Autor: NenadBG Tema: FSS i nase fudbalske vesti  (Pročitano 60613 puta)

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.533
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: FSS i nase fudbalske vesti
« Odgovor #195 poslato: Oktobar 25, 2014, 01:13 »
Evo jednom da se slozim i sa draganom djuricem.


Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


Naravno,debil prica ovo zato sto je sad igrom slucaja na pravoj strani,a ne sto je on kao ukapirao sta ne valja. Mada,svakako mu je neko drugi sve ovo smislio i napisao,ne moze o ni mnogo jednostavnije konstrukcije da sklopi.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FSS i nase fudbalske vesti
« Odgovor #196 poslato: Oktobar 29, 2014, 04:57 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FSS i nase fudbalske vesti
« Odgovor #197 poslato: Novembar 05, 2014, 08:52 »
Citat
Toletove brigade gube bitku na severnom frontu: Posle Beograda pada i Vojvodina?

pre 3 sata | mozzartsport.com
Čelnici Spartaka i Vojvodine Dragan Simović i Zoran Šćepanović tvrde da je predsednik FS Vojvodine Ratko Borovnica odložio sednicu Skupštine svestan da je izgubio poverenje delegata.
   
Posle Beograda počelo je da kuva i u Vojvodini! Odlaganje sednice Skupštine FS Vojvodine koja je bila zakazana za petak 7.novembra mnogi su protumačili kao siguran dokaz da je predsednik tog regiona Ratko Borovnica, inače čovek od velikog poverenja Tomislava Karadžića, izgubio podršku, te da odlaganjem samo želi da kupi vreme... Navodno, inicijativa čelnika Crvene zvezde urodila je plodom u severnom regionu, pa čak 41 delegat želi smenu aktulenog rukovodstva.

Opozcionare u Vojvodini predvode prvi čovek Spartaka Dragan Simović i čelnik Vojvodine Zoran Šćepanović.
„Otkazivanje skupštine FSV je nastavak agonije vojvođanskog fudbala gde je vrh aktuelnog rukovodstva uvidevši da je u velikoj manjini odlučio da na volšeban način otkaže skupštinu, a na kojoj je planirano da donese nelegalnu i antistatutarnu odluku da se oroči poverenje skupštinske većine na godinu dana. Desila se jedna, vrlo pozitivna stvar, a to je zrelost delegata širom Vojvodine koji su prepoznali da se propadanje vojvođanskog fudbala mora pod hitno zaustaviti. Pozivam sve iskrene fudbalske radnike na jedinstvo I akademsko ponašanje u zajedničkom cilju, a to je ozdravljenje fudbala u Vojvodini.’’ rekao je prvi čovek Spartaka Dragan Simović.

Sličan stav ima i predsednik novosadskog superliagaša Zoran Ščepanović. On je rekao da aktuleno rukovodstvo FS Vojvodine ne želi da se suoči sa činjenicom da više nema podršku delegata.
„Prvo sebe ne mogu da okarakterišem kao opozicionara. Mnogo ljudi iz opštinskih i gradskih Saveza došli su do zaključka da je rad aktulenog rukovodstva pun anomalija. Nismo zadovoljni ni količinom ni kvalitetom rada. Jasno je da oni ne žele da se suoče sa istinom, a to je da više nemaju podršku delegata. Hteli smo da im samo ukažemo na probleme, a problemi objektivno postoje.“ – poručio je Zoran Šćepanović.

Svrgavanje Zdravka Borovnice, prema zdravom rezonu, trebalo bi da označi početak kraja Tomislava Karadžića.
„Sami ste sve rekli u toj konstataciji. Ne bih više ništa dodavao“ – kratak je bio Šćepanović

BOROVNICA: Sve je to relativno

Sa druge strane aktuleni predsednik FSV Ratko Boravnica poručio je da je otkazao sednicu Skupštine kako javnost ne bi svedočila cirkuskoj predstavi. On je u izjavi za MOZZART Sport rekao da Tomislav Karadžić siguro nije izgubio podršku u Vojvodini.
„To da li sam ja kao predsednik izgubio podršku je relativna stvar. Sve bismo videli na sednici Skupštine. Međutim, sednica je odložena, jer nisam želeo da prisustvujemo cirkusu. Mnogo je delegata zamenjeno, hteo sam da zaštitim ljude koji godinama pošteno rade svoj posao" rekao je za naš portal Borovnica.

Na konkretno pitanje da li ima istine u informacijama da je Tomislav Karadžić izgubio poverenje matičnog Saveza Borovnica je imao spreman odgovor:
„To apsolutno nije tačno. Te informacije su više želja pojedinih ljudi."

(Foto: MN Press)
:smeh4: :smeh4: :smeh4: :smeh4: :smeh4:
« Poslednja izmena: Novembar 05, 2014, 08:53 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FSS i nase fudbalske vesti
« Odgovor #198 poslato: Novembar 05, 2014, 11:40 »
inace toletu se ocigledno zestoko drma mesto.ovo pocinje da lici da tole stvarno gubi podrsku,i da ce se promenom od dna polako skupiti dovoljan broj delegata za smenu.mislim da ako definitivno dodje do promena u beogradu i vojvodini da je onda tole gotov. e sada za sada je sve u prici,po novinama. posebno prica za beograd, jos nije doslo ni do price o smeni babica. ali ovo u vojvodini vec lici na ozbiljnu stvar,piosebno kada se vidi izjava borovnice, koji iako kaze da mozda on nema vise podrsku,ali toleta i dalje brani...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.765
  • Ugled: +101/-105
    • Pogledaj profil
Odg: FSS i nase fudbalske vesti
« Odgovor #199 poslato: Novembar 06, 2014, 08:51 »
  sigurniji je tole nego ikad, samo malo cima ove protuve što bi da se uvale u njegovu fotelju
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: FSS i nase fudbalske vesti
« Odgovor #200 poslato: Novembar 06, 2014, 04:19 »
Kad vidimo ko mu je "alternativa"......fali onaj smajli što baca peglu možemo reći slobodno živeo Tole 100 godina!

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FSS i nase fudbalske vesti
« Odgovor #201 poslato: Novembar 06, 2014, 04:29 »
nema nikakve veze ko je alternativa.ista je prica bila svojevremeno za slobu. tu nije pitanje alternative...


pero,nisam siguran da mu je funkcija bas sigurno. rekao sam da je za sada ovo sve u domenu prica,ali izjava borovnice vec pokazuje da ocigledno u vojvodini gube oslonac i on i tole. a kao sto rekoh ako se stvarno desi da zvezda i opozicija preuzme vojvodinu i beograd,siguran sam da je tole zavrsio svoje... opet sada svi rovare,vrse pregrupisavanje,traze ledja i veze i sl. tako da ce se izgleda u skorije vreme ipak videti da li je ovo samo jedna neuspela prica,koja se kao i vecina pre zavrsila pre nego sto je i pocela,ili ozbiljna akcija za toletovu smenu...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Deneb

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Struga, Makedonija
  • Poruke: 3.864
  • Ugled: +27/-3
    • Pogledaj profil
Odg: FSS i nase fudbalske vesti
« Odgovor #202 poslato: Novembar 06, 2014, 05:17 »
Nenade druze, ti sporedjujes Slobu i Toleta ???


fudbal i zivot ??


 :udaraozid: :udaraozid: :udaraozid: :udaraozid: :udaraozid: :udaraozid: :udaraozid: :udaraozid:
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FSS i nase fudbalske vesti
« Odgovor #203 poslato: Novembar 06, 2014, 05:20 »
isti princip.i jedan i drugi na isti autokratski nacin vode nesto prema cemu se ponasaju kao prema svojoj prciji. i uvek ista prica,nije on dobar,ali su ovi drugi jos gori. to je uvek isti princip,eno isto vazi i u cg za mila,ovde sada za toleta, ranije za slobu i sl...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Deneb

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Struga, Makedonija
  • Poruke: 3.864
  • Ugled: +27/-3
    • Pogledaj profil
Odg: FSS i nase fudbalske vesti
« Odgovor #204 poslato: Novembar 06, 2014, 05:22 »
blago tebi !!
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.149
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: FSS i nase fudbalske vesti
« Odgovor #205 poslato: Novembar 06, 2014, 05:59 »
Haha, nema veze koja je alternativa. Kakav Sloba, ovo je fudbal čoveče. I kad si već kod Slobe, njemu nije alternativa bio isti takav, i još gori. Ako baš hoćeš o Slobi.

Van mreže deda

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Nisville,Republika Srbija
  • Poruke: 3.929
  • Ugled: +50/-4
    • Pogledaj profil
Odg: FSS i nase fudbalske vesti
« Odgovor #206 poslato: Novembar 06, 2014, 08:32 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
isti princip.i jedan i drugi na isti autokratski nacin vode nesto prema cemu se ponasaju kao prema svojoj prciji. i uvek ista prica,nije on dobar,ali su ovi drugi jos gori. to je uvek isti princip,eno isto vazi i u cg za mila,ovde sada za toleta, ranije za slobu i sl...
Evo u Srbiji imamo tvoj princip na delu.
Očajnog Tadića su nasledili ovi

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FSS i nase fudbalske vesti
« Odgovor #207 poslato: Novembar 06, 2014, 11:31 »
tako je i sada treba i njih menjati.i meni nije ni najmanje zao sto sam glasao protiv tadica,radio je lose i morao je da ode,kao sto mi nije zao sto sam ucestvovao i na demonstracijama 5oktobra,i svim pre toga,jer je i sloba mora da ode...

tako isto sada mora da ode tole.a kao sto sam vec objasnio sigurno niko bez zvezde ne moze da ga skine.partizan ga sigurno nece dirati.znaci jedina opcija je zvezda+saveznici. u svakom slucaju treba ga skinuti,pa ako i taj koji bude dosao ne bude valjao onda i njega menjati(sada se vidim spominje nebojsa lekovic,ali ne bi me cudilo da se i to promeni)
« Poslednja izmena: Novembar 06, 2014, 11:33 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FSS i nase fudbalske vesti
« Odgovor #208 poslato: Novembar 06, 2014, 11:58 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

kao sto rekoh nisam siguran da je toletova fotelja sigurna.naravno nije jos gotovo i nece se tole lako predati,ali ako opozicija preuzme vojvodinu i beograd,zavrsio je...
« Poslednja izmena: Novembar 07, 2014, 04:05 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže deda

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Nisville,Republika Srbija
  • Poruke: 3.929
  • Ugled: +50/-4
    • Pogledaj profil
Odg: FSS i nase fudbalske vesti
« Odgovor #209 poslato: Novembar 07, 2014, 08:12 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
tako je i sada treba i njih menjati.i meni nije ni najmanje zao sto sam glasao protiv tadica,radio je lose i morao je da ode,kao sto mi nije zao sto sam ucestvovao i na demonstracijama 5oktobra,i svim pre toga,jer je i sloba mora da ode...

tako isto sada mora da ode tole.a kao sto sam vec objasnio sigurno niko bez zvezde ne moze da ga skine.partizan ga sigurno nece dirati.znaci jedina opcija je zvezda+saveznici. u svakom slucaju treba ga skinuti,pa ako i taj koji bude dosao ne bude valjao onda i njega menjati(sada se vidim spominje nebojsa lekovic,ali ne bi me cudilo da se i to promeni)
Da se razumemo, uopšte ne komentarišem Toleta već tvoju logiku.

Daj da menjamo ovog što ne valja, nema veze kakva je alternativa.Nema veze što ima mnogo razloga i činjenica koji kažu da će biti još gore kada dođu ti koji menjaju.
Za moj način razmišljanja i više nego čudno.
« Poslednja izmena: Novembar 07, 2014, 08:12 deda »