Autor: NenadBG Tema: KK Crvena zvezda 2012/2013  (Pročitano 129087 puta)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2012/2013
« Odgovor #195 poslato: Septembar 01, 2012, 02:37 »
naravno nole za mene i tebe nije kikiriki,za pare u kosarci jeste.decko ce imati verovatno platu u rasponu od 500 do 2000e max...to je za kosarku smesna para...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2012/2013
« Odgovor #196 poslato: Septembar 01, 2012, 02:39 »
dobro, 220cm se uvjek naplati  barem i tom hiljadarkom, pa makar bio i bukva najobičnija...
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2012/2013
« Odgovor #197 poslato: Septembar 01, 2012, 02:45 »
ma niko od nas ne zna kakav je decko,da li ista zna i sl.idiotski je uzeti ga samo sto je bio na probi u partizanu,ali ako iole ima talenta,a dolazi sa malte,gde kosarka maltene ne postoji,ima i te kako logike uzeti ga za smesne pare i probati da napravis nesto od njega...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2012/2013
« Odgovor #198 poslato: Septembar 05, 2012, 08:45 »
Citat
Zvezda odredila cene godišnjih karata

13 komentara OdštampajMake font size smaller Make font size default Make font size larger 05. septembar 2012. 11:42
Sezonske ulaznice za tribine koštaju 3.500 dinara, za parter 7.000 dinara, plava i bela loža koštaju 12.000. Godišnja karta za VIP ložu 25.000 dinara.


Košarkaški klub Crvena zvezda DIVA odredila je cene godišnjih karata za sezonu 2012/2013, objavljeno je na zvaničnom sajtu kluba.

Sezonske ulaznice KK Crvena zvezda DIVA važiće za sve utakmice koje crveno-beli kao domaćini budu igrali u ABA ligi, Evrokupu, Super ligi i plej-ofu Srbije.

Sezonske ulaznice za tribine prodavaće se po ceni od 3.500 dinara, za parter je potrebno izdvojiti 7.000 dinara, plava i bela loža koštaju 12.000, dok je cena godišnje karte za VIP ložu 25.000 dinara.

Sezonske ulaznice za plavu, belu i VIP ložu će biti numerisane, pa će navijači Crvene zvezde za te sektore u dvorani moći će da izaberu svoje mesto.

Na sajtu kluba je istaknuto da će prvenstvo kupovine godišnjih propusnica imati oni simpatizeri Crvene zvezde koji imaju godišnje karte iz prošle sezone. Na ovaj način KK Crvena zvezda DIVA želi da se oduži najvernijim simpatizerima.

Sezonske karte će se prodavati isključivo u prostorijama kluba na Malom Kalemegdanu, a o datumu početka prodaje javnost će biti blagovremeno obaveštena putem zvaničnog sajta.

(MONDO, foto: MN Press)
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2012/2013
« Odgovor #199 poslato: Septembar 06, 2012, 09:21 »
Citat
mi nemamo budzet mnogo veci od proslogodisnjeg.veci jeste ali ne znacajno...

u odnosu na proslu godinu:
-nema karija 400k
-nema p popovica 200k(to je sve sa starim dugom,ali to je trebalo da mu se isplati)
-nema b popovica oko 100k
-nema nedovica oko 100k
-nema tomasa oko 200k
-nema mileta,save lesica,vasica, nikolicu je drasticno smanjen ugovor. to je verovatno oko 150k
-na to je dodati sporovi preko Bat-a tj sloboda tuzla,tejlor,stimac i nisam siguran jos ko... nisam siguran da je rec o cifri koju nole spominje,ali jeste sigurno bar 300-400k

znaci plus u odnosu na proslu godinu oko milion i po sigurno

dosli i veca primanja
-lazic(cova je maksimalno ekonomican,i ovaj ima stari ugovor,mozda ga nije ni pojacavao,ali ajde nek je malo pojacan) plus gura to sve zajedno maximum maximuma  je 100k(verovatno je i manje,ali nema veze)
-rakoc 350k
-braun oko 240-280k eura(tj 300-350k dolara)
-savovic oko 180-200k
-simonovic 120-150k
-mitrovic 50-70k
-almond po nekima samo oko 100k,po najvisoj proceni eto koju je izneo ramkens(iako sam poprilicno siguran da nije tacna) oko 280k

znaci kada sve to saberemo dodjemo do sada do minimum 1.140.000  a maximum 1.430.000eura.znaci sve ovo se uklapa u stvari do sada sa onim cime smo raspolagali prosle godine,i do sada nismo probili taj budzet,a mozda ima i jos prostor.

da malo apdejtujemo stanje - otisao nikolic,to je oslobodjenih jos oko 40-50k,a dosao katic za nekih 120k,to je znaci plus u odnosu na proslu sezonu oko 70-80k.inace od decka koji je u klubu sam cuo da almond definitivno igra za male pare,a to je za 120k.znaci iste pare kao katic.kada sve to uzmem u obzir ispadne da mi jos nismo dosli do sume koja je prosle godine ulozena u klub.tj to bi se moglo ocekivati tek sa ovim plejem pojacanjem,da ce znaci budzet biti u visini proslogodisnjeg.u odnosu na proslu godinu imamo oko 250k slobodnih sredstava,tj manje ulozenih u klub.istina da je preraspodela potpuno drugacija,tj nema vise bata (300-400k) plus pesic oko 400k,so nam daje mogucnost da sveukupan budzet ostane na nivou proslogodinjeg,ali da oko npr 700k vise ulozimo u igrace,sto je u prevodu rakoc,savovic i simonovic,jos mozda ostane i malo pride...
ali bitno je da partizan na sva usta spinuje pricu o prebogatoj zvezdi,pomoci drzave i sl,a odgovarala im je zvezda prosle godine,sa istim parama u klubu,dok je morala da placa silne dugove...
« Poslednja izmena: Septembar 06, 2012, 09:23 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Patriots

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 236
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2012/2013
« Odgovor #200 poslato: Septembar 09, 2012, 03:58 »
Covke samo deri drzavnu kasu  :clap: dosta su ovi drugi je peljesili  :clap: Jos da nam Vucic odstampa parice za pleja i da uzivamo

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2012/2013
« Odgovor #201 poslato: Septembar 09, 2012, 04:59 »
Citat
Zvezda i dalje bez poraza

6 komentara OdštampajMake font size smaller Make font size default Make font size larger 08. septembar 2012. 22:44 > 00:33
Crveno-beli bolji od prvaka Ukrajine Donjecka u finalu turnira "City Code hotel kup" - 75:67 (26:13, 17:22, 15:8, 17:24).


Košarkaši Crvene zvezde zasluženo su osvojili turnir odigran u zemunskoj dvorani Vizura sport, stekavši ključnu prednost protiv Donjecka već u prvoj četvrtini.

Sastav Milivoja Lazića prikazao je mnogo bolju igru nego u petak protiv Solnoka i sačuvao oreol nepobedivosti u pripremnom periodu.

Prednjačili su Boris Savović sa 16 poena i šest skokova i Igor Rakočević sa 15 poena. Moris Almond i Marko Simonović dodali su po 11 poena, Filip Čović sedam, Elton Braun i Raško Katić po pet...



U "legiji stranaca" pod vođstvom Vlade Jovanovića izdvojili su se Songaila sa 13, Perkins i Kari sa po 12 i Stojanovski sa 10 poena.

Zvezda je pred punim tribinama naročito podigla nivo igre u odbrani, čemu je tempo davao daleko najstariji pojedinac - Rakočević. Nekadašnji reprezentativac, poznat prvenstveno kao strelac, za to je nagrađen ovacijama publike.

Maksimalno vođstvo crveno-belih iznosilo je 16 poena razlike, uz odličnih 47 odsto ubačaja van linije 6,75 metara.

Zvezdi predstoji turnir u Sofiji i još jača provera, protiv renovirane ekipe Panatinaikosa u petak.

Duel za treće mesto na turniru u Zemunu pripao je Mega Vizuri, koja je savladala Solnok 81:67 uz fenomenalnu partiju Bobana Marjanovića.

Centar Mege nanizao je 31 poen i 20 skokova!

(MONDO, foto: KK Crvena zvezda)

nadam se da nismo sa ovim trofejom zavrsili za ovu sezonu  ;D
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2012/2013
« Odgovor #202 poslato: Septembar 09, 2012, 05:01 »

lik sa bodijevog foruma,koji je od nedavo postao pomocnik zvezdinog pr-a


Citat: Koleman
Citat: Kure
Momci čitam da niste zadovoljni Braunom (posebno Kole), šta je u pitanju? Kurcobolja, nešto kao Kurta kod nas?
Ja imam drugačiji problem sa njim. Moje mišljenje je da ne zna neke osnovne košarkaške kretnje. Gubi se po reketu, malte ne smeta. Juče je sve skokove uhvatio u praznom reketu i ofanzivni koji mu je upao u ruke.
Evo ja bih da iznesem neka mišljenja za koja smatram da su važna, pošto, iskreno nemam baš vremena da pišem kompletnu analizu.


Savović-Najbolji igrač Crvene zvezde. Ako on ovako igra loše, a prva četvrtina je bila loša, odmah možemo komotno da mu napravimo mesta u reprezentaciji. Sjajan u skoku, dobar leđima a ima i šut. Da, da to je čovek od 210.
Cvele-Nisam dugo video da neko igra sa tolikom željom. Lazić je konstantno vršio na njega pritisak(hajde Cvele, još, još, bez faula itd.) a on je blistao. Lazić je to znao da nagradi pa i posle neke greške Cveleta ispratio je aplauzom.
Almond-Osim što zaobilazi blokove kao zgrade, ostalo je ok. Ima šut, može da smisli koš ali mi se čini da mu fali malo brzine. Teško se oslobađa igrača bez lopte, sa loptom to radi dosta lakše.
Simonović-Drugo najveće pojačanje Zvezde po prikazanom. Ubio je odbranu, zajedno sa Čovićem i Vukom u zadnjoj liniji doneo preokret. Watson nam je pravio show po odbrani dok Marko nije krenuo da igra. Mislim da Watson nije dao koš preko 10 minuta.
Raško Katić-Nisam fan ovoga igrača ali posle jučerašnjeg meča naklon do poda. Definicija borbenosti, objasnio i napad i odbranu tri puta skupljem kolegi. ''Krađa drafta''.
Rakoč-Jako loše za moj ukus, iako je odlično otvorio meč asistencijom i kucanjem. Ne očekujem ja od njega 50 poena po meču ali isto tako ne očekujem da baca kontru u aut, zabija se u tri igrača i otvori kontru protivniku, posle pika pronađe Badera umesto Browna(nije baš da liče) itd. Dugo je posle te loše role sedeo za klupi a kada je ušao opet, sabrao se i objasnio. Skidam kapu za želju koju je pokazao u završnici, nije dao igraču da diše u odbrani.
Subotić-Izgleda mi kao da će imati ulogu Pere Božića na terenu. Uđi, napravi faul(ako može neko sekirče, ne bi bilo loše) i izađi.
Mitrović-Rekao bih da će on biti druga četvorka. Ima šut, kao minobacač ali sve ostalo je jako pohvalno za njegove godine.
Vuk-Ušao, ubio odbranu sa Fićom i Simonovićem, doneo preokret i izašao.
Lazić-Ništa. Žuljevi izgleda i povratak u civil već na poluvremenu.
Fića-Igrač manje u napadu, u odbrani korektan.


M.Lazić-Dobro vreme za izmene i tajmaute, veliki pritisak na malde igrače, velika želja. Imao je neke propuste ali loše periode meča uopšte ne prepisujem njemu. Ipak nije on kriv za neke nebulozne greške, pre svega u dodavanju. Na svu muku od iskusnijih igrača. Veliki plus je što mu je u svakom pripremom meču do sada ekipa odreagovala posle velike pauze. To je za svaku pohvalu.


Što se tiče igre, ne donosim sudove na osnovu jednog meča, kao što ni ne donosim sudove o igračima već samo pokušavam da iznesem svoje viđenje njihove igre. Opšti utisak je da ima mnogo početničkih grešaka, da neki igrači ne znaju osnovne kretnje ali da je ovaj roster dobro napravljen da može da izdrži 40-ominutni ritam. Fali plej, tj. bolje reći organizator, to i slepac vidi. Video se dosta veliki potencijal ekipe ali da će se raditi pakleno narednih 20-ak dana da se dođe do željenog izgleda.
Tako reći, ukratko :D



kad nema noleta da okaci svoje utiske uradicu ja umesto njega...
Citat: Nolle
Turnir je osvojen, Crvena zvezda je uzela svoj prvi trofej, nadam se od trofeja u nizu.


Igra je bila bolja nego u petak, ali ne i igra sa kojom se ulazi u takmičarske utakmice. Igra je ok, i dalje tu postoje iste one mane kao i u petak, tako da se ne bi ponavljao...


Čović, Cvetković & Radivojević,
Odigrali su zajedno 33:30 minuta, bili su agresivni na lopti, ali protiv Perkinsa, nije moglo, dečko igra pleja a ima telo tvinera (igrač koji igra trojku/četvorku) Čak 11 faulova je napravljeno nad njim. U napadu, to je igrač manje, Čović je pogodio neke ulaze „van šablona“. Cvele nije ni pokušavao skoro. Njih dvojica zajedno samo 2 asistencije. Zaista nam fali prvi plej, a ko će otići u FMP... Zaista je mala razlika između Cveleta i Fiće. Jedino što Fića iskreno ima malo veće kohonese da probije prvu liniju, a odbrana je tu negde ista, jer su obojica under size. Jeste Filip malo jači, ali tu snagu Cvetković nadoknađuje velikom borbenošću. Radivojević na ovom turniru nije odigrao mnogo, juče je odigrao zaista ispod nivoa, jedan glup faul, jedan da prekine kontru i loše bačena lopta na low post Rašku. To je njegov učinak sinoć. Ako plej bude dolazio, za mene ovde iskreno i bez imalo subjektivnosti Cvetković jednostavno mora imati prednost.


Malo van svega, Rakoč uzima pehar, okreće se ka ekipi, i ide prvo ka Cveletu ! :)


Rakočević, Almond & Simonović,
Rakočević je jednostavno lider na terenu, svakim svojim pokretom, gestikulacijom, itd... Malo gori u želji, jbg, došla publika da ih gleda, pa je donekle hteo i malo više da se dokaže, tokom ova 2 dana, uzimao je malo i nerezonske šuteve. Pokušavao da raziga ekipu, ponekad i na silu. Iako je imao slabe procente, uvek je bio među najboljima. Almond je juče dobio minutažu. Svih 11 je postigao u I pol kada je igrao skoro celo I poluvreme (1/4 nije izlazio, a 2/4 je igrao bar 8 minuta), 2 ulaza, 1 trojka iz korenera, koja je ulazila u koš dobrih 5 sekundi, i jedna duga dvojka, kada mu je ostavljena izolacija. U odbrani koristi duge ruke, ne ispada, zone su mu problem, čovek nije, očekivano za Amera, ali pošto on ima Evropsko iskustvo, nije ni to toliko strašno, i može da bude samo bolje. Simonović je sinoć bio jedan od bolih, igrao je odbranu celu utakmicu na nižim od sebe, u napadu je pogađao kada treba, imao je jedan prodor za zakucavanje po čeonoj, ali Fisher ga je iskusno sačekao. U odbrani je jednostavno sjajan, polako dobijam sigurnost kada on nekoga čuva da se taj naigrati neće ali uopšte. U ove 2 utakmice je pokazao da može da čuva bukvalno od 1 do 4 (Watson, Gay, Perkins, Curry, Božić...). Ova trojka je sinoć dala 37 od 67 poena. Napadački doprinos je bio sjajan, a u ovoj trojci odbrambeno niko nije toliko loš. Igor je svojom odbranom sve prijatno iznenadio. Ne kriju ga u odbrani, trči i kroz blokove, trudi se, imao je čak sinoć i jedan presečen pas, ali je izašao u aut.


Dodao bih još samo oko Almonda, ima donekle čudn tehniku šuta, ali kada vidiš let lopte, sve je tu... Imaće on visoke procente, uzima samo sigurne šuteve, čak je i jedan otvoren šut u II pol spustio Eltonu na low post.


Savović, Subotić, Brown & Katić,
Katić je za svojih 15 minuta ponovo odigrao bolje od Browna. Pravio dobre blokove, u napadu nije silio, u odbrani bio korektan. Nije on sada neki vrsan defanzivac, ali u ovom trenutku jeste bolji od Browna. Bravo Raško ! Koleta je kupio u petak, mene će verovatno ako nastavi ovako. Subotić je ima minutažu, na uštrb Luke, imao je solidnu ulogu, 2 puta se bacio po loptu, oba puta ju je čini mi se i uzeo, jednom je izborio aut, a drugi put kontru (borio se sa Perkinsom).  U napadu je imao loša rešenja, forsirao trojku, ali mu je ušla jedna, dosta bitna! Savović, za mene uz Igora naš najbolji igrač, pojačanje kakvog još nismo svesni drugari Zvezdaši. Neću da hvalim mnogo, ali jednostavno u napadu je kompletan, u odbrani je imao probleme sa Songailom na low postu, ali za mene je to ok,jer je Songaila odličan igrač, i normalno je da će 2-3 puta da ga izradi, ne može baš svaki put da ga sačuva, dok Ivanova jeste svaki put sačuvao. Sipao je trojke, pravio razliku, odakle mu ovih 6 izgubljenih, ja pojma nemam. Browna sam ostavio za kraj, on mora mnogo bolje, jednostavno mora, ako je ovo njegov maksimum, mi smo se za’ebali i to dobrano. Skupi on skokova dosta, ali ovo što mi je sinoć rekao Kole u stilu „ne priznajem skok kada mu padne u ruke“, u napadu je bio očajan, silio na low postu, u odbrani je još i radio donekle nešto (branio nogama, bukvalno). Verujem da je ovo samo deo onoga što zna, i da kada dođu takmičarske, da će on igrati mnogo bolje. Snagu koju poseduje, videla se par puta, jednostavno ima snagu da se u napadu uvali dole, a i da izgura iz reketa protivničkog centra. Samo mora sa mnogo više koncentracije da ulazi u utakmicu.


Generalno gledano, sem Almonda i donekle Perinska, svi crnci koje sam gledao u ova dva dana, igrali su kao da ih neko tera, ovi iz Mađarske ekipe uzimaju šuteve i preko ruke, sile... Mada ni naš Almond nije daleko od toga, pošto je on jednostavno takav, odigra u napadu kada treba (akcija za njega, ne iskače iz „sistema“), a u odbrani zna svoj zadatak.


P.S
Žao mi je što u ova 2 dana nisam odgledao Megu, i pre svega Vasu, da vidim kako se ponaša na terenu.
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2012/2013
« Odgovor #203 poslato: Septembar 09, 2012, 05:02 »

od srede u prodaji sezonske

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2012/2013
« Odgovor #204 poslato: Septembar 10, 2012, 10:24 »
Pregovarate sa Demarcus Nelsonom...  kombo/bek, strašne fizikalije, raspon ruku(208cm na 186cm visine), brzina, eksplozivnost... sve mu to omogućava da igra dobru odbranu...



šut za 2 zadnje sezone preko 55% što je sjajno s obzirom da je u Šoleu bio prva napadačka opcija...  što se tiče šuta za 3, tu stvari ne stoje baš najbolje, i ako je nekada na univerzitetu Djuk i tu bio veoma dobar...
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2012/2013
« Odgovor #205 poslato: Septembar 10, 2012, 10:55 »
ma dok ne dodje neko definitivno ne komentarisem.spekulacija ima koliko hoces,u poslednjih mesec dana ih je bilo koliko hoces...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže nerminh74

  • Mlađi član
  • **
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 42
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2012/2013
« Odgovor #206 poslato: Septembar 10, 2012, 11:20 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Pregovarate sa Demarcus Nelsonom...  kombo/bek, strašne fizikalije, raspon ruku(208cm na 186cm visine), brzina, eksplozivnost... sve mu to omogućava da igra dobru odbranu...



šut za 2 zadnje sezone preko 55% što je sjajno s obzirom da je u Šoleu bio prva napadačka opcija...  što se tiče šuta za 3, tu stvari ne stoje baš najbolje, i ako je nekada na univerzitetu Djuk i tu bio veoma dobar...
pored rakocevica, savovica, ... i ne treba vam toliki suter za 3, koliko neko da probija da puni reket a rasterecuje vanjsku liniju, vazno je samo da moze pogoditi sa poludistance da se ne zabija kada nemoze proci i asistirati i naravno kvalitetna odbrana da davi protivnickog pleja iz istih razloga se meni svidja markovic

Van mreže Tufi

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Podgorica
  • Poruke: 4.010
  • Ugled: +1/-3
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2012/2013
« Odgovor #207 poslato: Septembar 11, 2012, 10:10 »
Izgleda da je ovo završeno
Duhom INSTITUCIJE, protiv prostitucije!!!

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2012/2013
« Odgovor #208 poslato: Septembar 11, 2012, 02:30 »
Ako je tako, pakleno pojačanje...








p.s Okle pare?  :cigara:
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: KK Crvena zvezda 2012/2013
« Odgovor #209 poslato: Septembar 11, 2012, 04:40 »
izvadili svi zvezdasi po malo iz slamarice i skrpili  :yes:


gotovo je,objavljeno je pre podne i na sajtu kluba...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...