Anketa

Tole odlazi?

Sa srecom, vrijeme mu je...
5 (29.4%)
Tole resiste!
12 (70.6%)

Ukupno glasova: 17

Anketa završena: Septembar 22, 2013, 05:03

Autor: VolimPFC Tema: Jelen Bunkerliga  (Pročitano 139734 puta)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2012/13
« Odgovor #15 poslato: Septembar 02, 2012, 12:25 »
naravno kakvi bolje sudjenje da je imao od zvezde.ali jebi ga nekom je tesko da vidi i stvari ispred nosa koje se desavaju...


zvezda je jedino u predhodnih 5godina imala vidljivu sudijsku pomoc u prvoj lukicevoj sezoni,i to do trenutka dok zvezdu nisu shvatali za ozbiljno,pa joj je ocigledno dozvoljeno da radi sa sudijama.nakon toga krecu da nas seku sudije,a u derbiju se naravno kao odlucujucem ne sviraju dva penala za zvezdu.to je to nista bolje sudjenje partizana,naravno...


partizan je direktno uzeo dva kupa na sudije(milijas i vojvodina),u jednoj od kljucnih utakmica za tuitulu sa zvezdom u lukicevoj prvoj sezoni se ne sude dva penala protiv partizana.sledece sezone kada se lomi za titulu(zvezda je na -3),i zvezda pokusava da stigne partizan tu su pre svega rad i subotica gde se partizan gura od strane sudija.prosle sezone,ponovo kada krece debela kriza zvezda stize 4 boda prednosti i stize na -6 u samo 2 kola,i ugrozava partizan,opet su tu sudije da protiv ofk-a ne svirnu penal za ofk, pa u kuli se tanak penal svira partizanu, pa protiv vojvodine debelo poguraju partizan...i tako se i definitivno prelama borba za titulu,iako bi sasvim moguce i verovatno i bez te sudijske pomoci partizan zadrzao prvo 10,a posle +6,ali nikada se ne zna.3 kljucne utakmice eto ga vetar u ledja.


i to je to naravno sudjenje nista bolje nego zvezdi...gde se zvezdi ako se nesto i svirne za nju svira na 2-0,u utakmici koja nije previse bitna i sl,a partizanu direktno kada treba i kada se lomi prvenstvo... i tako 3 sezone za redom u kojima partizan naravno nema nista bolje sudjenje od zvezde(nije rec o boljem,nego o sudjenju u korist nekoga).u zadnjih 5 godina i toliko partizanovih titula,jedino u prve 2 sezone nije partizanu bio potreban ovakav vetar u ledja u prvenstvu,posto je zvezda bila u totalnom rasulu,nije se znalo ni gde udaraju...
stvarno treba biti zaslepljen pa reci da partizan nema nista bolje sudjenje od zvezde...


PS.da ne spominjem sada prijateljske klubove i sl price,ili npr ono prosle sezone sto sam ovde i napisao,kada je ortak sviorao klincima partizana na dan utakmice u kuli,i kada mu je clan uprave partizana rekao ma samo ovo da dobijemo i sve je gotovo.rekoh ne znam da li je covek jako dobar prognozer,pa na +6 pre rada u gostima,vojvodine,subotice, pa i derbija koji tek sledi, je siguran da partizan uzima titulu, ili je nesto vise znao pa zato to tvrdio...
« Poslednja izmena: Septembar 02, 2012, 12:31 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2012/13
« Odgovor #16 poslato: Septembar 02, 2012, 05:45 »
i evo sada protiv ofke.cim je ofk dao gol odmah drugi zuti petkovicu iz ofke...tanak zuti da tanji ne moze da bude,prestrogo...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2012/13
« Odgovor #17 poslato: Septembar 02, 2012, 05:46 »
i ajde malo da se vratimo temi,jer mi namera prvobitno nije bila da pricam o namestanju,sudijama i sl,ali ste se od celog posta uhvatili za 3-4 reci...prosto sam na ovoj temi zeleo da iznesem stav,da nakon odgledanih evropskih utakmica,i zavrsenim prelaznim rokom,smatram da posle dosta godina zvezda ulazi u prvenstvo za boljim sastavom od partizana.zvezda je i u prsloj polusezoni pokazala da je bila bolja,ali to je bila polusezona i to posle -10...


Citat
JSL: Rad preokretom do pobede

8 komentara OdštampajMake font size smaller Make font size default Make font size larger 01. septembar 2012. 17:46 > 23:35
"Građevinari" gubili u Subotici, ali ipak savladali Spartak - 3:2 (1:1). Borča za gol bolja od Javora - 1:0 (1:0). "Ćurani" savladali Slobodu - 2:0 (0:0). Na ostalim mečevima isti rezultat, "najnepopularniji".


Na prvih pet utakmica 4. kola Jelen Superlige viđeno je osam golova. Na tri utakmice.

Uzbudljivo je bilo u Subotici, na momente i u Borči, a u finišu i u Jagodini.

Ekipa Marka Nikolića savladala je "golubove" Zorana Milinkovića 3:2 (1:1).

Iako je Slobodan Novaković, bivši prvotimac Hajduka i Vojvodine, doveo Spartak u vođstvo sredinom prvog dela, Kojić je do kraja poluvremena izjednačio, zahvaljujući propustu protivničke odbrane.

Drugo poluvreme donelo je i uzbudljiviju igru. Rad je brzo poveo golom Predraga Luke, pa je isti igrač pogodio stativu na pas Slavka Perovića, da bi Vidak Bratić u 69. minutu izjednačio na 2:2.

Ipak, da Subotičani opet neće osvojiti ni bod nagovešteno je posle četiri minuta, drugim pogotkom Kojića, sa 14 metara od gola.

SPARTAK - RAD 2:3


Borča je na svom terenu zabeležila i drugu uzastopnu pobedu. Posle Slobode, na levoj beogradskoj obali Dunava pao je i do ovog vikenda raspoloženi Javor.

Borčanima je ponovo bodove doneo napadač Mile Savković, na asitenciju debitanta, iskusnog napadača Vuka Sotirovića.

BSK - JAVOR 1:0


Kapiten Jagodine Miloš Stojanović ponovo rešeta! Pogodio je mrežu u duelu "ćurana" sa užičkom Slobodom, krajem meča i nagovestio treću prvenstvenu pobedu ekipe Sima Krunića.

Konačan rezultat postavio je Miloš Lepović u četvrtom minutu nadoknade.

JAGODINA - SLOBODA 2:0


Smederevo je ugostilo Novi Pazar u Požarevcu, zbog obnove travnjaka stadiona kraj Stare železare. Publika nije imala priliku da vidi lep meč, a ekipa Dragoljuba Bekvalca uspela je da ostvari svoj zadatak - vraća se kući sa bodom.

Rezultati i parovi 4. kola:

Hajduk - Radnički Kragujevac 0:0

Smederevo - Novi Pazar 0:0

Spartak - Rad 2:3 (1:1)
/Novaković 28', Bratić 69' - Kojić 40', 73', Luka 51'/

BSK - Javor 1:0 (1:0)
/Savković 41'/

Jagodina - Sloboda 2:0 (0:0)
/Stojanović 77'/

Donji Srem - Vojvodina 1:0 (0:0)
/Bojović 56'/

nedelja:

OFK Beograd - Partizan (17h)
Crvena zvezda - Radnički Niš (19h)

TABELA: Vojvodina 10, Jagodina 9, Rad 8, Donji Srem 7, Partizan (-1) 6, Javor (-1) 6, BSK 6, Novi Pazar 5, Crvena zvezda (-2) 4, Sloboda Sevojno 4, Radnički Niš (-1) 3, Radnički 1923 3, Smederevo 3, Hajduk Kula 2, OFK Beograd (-1) 1, Spartak 0 bodova.
« Poslednja izmena: Septembar 02, 2012, 05:48 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2012/13
« Odgovor #18 poslato: Septembar 02, 2012, 05:47 »
Citat
JSL: Voša gazduje "Karađorđem"

27 komentara OdštampajMake font size smaller Make font size default Make font size larger 01. septembar 2012. 22:48 > 23:41
Fudbaleri Vojvodine na svom stadionu kao "gosti" pobedili Donji Srem golom rezerviste Milana Bojovića - 1:0 (0:0). Treća uzastopna pobeda "lala". Pećinčanima poništen regularan pogodak.


Vojvodina je lider Jelen Superlige.

"Lale" Zlatomira Zagorčića ostvarile su i treću uzastopnu minimalnu pobedu i preuzele vrh tabele.

Iako su na svom stadionu igrali u gostujućim, plavim, dresovima, uspeli su da savladaju hit prvenstva Donji Srem.

Pobednika je odlučio rezervni napadač Voše Milan Bojović. Zamenio je na poluvremenu Petra Škuletića i posle deset minuta savladao Starčevića iz slobodnog udarca sa 17 metara.

Donji Srem je doživeo prvi poraz, a Vojvodina još nije primila gol u prvenstvenim mečevima. Tačnije - jeste u subotu uveče, ali je sudija Svetislav Marušić sredinom prvog poluvremena izvadio loptu iz mreže "gostiju" (najverovatnije) zbog nepostojećeg faula na golmanu Nemanji Supiću posle prekida.

Ognjen Damnjanović uhvatio se za glavu, ne shvatajući zbog čega mu nije priznat pogodak...



Njegov trener Bogić Bogićević čestitao je posle meča protivniku.

"Zaslužena pobeda Vojvodine. Pokušavali smo da kombinujemo daleko od gola, Abubakar nam je pravio probleme, nismo uspeli. Moja ekipa je pružila maksimum, žao mi je što smo bili domaćini Vojvodini na njenom terenu..."

Rezultate ostalih utakmica 4. kola Jelen Superlige pročitajte OVDE.

Kao što je Bogićević naveo, Vojvodina je krenula silovito od starta predvođena raspoloženim Abubakarom Oumaruom.

Brzonogi centarfor jurišao je ispred saigrača ka golu gostiju, Moreira "zavrtao" loptu, Stevanović i Grin pokušavali iz daleka, ali niko od njih nije uspeo da savlada Starčevića, kome se možda smeši klupa.

Sremci su se, ipak, hvatali za glavu početkom drugog dela utakmice, kada je Bojović iskoristio loše postavljeni živi zid i sa ivice kaznenog prostora pogodio ugao bliži čuvaru mreže "domaćina".

Igrači najprijatnijeg iznenađenja prvenstva postali su svesni da moraju u napad, ali osim nekoliko udaraca iz daljine (najopasnijeg Branislava Tošića) nisu uspeli da savladaju Supića.

Obe ekipe, kao i sve superligaše, očekuje pauza zbog obaveza reprezentacije, posle koje će Vojvodina dočekati Jagodinu, a Donji Srem gostovati Javoru.

"Imamo zadatak da tokom pauze otklonimo mane u realizaciji. Zadovoljan sam igrom ekipe, ali možemo i moramo bolje, zato što će svaka utakmica ove sezone biti izuzetno teška", podvukao je trener "lala" Zlatomir Zagorčić.

(MONDO, foto: MN Press)
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Patriots

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 236
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2012/13
« Odgovor #19 poslato: Septembar 02, 2012, 07:05 »
Da Partizan ima vetar u ledja ima, al stoji i da nasi nista ne znaju... mislim da u ovom trenutku imamo najgori koeficijent za evro takmicenja od ukidanja sankcija... i to govori nesto...
« Poslednja izmena: Septembar 02, 2012, 07:06 Patriots »

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2012/13
« Odgovor #20 poslato: Septembar 02, 2012, 07:11 »
Ja još jednom kažem, što se tiče suđenja nema neke razlike, pogotovo dok je šampionat otvoren.

Jedina prava razlika je ta što su Lukić i Vesić uspeli da zarate sa gotovo svim "malim" klubovima, tako da gotovo da svi manji klubovi ginu protiv vas, ali to nema veze sa Toletom ili FSS...

A i najbolje pogledati koliko je šampionata poslednjih godina završeno ubedljivo sa dvocifrenom bodovnom razlikom, kao i koeficijent i rezultati u Evropi, gde mi barem redovno stižemo do grupa, ma kako loše posle te grupe odigrali...

Van mreže deda

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Nisville,Republika Srbija
  • Poruke: 3.929
  • Ugled: +50/-4
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2012/13
« Odgovor #21 poslato: Septembar 02, 2012, 07:48 »
Jaooo Binicu...
Umesto da im nabijemo 3-4 mi vodimo samo 2-1...
Samo da nam se ne osveti

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2012/13
« Odgovor #22 poslato: Septembar 02, 2012, 07:54 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Jaooo Binicu...
Umesto da im nabijemo 3-4 mi vodimo samo 2-1...
Samo da nam se ne osveti
koji ste to vi?ja koliko znam ti navijas za partizan... :whistling:
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže deda

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Nisville,Republika Srbija
  • Poruke: 3.929
  • Ugled: +50/-4
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2012/13
« Odgovor #23 poslato: Septembar 02, 2012, 07:59 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Jaooo Binicu...
Umesto da im nabijemo 3-4 mi vodimo samo 2-1...
Samo da nam se ne osveti
koji ste to vi?ja koliko znam ti navijas za partizan... :whistling:
Ocigledno ne znas ili se pravis da ne znas jer si me bas ti nekada davno pitao za koga bi pre navijao - Radnicki ili Partizan....
Priseti se malo,nisi mnogo star  ;) :zvizvdi:

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2012/13
« Odgovor #24 poslato: Septembar 02, 2012, 08:05 »
premalo lopti za lazovica,sve ide milijasu, on daje vecinom levo na dimitrijevica. lazovica premalo koristimo.ocajna odbrana, puno prostora dajemo radnickom,a ono to dobro koriste...

deda,to je bilo dok te nisam upoznao   :palac:
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže deda

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Nisville,Republika Srbija
  • Poruke: 3.929
  • Ugled: +50/-4
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2012/13
« Odgovor #25 poslato: Septembar 02, 2012, 08:31 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
premalo lopti za lazovica,sve ide milijasu, on daje vecinom levo na dimitrijevica. lazovica premalo koristimo.ocajna odbrana, puno prostora dajemo radnickom,a ono to dobro koriste...

deda,to je bilo dok te nisam upoznao   :palac:
ne razumem ?

Van mreže deda

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Nisville,Republika Srbija
  • Poruke: 3.929
  • Ugled: +50/-4
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2012/13
« Odgovor #26 poslato: Septembar 02, 2012, 08:57 »
Znao sam da ce nam se ovo osvetiti  :pusiga:


A sudiji da jebem mater sa 5 minuta produzetka...Sve se bojim da bi toliko dao da je Zvezda vodila...
I odmah svira kraj iako nije proslo tih 5 minuta...

Van mreže djemba djemba

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: debela ladovina
  • Poruke: 2.352
  • Ugled: +27/-1
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2012/13
« Odgovor #27 poslato: Septembar 02, 2012, 09:53 »
Vidi, vidi, ko je to sudio Zvezdani danas :D
Oprem dobro

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.129
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2012/13
« Odgovor #28 poslato: Septembar 02, 2012, 10:53 »
Čist drugi žuti karton nije dao štoperu Zvezde zbog povlačenja sa leđa.

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2012/13
« Odgovor #29 poslato: Septembar 02, 2012, 11:17 »
Pa naravno da Majo Vujović nije dao drugi žuti, i naravno da je produžio meč 5 minuta, kao što to uradi svaki put kada Zvezdi treba  :))