krecem od svog),pa sam se nadao da ce sa ovim lijeganjem rezultata na svoje to da se dovede u red,ali oce kurac,ovaj vas je opet servirao jer zna da ce dobiti priliku za bekhend.


Dakle,ne pada mi na pamet da branim Vujosevica,iako isti stoji na braniku KK Partizan,iako je taj Vujosevic vise zaduzio nasu grobarsku rasu vise nego sto ce vas 20-ak Nebojsa Covica,pa mi zato stvarno nije jasna vasa tolika opsjednutost likom i djelom vase legende.Kad je dolazio,podrsku njemu sam ukapirao kao posledicu podmazivanja zupcanika zvanog DS since 1989,ali to je vremenom poprimilo toliko ozbiljnu mjeru,da sad zaista razmisljam da li nas zestoko zajebavate ili vam nesto ne valja.Svuda dezovi okolo,vasa pesma ponovo?  :zbunjen: 


Uzmimo kao primjer odbojkaske klubove.Iako je neuporedivo (OKP je i dalje trofejniji od OKCZ,a i uzeo je titulu prije 2 sezone),meni nikad nije palo na pamet da poredim ta dva kluba,niti da trazim iste uslove za isti,niti da pricam o nekoj kradji i glupostima,o sistematskom unistavanju OKP-a, pa sve i da su takvu pricu poturili ljudi iz njega,prvi bi im rekao da odjebu i uzmu da rade.


Dakle,recite mi,je li ovo sve vrhunska zajebancija ili ste ozbiljni? Moze svako pojedinacno da da odgovor,ko osjeca za potrebno da odgovori od vas nekoliko tu.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.888
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: Košarkaška liga Srbije
« Odgovor #419 poslato: Maj 07, 2013, 07:54 »
drago mi je što Čović ovako "mobiliše" Čergu.


u čitavoj ovoj nesreći koja je snašla navijače Partizana zadnjih godina, uteha mi je da mi nikada nećemo biti toliko slepi da podržavamo Đurića i slične pacijente, dok je "sao roma babo babo" navijače ponovo opio dežurni demagog.


Nekada Lukić, sada Čović, metode su iste, lajanje, pretnje, omalovažavanje i... smetlište istorije.


Odredište je isto, s tim što je ovaj potonji još više poletio, stoga će pad biti i teži. Lukić se izvukao zatvora, ovaj vala neće, dogoriće i njegova jednom