Autor: Boki Tema: Jelen Bunkerliga 2011/12  (Pročitano 59394 puta)

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2011/12
« Odgovor #30 poslato: Novembar 05, 2011, 08:50 »
Ko god da je dao naziv ove teme "Jelen Bunker liga"ima od mene piće koje god hoće ako se ikada sretnemo..... :kafa:

na 6 utakmica 7 golova od toga 4 na utakmici Zvezde i Ofk-e! :udaraozid: :smeh4:

Van mreže Patriots

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 236
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2011/12
« Odgovor #31 poslato: Novembar 05, 2011, 10:48 »
a sva cetiri gola dali igraci Zvezde  ;D Adi nam ga metnuo .

Van mreže Svetinja

  • Administrator
  • Matori član
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Rotterdam
  • Poruke: 920
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2011/12
« Odgovor #32 poslato: Novembar 06, 2011, 09:29 »
Ne mogu da verujem. Bice prenos iz subotice a ne i iz kg. Ima li neko link za radnicki sloboda?
Na balkansportu samo vip:(

Van mreže Svetinja

  • Administrator
  • Matori član
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Rotterdam
  • Poruke: 920
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2011/12
« Odgovor #33 poslato: Novembar 06, 2011, 11:55 »
Zvezda sada ima 4 teske utakmice do zime. Jagodina aut, derbi, rad aut, vojvodina kuci. Ako bi partizan uzeo bod na derbiju mozda bi se mogla i titula odluciti. Na re 3 tekme, van derbija, sumnjam da zvezda moze vise od 5-6 bodova da uzme. Partizanu je lakse, cacak kuci pa zvezda aut pa radnicki kuci i ne znam gde je zadbje kolo.
No prvo danas naci gde da gledam radnicko- sloboda

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2011/12
« Odgovor #34 poslato: Novembar 06, 2011, 04:28 »
Мислим да је Слобода заслужила бод у овој утакмици, тј. да Раднички није заслужио победу јер друго полувреме се нису видели на терену, а Слобода је константно нападала. Имао је Раднички и мало среће кад је Слобода погодила стативу и имала још пар врло добрих прилика. Али нема везе, реваншираће се Слобода на пролеће. Битно да је утакмица оправдала очекивања. Ја сам стварно уживао. :clap:

Јој, да нам је више оваквих дуела. Мало сутра би само вечити (односно Партизан) освајали титулу.
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže Svetinja

  • Administrator
  • Matori član
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Rotterdam
  • Poruke: 920
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2011/12
« Odgovor #35 poslato: Novembar 06, 2011, 09:27 »
Radicki je do 65 minuta diktirao tempo. Ako se pogleda cela tekma, 2-1 realan rezultat. Radnicki ima 4 teske utakmice sada
Ofk aut
Jagodina
Pfc aut
Rad

Mislim da bi 6 bodova bio uspeh. To potpisujem odmah.
Sloboda i vojvodina imaju laksi raspored

A na prolece dolaze i zvezda i partizan i vosa u kg. Tu nema kupovanja...

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2011/12
« Odgovor #36 poslato: Novembar 07, 2011, 01:48 »
Citat
Superliga u brojkama: Tuga... 
07. novembar 2011. 12:39 > 12:47                           
Samo 12 golova u 11. kolu Jelen Superlige Srbije. Izjednačen neslavan rekord iz 5. i 8. kola.

  Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava 
Izveštači televizije SOS Kanal iz Čačka i Smedereva u javljanjima tokom mečeva Borac - Jagodina i Smederevo - Rad imali su samo nekoliko reči da opišu igru na terenu. Reporter uz Čačka je rekao: "Ništa", a iz Smedereva: "Verujte mi, papir mi je prazan".
 
 Doduše, Jagodinci su kraj Morave mogli do tri boda, ali su napadači zakazali u odsudnim situacijama.
 
 Pravo je iznenađenje što je postignuto i tih 12 golova, jer je "mirisalo" da će kolo za nama biti apsolutno najlošije od početka sezone. Ipak, u nedeljnim mečevima viđeno je pet golova. Darko Spalević sa dva gola pobrinuo se da donese kragujevačkom Radničkom novu pobedu, Hajduk je konačno dao gol u Subotici...
 
 U nekoliko ranijih rubrika u kojima se bavimo superligaškom statistikom pominjali smo da superligaški fudbaleri izgleda više vole da igraju po kiši nego po vedrom vremenu. To sad, ispade, pravilo!
 
 Hit jeseni bez dileme je kragujevački Radnički, jedina neporažena ekipa u prethodnih 11 utakmica. I ne samo to - Radnički je jedna od najgledanijih ekipa, ima sjajnu podršku i kod kuće i na strani, ima vodećeg strelca šampionata - Darka Spalevića.
 
 Spalević ima 34 godine, igrao je svojevremeno jednu sezonu u Crvenoj zvezdi (2001/02.) za koju u 11 mečeva nije dao nije dao nijedan gol, a onda je počela njegovo "pečalbarenje". Bio je čak i na Dalekom  Istoku, da bi se 2010. godine vratio u Srbiju i pronašao svoj "bingo". U Radničkom, Spalević doživljava drugu fudbalsku Mladost.
 
 Njegova dva gola protiv Slobode (jedan iz penala), obezbedila su Radničkom novi, peti trijumf u prvenstvu, i ujedno lansirala Kragujevčane na treću poziciju u debitantskoj sezoni u Superligi.
 
 Dvostruki strelac u ovom kolu bio je i Andrija Kaluđerović, doduše oba gola iz sumnjivih situacija, ali su oba priznata. Napadač Crvene zvezde sa dva gola u 95 sekundi obezbedio je svom timu lepu prednost, ali je potom moglo da bude od gotovog veresija da je OFK Beograd bio samo malo hrabriji. Novi golovi preporučili su Kaluđerovića inostranim klubovima, tako da neće biti iznenađenje ako ove zime napusti Zvezdu.
 
 Zanimljivo je da je Zvezda ove jeseni pet puta igrala kao domaćin i u poslednje tri utakmice primala je gol (protiv Radničkog - 1:1, protiv Novog Pazara 3:1 i protiv OFK Beograda 3:1).
 
 Inače, bila je to 12. uzastopna pobeda Zvezde nad OFK Beogradom u Ljutice Bogdana.
 
 Partizanova "desetka". Deseta pobeda u nizu u prvenstvu crno.belih. Partizan je mogao da napuni mrežu BSK-a, a to što nije "zasluga" je pre svih Vladimira Jovančića. Neverovatno je šta je sve napadač Partizana, plaćen 600.000 evra, promašio u drugom poluvremenu meča na "Vizelj parku" u Borči.
 
 Hajduk je konačno dao gol! Posle šest utakmica, Kuljani su dali gol i umalo im to nije bilo dovoljno da odnesu sva tri boda iz Subotice. Poslednji put, pre meča sa Spartakom, Hajduk je tresao protivničku mrežu u duelu sa Borcem (u 4. kolu 10. septembra, kada je pobedio 2:1). Dakle, gotovo puna dva meseca ili ukupno 596 minuta (Vujaklija je postigao gol u Subotici u 56. minutu meča).
 
 Vojvodina je čak šesti put igrala nerešeno ove jeseni. Po tome je izjednačena sa Spartakom i kragujevačkim Radničkim. Dejan Vukičević je izveo ofanzivni tim u Ivanjici, ali Javor teško prima golove, pogotovo na svom terenu. Doduše, teško ih i daje. Ove sezone, Javor je u Ivanjici dao samo tri gola(!). Dva u porazu od Radničkog (2:4) i jedan koji mu je doneo trijumf nad Novim Pazarom.
 
 Agonija Borca traje i teško da će se nešto promeniti u klubu iz Čačka do kraja jeseni. Pogotovo ako se zna da u narednom kolu gostuje šampionu. Borac ponovo nije dao gol i ponovo nije pobedio na svom terenu. Punih 170 dana!
 
 U ovom kolu najviše gledalaca bilo je u Ljutice Bogdana oko 13.000 (zvaničan podatak iz kluba), čak 8.000 ljudi gledalo je derbi u Kragujevcu između Radničkog i Slobode...Na renoviranom "Vizelj parku" u Borči oko 3.000 gledalaca gledalo je BSK i Partizan...
 
 Samo jednom su sudije u 11. kolu pokazale na "belu tačku". Bilo je to u delu Radničkog i Slobode. Darko Spalević je oboren, a onda je pokazao da igrač nad kojim je napravljen prekršaj ume da da gol sa 11 metara. To je, inače, bio prvi penal za Radnički u ovoj sezoni.
 
 TABELA PENALA (*prva brojka dosuđeni i realizovani penali, u drugoj koloni penali protiv i realizovani):
 
 Vojvodina 5 (3) - 1 (0)
 Spartak 1 (1) - 3 (3)
 Sloboda 2 (1) - 1 (1)
 Javor 2 (2) - 0
 Partizan 2 (2) - 0
 OFK Beograd 2 (2) - 0
 Crvena zvezda 1 (1) - 1 (1)
 Radnički 1(1) - 1 (1)
 Novi Pazar 1 (0) - 1 (1)
 Borac 1 (0) - 1 (1)
 Metalac 0 - 2 (1)
 Rad 0 - 1 (1)
 Jagodina 0 - 1 (1)
 BSK 0 - 1 (0)
 Hajduk 0 - 1 (0)
 Smederevo 0 - 0
 
 U ovom kolu nije bilo isključenih igrača.
 
 (MONDO)
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Svetinja

  • Administrator
  • Matori član
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Rotterdam
  • Poruke: 920
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2011/12
« Odgovor #37 poslato: Novembar 07, 2011, 01:58 »
abela je mnogo lepsa
za mene ne moze da bude lepsa :)
Doduse moze, zamenis broj 2 i broj 3
i onda zamenis broj 3 i broj 16
:)

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2011/12
« Odgovor #38 poslato: Novembar 26, 2011, 03:14 »
Novi Pazar-Sloboda 4:0  :eek:
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2011/12
« Odgovor #39 poslato: Novembar 27, 2011, 01:01 »
Раднички - Јагодина

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2011/12
« Odgovor #40 poslato: Novembar 27, 2011, 01:48 »
Мажић суди у Крагујевцу. Навијачи Радничког убеђени да су оштећени за пенал. Са трибина се чује "ТОЛЕ ЛОПОВЕ"  :)) . Јесте играча Јагодине погодила лопта у року, али далеко од тога да је намера постојала. Још пар спорних одлука је било, али све су биле исправне.

Јагодина игра на контре и то прилично солидно. Интересантна утакмица за наше услове.

Све похвале за терен, који је вероватно у најбољем стању у Србији.  :palac:


Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže Svetinja

  • Administrator
  • Matori član
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Rotterdam
  • Poruke: 920
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2011/12
« Odgovor #41 poslato: Novembar 27, 2011, 01:53 »
Mislim da je bio cist penal

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.533
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2011/12
« Odgovor #42 poslato: Novembar 27, 2011, 02:53 »
Izvin'te,ja sam taj detalj propustio,ali kad je Grujic upao kao glavni sudija derbija umjesto Mazica?
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže deda

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Nisville,Republika Srbija
  • Poruke: 3.929
  • Ugled: +50/-4
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2011/12
« Odgovor #43 poslato: Novembar 27, 2011, 03:23 »
Moj matori se odlicno zna sa Grujicevim stricem...
Sudija je okoreli Grobar a onakav penal sudi juce  ;D

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Odg: Jelen Bunkerliga 2011/12
« Odgovor #44 poslato: Novembar 27, 2011, 04:53 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Izvin'te,ja sam taj detalj propustio,ali kad je Grujic upao kao glavni sudija derbija umjesto Mazica?

Мажић је био само један од кандидата и претпоставка медија.
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!