Autor: Svetinja Tema: KK Crvena zvezda Beograd - 2011/12  (Pročitano 76884 puta)

Van mreže Nolle

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Nov 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 349
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda Beograd - 2011/12
« Odgovor #300 poslato: Januar 12, 2012, 08:33 »
- Ne meri se on sa Filipom, nego sa Vasićem, Lazićem i Milutinovićem.
- Nedović je igrao 20 minuta u proseku.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda Beograd - 2011/12
« Odgovor #301 poslato: Januar 12, 2012, 08:43 »
upravo to,ima blizu 20min prosek,i onda neko kaze od pocetka sezone nema minutazu...ja ne znam sta neko misli koliko bi trebalo da igra pa da ima minutazu...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Nolle

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Nov 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 349
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda Beograd - 2011/12
« Odgovor #302 poslato: Januar 12, 2012, 08:50 »
Nadam se da će dobiti bar 15 min u nedelju.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda Beograd - 2011/12
« Odgovor #303 poslato: Januar 15, 2012, 09:22 »
jebem ti zvezdu.sada su me iznervirali...izgubismo od olimpije.po onome sto pise na sajrtu jl(posto prenosa nije bilo zbog "fantasticnog" signala slovenaca) covic je pred kraj na +1 imao 2 bacanja,i promasio je jedno(i kosta nas bar produzetka).onda na +2 bojan popovic je izgleda debilno napravio namernu gresku nad tompsonom,koji daje oba bacanja i izjednacuje.a onda bez da pise da je zvezda izgubila loptu ili sutnula,pravi se faul nad jeretinom(filip covic),koji sutira bacanja(da je zvezda imala loptu i to bio faul u napadu ne bi bilo bacanja),jedno daje,i olimpija ima +1,nakon toga ovic masi za pobedu(ne znam dal je preko celog terena ili neka izgledna situacija,ko ce ga znati,tj ceka se izvestaj nekoga ko je imao prilike da gleda utakmicu)...
tako da na zalost prokockasmo jos jednu pobedu...

inace olimpija u mecu u kojem je pobednik dao 74p je sutirala 43bacanja(zvezda 22).mislim da je sansa da nas sudije nisu jebale minimalna...
« Poslednja izmena: Januar 15, 2012, 09:34 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda Beograd - 2011/12
« Odgovor #304 poslato: Januar 15, 2012, 09:37 »
sada citam na mondu,nesportska popovica,a onda smo imali 14sek za zadnji napad,vise nego dovoljno,koji smo lose izveli,i covic sutirao iz neizradjene situacije i promasio...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda Beograd - 2011/12
« Odgovor #305 poslato: Januar 15, 2012, 09:44 »
Sa lica mesta ...
Citat
Ubise nas sudije, narocito Lepetic ili kako se vec zove ono crnogorsko govno.Frajer je ladno svirao namernu 15 sekundi pre kraja. Bio je faul malog Popovica, izigrali su nas, Thompson je ostao sam u reketu, ovaj ga faulirao i covek svirao namernu.Nas zadnji napad mi je u magli , Andreja je nesto driblao, pronasao samog Covica u levom uglu a ovaj bacio airball sa nekih 5 metara. Kari je u svlacionici imao monolog, pricao je nesto "da nije citav svet samo Srbija, da se ne igra samo u Srbiji, da nas sudije ne mrze, da nisu svi protiv nas, itd..." Ali videlo se da mu je poraz tezko pao, jako se iznervirao.
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže brzojav

  • Mlađi član
  • **
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: nis
  • Poruke: 69
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda Beograd - 2011/12
« Odgovor #306 poslato: Januar 15, 2012, 11:36 »
Iskreno ja se Kariju divim.Mnogo para treba da uzmes pa da istrpis pojedine igrace.

Posle onoliko patetike u ponedeljak kod Tegeltije njemu Vasic igra 26,Filip 20 a lazic 12 minuta.
Zabranjeni !!!

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda Beograd - 2011/12
« Odgovor #307 poslato: Januar 15, 2012, 11:40 »
Citat
Kraj sam vec opisao. Ostalo nije bilo nista posebno, jebali su nas od pocetka faulovima, lose smo zatvarali reket. Ulaskom Ilica i Lesica to se popravilo, Thomas je takodje bio odlican u odbrani, u napadu previse uzdrzan.
 U 3/4 smo izgubili barem 5 ili 6 lopti, gde je Olimpija lako dolazila do poena. U poslednjoj cetvrtini smo ih stisli, stvarno odlicna odbrana sa sve Petrom u reketu, koji je pride i trpao iz svih pozicija. Zabio je 2 suta, jednom sa linije penala, drugi sa desne strane. U reketu ih je izvrtio k'o na ringispilu, pravio im je decu. U odbrani je ispao dva puta u 4/4, oba puta smo imali srece da smo faulirali Dasica i Rothbarta a da pritom nismo primili i kos.
 
 Na kraju je Muric ubacio smesan floater, samo je bacio loptu jer nije imao vise kud. Jeretin je po svaku cenu hteo da bude match winner, opalio je suludu trojku u 3. sekundi napada, ali nismo uspeli to kazniti jer su B. Popovic i Covic ubacili samo po 1 slobodno. Nakon dosudjene namerne je Kari uzeo tajm, i nakon slobodnih Thompsona jos jednom. Nisam siguran da li je faul bio dogovoren posto su pustili Jeretinu da iz svoje polovine dodje skoro do naseg reketa. I taman kad je izgledalo da se zajeb'o jer ga je pricekao Thomas, Covic je rukama uleteo u njega, Jeretin potom u Thomasa ali naravno sudili su faul Covicu. Zabio je drugo bacanje, ostalo je nekih 9 sekundi. Loptu je na trojki dobio Andreja, krenuo u dribling, vezao na sebe dvojicu, Covic ostao sam na levoj strani, dodao Covicu koji se cini mi se malo neckao jer mu je neko iz Olimpije vec bio na sutu kad se konacno digao. Lopta je bila barem pola metra kratka, oglasila se sirena, loptu je uhvatio Thomas koji je posle jos jednom promasio.
 
 Meni se smracilo i to je sve.

Citat
Како кажу наши извештачи са лица места, кључни моменат десио се на 21 секунду пре краја када је центар домаћих ухватио лопту у висини бутине леђима окренут ка кошу. Поповић је стартовао на лопту и закачио га по рукама у покушају да је избије. Судија који се налазио у непосредној близини свирао је личну грешку, док је судија са друге половине терена (?!) судио намерну која је прихваћена (?!).
 
 Након слободних бацања Олимпија је прешла у вођство, а последњи напад за наш тим повео је Човић. Под константним фаулом је водио лопту ка кошу, али судије се нису оглашавале. У једном тренутку, након одбране Јеретина, добацио је лопту ка Милутиновићу, овај му је вратио да би Филип упутио шут из "немогуће" позиције на 2 секунде до краја.
 
 Према ономе што су нам пренели из "Стожица", Црвеној звезди је свиран велики број сумњивих личних грешака, а домаћину превиђено сијасет фаулова и грешака у вођењу лопте.

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>

nije ovo uopste bila tako losa situacija za sut za pobedu...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda Beograd - 2011/12
« Odgovor #308 poslato: Januar 15, 2012, 11:41 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Iskreno ja se Kariju divim.Mnogo para treba da uzmes pa da istrpis pojedine igrace.

Posle onoliko patetike u ponedeljak kod Tegeltije njemu Vasic igra 26,Filip 20 a lazic 12 minuta.
kari je tegeltiji odrzao predavanje u emisiji.tako da prica o patetici i sl je vise nego smesna...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže brzojav

  • Mlađi član
  • **
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: nis
  • Poruke: 69
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda Beograd - 2011/12
« Odgovor #309 poslato: Januar 15, 2012, 11:45 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Iskreno ja se Kariju divim.Mnogo para treba da uzmes pa da istrpis pojedine igrace.

Posle onoliko patetike u ponedeljak kod Tegeltije njemu Vasic igra 26,Filip 20 a lazic 12 minuta.
kari je tegeltiji odrzao predavanje u emisiji.tako da prica o patetici i sl je vise nego smesna...

Tesko Tegeltiji da odrzis predavanje.
Ne govorim ja o tome vec o Karijevoj prici oko vrednosti tima ukupno i samih pojedinaca.
A iz aviona se vidi da bi najradije zadrzao jednog il nijednog igraca.

Al ko sto rekoh para je dusevadnica.
Zabranjeni !!!

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda Beograd - 2011/12
« Odgovor #310 poslato: Januar 15, 2012, 11:49 »
kari moze za vece pare da radi u inostranstvu.ima on i ovde jako fine pare,ali ne koliko moze van srbije da dobije.tako da tesko stoji to sto tvrdis.kariju je ovo ocigledno pre svega izazov da prekine dominaciju partizana,bude pri tom u svojoj zemlji,a i opet sasvim solidno zaradi.tako da mu pare sigurno nisu primarni motiv.da je pojeo nekoliko zaba u celoj ovoj prici,to je sigurno,ali daleko od toga da je on toliko nezadovoljan kako ti mislis...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda Beograd - 2011/12
« Odgovor #311 poslato: Januar 16, 2012, 12:03 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>

nema ovde ni n od namerne,vidi se da je isao na loptu.jedino sto se tompson cimnuo ko da ga je odvalio...

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

ima ovde dosta klipova sa utakmice...
« Poslednja izmena: Januar 16, 2012, 12:04 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda Beograd - 2011/12
« Odgovor #312 poslato: Januar 16, 2012, 12:58 »
Ovo i može biti namerna, nije pogrešio što je dosudio, ne bi pogrešio i da nije, nespretno napravljen faul. Mada ni ugao nije najsjajniji.
« Poslednja izmena: Januar 16, 2012, 01:03 ramkens »

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda Beograd - 2011/12
« Odgovor #313 poslato: Januar 16, 2012, 10:31 »
nema ovde ni n od namerne koliko se vidi,vidi se da je isao na loptu,jedino sto se tompson cimnuo kao da ga je ubio...pri tom se slazem da ugao sigurno nije bas najbolji,ovo pricam na osnovu ovoga sto se vidi,i kakav je utisak,a utisak je da je popovic isao na loptu...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda Beograd - 2011/12
« Odgovor #314 poslato: Januar 17, 2012, 02:07 »
Stim da je crnja imao otvoren put ka košu, a ovaj ga malo pokosio i telom. Mada možemo samo nagađati iz ovog ugla.