Autor: NenadBG Tema: FK Crvena zvezda 2012/13  (Pročitano 336732 puta)

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.723
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1770 poslato: Maj 14, 2013, 08:39 »
  ja ne idem sigurno jer sam ovaj vikend zauzet nekim obavezama u Aranđelovcu ne znam ni da li ću stići da odgledam prenos na Areni   
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.888
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1771 poslato: Maj 14, 2013, 08:55 »
završio se post, počinje sezona svadbi... 18. maj, 25. maj, 1. jun (drug/sestra od tetke/koleginica)... tri vezana vikenda u gemištu i janjetini  :clap: , neka mi oproste moji, ali od fudbala nema ništa

Na mreži Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.960
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1772 poslato: Maj 14, 2013, 09:09 »
A penal je stvarno glup da gluplji biti ne moze. Zaista retko kretenski prekrsaj  :no:  Na utakmici nisam dobro video, ali nema sta, nije pogresio sudija. Hvala beku OFK-e, ko zna da li bismo uspeli da damo gol do kraja.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1773 poslato: Maj 14, 2013, 09:10 »
Nenade, dodji na stadion  :D
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže Saga Norén

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: južno od sjevera, sjeverno od juga...
  • Poruke: 17.980
  • Ugled: +2305/-1146
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1774 poslato: Maj 14, 2013, 10:11 »
gledajući ovu snimku, penal jest postojao...plavac se zatrčao gledajući u vis loptu, i pritom uopće nije vidio igrača ispred sebe...a ovaj jedva dočekao pasti... :D
inače, fascinantno mi je ovo oduševljenje publike, čim su čuli sudijsku pištaljku... :smeh3: čovjek bi na prvu rekao da je gol pao, a ne dosuđen penal... :cigara:
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak
"Saga, kucy i miha su vratili Adeze na vlast!" - by Bojci
"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.888
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1775 poslato: Maj 14, 2013, 12:12 »
usudiću se da posumnjam u vašu objektivnost, tj. smatram da bi reakcije bile potpuno suprotne da je ovakav penal sviran protiv CZV.


Kasalica je poznat kao "lak na padu", provokator, defanzivac OFK-e nije bio u sprintu pa da udarom ovako obori čoveka...


Ponavljam, ovo nije sudijska greška, osnova za penal postoji, ali sudija ne bi pogrešio ni da je dao Kasalici žuti karton, jer je gluma očigledna. Sve je stvar sudijske procene ili nahođenja.


Još jednom kažem, neozbiljno je ovo nazvati "krađom", ali svakako nije ono što se kaže "čist penal".


Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.128
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1776 poslato: Maj 14, 2013, 12:26 »
Ma ajde bre, čim sam čuo da je pao Kasalica, sve mi je bilo jasno. Snimak je samo to potvrdio.

Na mreži Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.960
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1777 poslato: Maj 14, 2013, 01:27 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
usudiću se da posumnjam u vašu objektivnost, tj. smatram da bi reakcije bile potpuno suprotne da je ovakav penal sviran protiv CZV.


Kasalica je poznat kao "lak na padu", provokator, defanzivac OFK-e nije bio u sprintu pa da udarom ovako obori čoveka...


Ponavljam, ovo nije sudijska greška, osnova za penal postoji, ali sudija ne bi pogrešio ni da je dao Kasalici žuti karton, jer je gluma očigledna. Sve je stvar sudijske procene ili nahođenja.


Još jednom kažem, neozbiljno je ovo nazvati "krađom", ali svakako nije ono što se kaže "čist penal".

Ovo boldovano je pocetak i kraj svake price. Isto bih rekao i da je sudjeno protiv Zvezde. I potpuno je nebitno da li se radi o Kasalici ili o bilo kome drugom igracu, jer vec decenijama, jos od vremena Moce Vukotica, pa "mene" ili Zlatka Vujovica, da Predraga Mijatovica ne pominjem, itd, itd. napadac ako postoji kontakt sa protivnickim bekom ako vec nije u situaciji za sut uglavnom ide na penal i pada. To nije nista novo, a decku iz OFK niko nije kriv sto ne gleda i pravi glupave i potpuno bespotrebne prekrsaje.

kos, nije mi jasno sta je cudno kod reakcije publike? Sviran penal na 0-0, sta si ocekivao?
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Zgembo Adislić

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: Vesteros
  • Poruke: 7.888
  • Ugled: +53/-19
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1778 poslato: Maj 14, 2013, 02:22 »
poštujem, ali kod velike većine drugih ljubitelja fudbala između tog "početka i kraja priče" ima dosta toga.


Živi bili pa videli, ne verujem da ćemo dugo čekati situaciju kada će se ista stvar drugačije tumačiti

Na mreži Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.960
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1779 poslato: Maj 14, 2013, 03:11 »
Za druge ne znam, trudim se da stvari sagledavam najobjektivnije sto mogu, meni licno je potpuno besmileno da pricam da je bio penal ukoliko nije bio penal. Znam da imas i takvih koji ce ako navijaju za Zvezdu reci da ono u Smederevu sto nije bilo sudjeno uopste nije bio penal za domacina, ili da je ono u sudjeno Zvezdi u Beogradu protiv Jagodine cist penal ako navijaju za nekoga drugoga. Ne spadam medju takve - stavise, gnusam ih se, za koga god da navijaju.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1780 poslato: Maj 14, 2013, 06:01 »
ajmo jedan poucan klip pred derbi.koliko god puta da ga gledam nikada ne dosadi i uvek se najezim...

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>

nadam se da posle derbija necemo imati razlog da tugujemo,nego da cemo biti srecni...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Na mreži Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.960
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1781 poslato: Maj 14, 2013, 06:08 »
Ljuba Tadic, legenda nad legendama. Secam se jednog derbija pre par miliona godina, nesto sredinom osamdesetih na krcatoj Marakani...guzvetina posle utakmice na izlazu sa zapada, izlazi On i prica o golcini Jovice Nikolica (a stvarno je bila golcina. A oko njega se svi utisali, jer kada Ljuba progovori, svi cute. A derbi je bio zavrsen 1-1. Izjednacio ako dobro pamtim Vlada Capljic iz penala.

Edit: ziveo youtube :
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>


Ipak smo pobedili, 2-1.  :clap:
« Poslednja izmena: Maj 14, 2013, 06:26 Dule Savic »
"This is exactly what football should be about."

Van mreže nyc

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 15.203
  • Ugled: +217/-297
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1782 poslato: Maj 15, 2013, 01:30 »
Kad već pričamo o penalima - da li se iko od vas najmatorijih seća penala koji je skrivio Karasi na SP 1974 u Nemačkoj, protiv Poljske? Imate i celu utakmicu negde na YT. Krajnje poučan penal, majke mi! Odn. sudijska odluka.

Na mreži Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.960
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1783 poslato: Maj 15, 2013, 06:06 »
Koliko mi je ovaj zivaca pojeo i radosti doneo...dugo se nije oglasavao. Car.

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2012/13
« Odgovor #1784 poslato: Maj 15, 2013, 07:47 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Koliko mi je ovaj zivaca pojeo i radosti doneo...dugo se nije oglasavao. Car.

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


Eno ga svaki dan menja mesto sedenja. Od laundž bara do medija šanka.
Neverovatno da neko može toliko kafe da popije
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.