Anketa

Tole odlazi?

Sa srecom, vrijeme mu je...
5 (29.4%)
Tole resiste!
12 (70.6%)

Ukupno glasova: 17

Anketa završena: Septembar 22, 2013, 05:03

Autor: VolimPFC Tema: Jelen Bunkerliga  (Pročitano 138257 puta)

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Jelen Bunkerliga
« poslato: Avgust 11, 2012, 10:58 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>



Kakav treći gol Pazaraca...  :aplauz:
« Poslednja izmena: Avgust 09, 2014, 06:01 VolimPFC »
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.969
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2012/13
« Odgovor #1 poslato: Avgust 21, 2012, 02:07 »
Dobar predlog za naše prvoligaše:
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava  :cigara:

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2012/13
« Odgovor #2 poslato: Septembar 01, 2012, 11:47 »
aj malo da ozivimo temu.danas i sutra je cetvrto kolo.proslu utakmicu sa radom nisam gledao jer nisam bio u beogradu,sutra cu biti na marakani...


inace posle odigranih evropskih utakmica,partizan sam propratio koliko sam mogao(gledao u poluvremenu zvezde i kraj utakmice,a sa nama je u drustvu bio i grobar koji je morao da gleda utakmicu preko kompa,jer smo svi ostali ukljucujuci domacina bili zvezdasi,tako da nas je i on izvestavao sta se desava) siguran sam posle puno godina da je zvezda bolji tim ove godine od partizana.i da moramo da uzmemo titulu kako znamo i umemo.naravno sve je to slabo,i dalje nam je liga krs i sve to,ali posle puno godina mislim da smo bolji.e sada to je u idealnim uslovima.partizan ce imati kao uvek vetar u ledja sa vise strana,ali mi moramo da budemo psihicki dovoljno jaki da iz kola u kolo odigramo na relativno visokom nivou,i da imamo kontinuitete pobeda u domacoj ligi.ne smemo mnogo da kiksamo,posebno u drugom delu,kada partizan u prvih par kola i mozee da izgubi neke bodove,a posle tesko da izgubi koji...


kao sto sam rekao na temi o partizanu,iako sam mislio da je vukic otisao,ipak se na njega ne racuna,tako da se vermez svesno odrekao ubedljivo najboljeg igraca.od ovih sto su ostali za nasu ligu su kljucne igre tomica i kamare,koji mi se cini kao da je upao u neku melanholiju i da ne igra na svom nivou.kada se vrati scepanovic imacete i jednog odlicnog spica koji moze da resi svaku utakmicu u nasoj ligi.sale ilic je ni upola vukica iz prosle godine,i iako zna fudbal premator je,i ne moze...sve ostalo su ili prosecni igraci ili premladi da bi oni bili tas na vagi...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže deda

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Nisville,Republika Srbija
  • Poruke: 3.929
  • Ugled: +50/-4
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2012/13
« Odgovor #3 poslato: Septembar 01, 2012, 12:56 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
aj malo da ozivimo temu.danas i sutra je cetvrto kolo.proslu utakmicu sa radom nisam gledao jer nisam bio u beogradu,sutra cu biti na marakani...


inace posle odigranih evropskih utakmica,partizan sam propratio koliko sam mogao(gledao u poluvremenu zvezde i kraj utakmice,a sa nama je u drustvu bio i grobar koji je morao da gleda utakmicu preko kompa,jer smo svi ostali ukljucujuci domacina bili zvezdasi,tako da nas je i on izvestavao sta se desava) siguran sam posle puno godina da je zvezda bolji tim ove godine od partizana.i da moramo da uzmemo titulu kako znamo i umemo.naravno sve je to slabo,i dalje nam je liga krs i sve to,ali posle puno godina mislim da smo bolji.e sada to je u idealnim uslovima.partizan ce imati kao uvek vetar u ledja sa vise strana,ali mi moramo da budemo psihicki dovoljno jaki da iz kola u kolo odigramo na relativno visokom nivou,i da imamo kontinuitete pobeda u domacoj ligi.ne smemo mnogo da kiksamo,posebno u drugom delu,kada partizan u prvih par kola i mozee da izgubi neke bodove,a posle tesko da izgubi koji...


kao sto sam rekao na temi o partizanu,iako sam mislio da je vukic otisao,ipak se na njega ne racuna,tako da se vermez svesno odrekao ubedljivo najboljeg igraca.od ovih sto su ostali za nasu ligu su kljucne igre tomica i kamare,koji mi se cini kao da je upao u neku melanholiju i da ne igra na svom nivou.kada se vrati scepanovic imacete i jednog odlicnog spica koji moze da resi svaku utakmicu u nasoj ligi.sale ilic je ni upola vukica iz prosle godine,i iako zna fudbal premator je,i ne moze...sve ostalo su ili prosecni igraci ili premladi da bi oni bili tas na vagi...
Sve stoji sto si rekao ali si me slatko nasmejao ovim KAO UVEk  :smeh1: Pa vi hiljadu puta ponoviste neku neistinu pa poceste i da verujete u to...

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2012/13
« Odgovor #4 poslato: Septembar 01, 2012, 01:16 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Sve stoji sto si rekao ali si me slatko nasmejao ovim KAO UVEk  :smeh1: Pa vi hiljadu puta ponoviste neku neistinu pa poceste i da verujete u to...

Ta boelst već postaje i zabrinjavajuća  :))

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2012/13
« Odgovor #5 poslato: Septembar 01, 2012, 02:33 »
kao uvek se odnosi na tole eru,pre svega,i da vazi kao uvek,u zadnjih 5godina apsolutno...i kao sto sam pisao puno puta nikada se za zvezdu nije tako bezobrazno i bahato kralo kao u toletovoj eri za partizan.a najvise volim kad pocnu neki od 30god max da mi pricaju o vremenu bugarcica i sl...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
.
« Odgovor #6 poslato: Septembar 01, 2012, 02:36 »
Ovih 5 godina se bezobrazno kralo a prije toga se kralo,ali mnogo manje?



Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2012/13
« Odgovor #7 poslato: Septembar 01, 2012, 02:42 »
pa samo budala moze da kaze da ranije nije bilo kradje od strane jednih ili drugih,a i ostalih ucesnika...


pri cemu nikada ni jedan od ova dva tima nije bio toliko slab i jadan kao zvezda u ovom periodu,pa i ne cudi da se nikada nije vise kralo za jednog...




takodje jako zanimljivo da sam izneo jednu tezu,na koju niko ne odgovara,ali ste se zato uhvatili 2-3 reci u postu...  :whistling:
« Poslednja izmena: Septembar 01, 2012, 02:43 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže deda

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Nisville,Republika Srbija
  • Poruke: 3.929
  • Ugled: +50/-4
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2012/13
« Odgovor #8 poslato: Septembar 01, 2012, 02:56 »
Moje vidjenje tvoje teze je sledece : Da je Partizan imao privilegije zbog Toleta - jeste!da nije ni priblizno onako kako Lukicevci ;D pricaju - jeste!
Svu tu podrsku koju je Partizan imao(i verovatno i dalje ima) a koja je ni priblizno tolika kako se pokusava predstaviti su navijaci Zvezde iskoristili kako bi sami sebe utesili da im klub nije toliko jadan kao sto jeste poslednjih 5-6 godina nego,eto,Tole ne da...
« Poslednja izmena: Septembar 01, 2012, 02:57 deda »

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
.
« Odgovor #9 poslato: Septembar 01, 2012, 07:45 »
Potpis.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2012/13
« Odgovor #10 poslato: Septembar 01, 2012, 08:08 »
ja razdvajam te dve stvari...zvezdin los rad,i toletova vladavina koja vuce na partizanovu stranu...naravno da kriza rezultata je pod 1. rezultat loseg rada zvezde. ali potpomognuta je i ovim drugim,tj toletovim i partizanovim uticajem.jer i ako i kada se zvezdi i otvori neka sansa za titulu tu su prijateljski klubovi da partizan odigra koju opustenu utakmicu i sudije da poguraju ako vec nece neki klub...


da li bi bez partizanovog uticaja i toleta rezultat i trofeji bili potpuno isto rasporedjeni?pa nisam bas siguran.prvo ako nista vise partizan ne bi imao onaj kup protiv vojvodine,za pocetak, a vala ni onaj davno kada je milijasu ponisten gol(znaci bar 2kupa manje)... drugo krene se lose,kriza rezultata,nekoliko kikseva,eto sudije da pogura,eto smedereva i sl da odigraju laganu utakmicu i eto izlaska iz krize.da toga nema mozda bi bio jos neki kiks,voda u usima,losa atmosfera i sl,sto sve dalje generise lose rezultate i nove kikseve...za sve to mozemo samo da pricamo sbb kbb,ali da je partizan svaki put u predhodnih nekoliko sezona kad je bila frka,kad je bilo povuci potegni, i kada je dolazila u pitanje njihova titula,imao neke prijateljske utakmice ili pomoc sudija,imao je... a sve ostalo samo mozemo da nagadjamo,sta bi bilo,kakva bi bila reakcija i sta bi se dalje desvalo...
« Poslednja izmena: Septembar 01, 2012, 08:08 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2012/13
« Odgovor #11 poslato: Septembar 02, 2012, 12:15 »
jes samo se nama pomaže...  evo danas čist gol poništen Sremu protiv Voše...



da je to bilo protiv Partizana kojim slučajem, vjerovatno bi se alarmirala i međunarodna zajednica...
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2012/13
« Odgovor #12 poslato: Septembar 02, 2012, 01:29 »
pa mislis da ne rade svi klubovi sa sudijama?naivno razmisljanje...ali opet zna se ko je tata,i kada treba za koga ce da rade...


ako apsolutno svi klubovi npr u 3 i 4 ligi rade sa sudijama,nema sanse da to ne rade i u prvoj ligi.naravno ima nekih koji neke godine odluce da nece da rade sa sudijama,ili da nece da namestaju,tj rade sa klubovima,ali i to je najcesce dosta vremenski ograniceno,najcesce na jednu sezonu... svi su u to ukljuceni,i svi znaju kako to ide i kako se radi. pri tom znam bivseg sekretara rada,ali mnogo bolje njegovog kuma,koji je npr umesto ovog sekretara dolazio ispred fs na terazijama i kupio sudije i odvodio ih na dogovor sa sekretarom.


nisam video sta je ponisteno donjem sremu,ali kao sto rekoh u nasem fudbalu nema cistih i postenih. jer ako iz prve ruke znam da je tako u nizim ligama,nista bolje nije ni u prvoj...
svaki klub ima svog coveka za kontakt sa sudijama,npr u zvezdi je kratko vreme to bio onaj bivsi sudija sto ga zovu levis,ne mogu da se setim kako se zove,ali jedne sezone je on bio strucni komentator u crnoj tacki na sosu.mislim da je on bio u zvezdi u doba kad je toplica bio predsednik,nisam siguran.i znam da se nije zadrzao ni celu godinu,i da je mom ortaku rekao da je otisao,jer se u klubu ne radi dobro(tada na povrsinu u zvezdi jos nije izasao sav raspad u kome smo bili)...


vezano za pricu o snazi partizana,vec sam vam pricao vise puta(iako vi verovatno ne verujete u to,ali to nisu tek tako price,nego iz prve ruke) da ni jedan jedini "zvezdin" sudija ne moze da prodje(ne pricam o navijackom opredeljenju) npr u drugu ligu,a kamoli u prvu.ili ako vam je draze,zvezda nema sanse ni uticaja da progura ni jednog jedinog sudiju u prvu ili drugu ligu.naravno partizan ih gura koliko hoces. npr finale ovog ep sam gledao u sudijskom drustvu,bilo ih je 7-8,dvojica su sada presla u drugu ligu,vecina ih nastavlja sa sudjenjem trece lige,a jedno dvojica mislim da su u cetvrtoj. pri tom svi oni znaju da li neko od njih ima ledja,ko ih gura i sl.nije to nikakva tajna. pri tom svi koji su im ledja su na neki nacin partizanovi ljudi. mom ortaku je veza bio onaj iz baska,koji je ranije bio u upravi partizana.ovog jednog su hteli da skinu iz trece lige,spasao se posto je clan alkatraza,pa mu je vavic sredio da ostane na trecoj ligi. a treci lik koji je sada presao da sudi drugu ligu je usao na nju preko nekog iz partizana,tj bivsi prvoligaski sudija,ne mogu da se setim koji tacno,inace sada lik u partizanu je zaduzen za kontakte sa sudijama,i ispred partizana docekuje i "vodic je" stranim sudijama kad dolaze da sviraju partizanove evropske utakmice. taj lik mu je sredio da predje u drugu ligu.sve u svemu sve su neke grobarske veze.
i jos ovi zezaju tog lika sto je presao u drugu ligu,u fazonu,kako ti zvezdas si u kombinaciji sa partizanovcem,i on te gura.i on pa jebi ga kad je takva situacija,mora se...


A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2012/13
« Odgovor #13 poslato: Septembar 02, 2012, 02:00 »
ti ko da nisi čitao post... naravno da rade svi, ja potenciram upravo to da se u javnosti stvara slika da smo samo mi ti koji narušavamo regularnost prepoštenog srpskog fudbala...




evo te današnje situacije...


Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>


0:18-0:29
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže ramkens

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 3.688
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2012/13
« Odgovor #14 poslato: Septembar 02, 2012, 09:42 »
Partizan poslednji godina nije imao ništa bolje suđenje od Zvezde, samo toliko...

Druga je stvar što su se neki naviknuli ranije da samo Zvezda ima takvo suđenje...