Anketa

Da li si za regionalnu ligu ex-yu protektorata?

Da
6 (37.5%)
Ne
10 (62.5%)

Ukupno glasova: 16

Autor: Фаул Tema: Regionalna liga  (Pročitano 17178 puta)

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: Regionalna liga
« Odgovor #45 poslato: Avgust 27, 2016, 10:31 »
Niko ne kaze da bi se regionalnom svi problemi rijesili. Ja znam da bi milion problema ostalo i dalje, ali opet, mislim da gore od trenutnog stanja ne moze. Evo,jos jednom, recite mi samo,koja je poenta da od 24 kluba samo 1 jedini prezivi avgust? Koja je poenta toga? Igraju se prvenstva koja su sama sebi svrha. Posle juna mjeseca,pauza 60 dana pa onda rokaj opet i tako sve u krug  :zbunjen:


Sta dobija Dinamo utakmicama u HNL? Sta dobijaju Partizan i Zvezda utakmicama u JSL? Do kog nivoa moze da se razvije igrac u takvoj ligi? Kakvog sponzora, a da nije drzavni, mogu da privuku klubovi koji ordiniraju na 4-6 miliona ljudi?


Mozemo li se saglasiti oko toga da je danasnji fudbal biznis, da poprilicno zavisi od ekonomije,trzista i baze? Ako mozemo, zar nece povecanjem trzista, povecanjem ekonomske moci koja gura neku ligu, povecanjem baze igraca, u krajnjoj sumi da se poveca i rezultat? Ja mislim da hoce.
Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Cvjecar Florijan

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2013
  • Lokacija: Vežica, Rijeka
  • Poruke: 8.412
  • Ugled: +168/-96
    • Pogledaj profil
Odg: Regionalna liga
« Odgovor #46 poslato: Avgust 27, 2016, 10:50 »
Ti si svoje najbolje reko u ovom postu

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
  Da smo usli u Ligu Sampiona ove godine,zivo bi mi se jebalo za regionalnu ligu  :D   

 :D :D

Nema od te lige nista, idemo raspravljati o relevantnijim stvarima  :)
Orao je došao i rekao mi "kučko"!
"Tiću orlu, znamo dobro kome si sve dućko!
Mimi Oro bolje pleše od tebe u ritmu!
Blajvao si ovoj ptici pozamašnu kitu!"

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.724
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: Regionalna liga
« Odgovor #47 poslato: Avgust 27, 2016, 10:57 »
prvo mislim da UEFA mafija nema interes za regionalnim ligama a što se tiče ove "jadranske" tu sam apsolutno protiv. Da ima interesa za sređivanjem stanja u fudbalu u <<<Srbiji,CG,MKD,BIH pa i HR to bi se i uradilo, mnogima odgovara da klubovi služe kao perionice novca i to ne bi promenila ni regonalna liga sigurno
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: Regionalna liga
« Odgovor #48 poslato: Avgust 27, 2016, 11:02 »
NIje "naša" liga ništa manje ili više korumpiranija, lopovska ili mafijaška od madjarskih, rumunskih, bugarskih pa i grčkih timova i liga. Nije ništa manje lopovska od italijanskih, španskih ili ruskih timova i liga.
UEFA blagonaklono gleda na naše jadnike, pilićare i secikese (izuzev Maminja, kome skidam kapu) i jednostavno se ne bave sitnom ribom.
Regionalna liga je neminovnost i vrlo brzo ćemo je imati. Naravno, predhodno ide jedan razgovor sa navijačima.
« Poslednja izmena: Avgust 27, 2016, 11:02 Laki »
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.724
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: Regionalna liga
« Odgovor #49 poslato: Avgust 27, 2016, 11:05 »
nema ništa od regionalne lige, jedostavno nije u interesu Hrvata i Slovenaca
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: Regionalna liga
« Odgovor #50 poslato: Avgust 27, 2016, 11:07 »
Od kada se slovenci pitaju za tako nešto? Prvi i jedini put oko aba lige.
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže Cvjecar Florijan

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2013
  • Lokacija: Vežica, Rijeka
  • Poruke: 8.412
  • Ugled: +168/-96
    • Pogledaj profil
Odg: Regionalna liga
« Odgovor #51 poslato: Avgust 27, 2016, 11:20 »
UEFA ce amenovat Jadransku samo ako totalno digne ruke, ne od ovog prostora, nego od liga van TOP 15.
Znaci, podijelit ce nogomet na 2 brzine, a mi cemo dakako ostati u ovoj nizoj.
Kad ih bude bolio kuac, onda cemo radit sta hocemo.

Do tada, ne dozvoljavaju nam da igramo medjusobno u pretkolima, mi koji smo ratovali.
Pa tako, eto, ne mogu u pretkolu igrati Hrvatski športski klub Zrinjski i Hrvatski nogometni klub Hajduk. Oba u imenu imaju predznak "hrvatski", ali s obzirom da su iz drzava ciji su narodi medjusobno ratovali, eto, nema igranja nogometa.
To je postala praksa nakon susreta Zrinjskog i Partizana u Mostaru.

Eto koliko su oni za nase integriranje.

Sranja na tribinama niti zele niti toleriraju.
Danas ne mozes vikati "Mamicu, Cigane" na maksimirskom stadionu, vec te policija hapsi.
I to ne zbog Mamica, jer je on to nekom naredio, nego zato sto postoje razno razne udruge koje financira UEFA, a stacionirane su u Zagrebu, koje drukaju "rasizam".

U neku financijsku renesansu osobno ne vjerujem.
Kakvo crno okrupnjavanje trzista :)
Koja ozbiljna firma ce dat pare jednom Mamicu, Vazuri, Kokezi ili kakvom podgorickom mugosi. Nijedna.
Pa svi ste vi bar jednom u zadnjih 5 godina odgledali Dinamovu utakmicu.
Najbolji menadzer na Balkanu, najbolji klub na Balkanu, stalno igra Europu, igra i Ligu prvaka bome, 4 puta u zadnjih 6 godina, prvak Hrvatske 349 godina za redom, jebe i ne vadi.
I nema sponzora na dresu.
Nece ljudi da se sporkavaju s govnetom kao sto je Mamic.  I kad je imao sponzore, to su bile drzavne firme, HEP (elektroprivreda), turisticka zajednica zagreba, Croatia osiguranje i slicno.

Kakvo je stanje s ostalim regionalkama?
Kosarkaska liga se jedva pokriva, ne znam koliko je profitabilna.
Rukometna liga je dobro organizirana, jer je doso Rus Samsonjenko, ludjak koji obozava rukomet, ulupo masu para u Vardar i organiziro jednu krstenu ligu da ju Vardar osvaja. Kasnije privuko i Madjare i Gazprom.
Da nema njega, ne bi tu dosli ni Madjari ni Gazprom, a ni Slovenci.
Ostala bi boranija koja kad nije imala para nije ni dolazila na utakmice.
Vaterpolo liga je bezveze jer je prosireno prvenstvo Hrvatske, a prvenstvo Hrvatske je vec godinama kamilica i svi cekaju finale Jug-Primorje.

Hrvatska kosarka nije dobila nista od ABA lige
I tu nisu krivi ni Srbi, ni Slovenci ni Buducnost
Kriv je nerad
Kriv je lopovluk u Ciboni i Zadru, krivi su nesposobni ljudi u KK Split
Kriv je nas smrdljivi mentalitet.

I nece nam dakako nista dobra donijet ni nogometna liga.

Nece ni vama.

Lopate u sake

Istjerati govna iz Dinama, Zvezde i Partizana

Onda cemo svi igrat LP i bolit ce nas kurac!
Orao je došao i rekao mi "kučko"!
"Tiću orlu, znamo dobro kome si sve dućko!
Mimi Oro bolje pleše od tebe u ritmu!
Blajvao si ovoj ptici pozamašnu kitu!"

Van mreže Фаул

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Подгорица
  • Poruke: 25.521
  • Ugled: +103/-135
    • Pogledaj profil
Odg: Regionalna liga
« Odgovor #52 poslato: Avgust 27, 2016, 11:32 »
Ja sam cerao govna iz Partizana, pa su dosla jos gora govna. E onda su i ti otisli pa su dosli jos gori. Pusti djavola, bolje mijenjati ligu nego govna.
Jebote, kacili smo transparent protiv uprave u Bijelom Polju i izašli ne gledajuci utakmicu uopšte. Jebem ti zaludni rad, da mi je sad vratit tu upravu, išao bi da im kacim 'Niste vi krivi, mi smo govna'  :D

Sent from my ALCATEL ONE TOUCH 6012D using Tapatalk

Zar nisu ljudi čudni? Nikad ne koriste slobode koje imaju ali zahtijevaju one koje nemaju. Ne koriste slobodu misli, traže slobodu govora.

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.724
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: Regionalna liga
« Odgovor #53 poslato: Avgust 28, 2016, 12:03 »
 u Srbiji itekako ima menadžera koji bi sasvim zadovoljavajuće vodili Zvezdu i Partizan ali nije interss vladajuće garniture kao što ni prethodne nisu želele da se odreknu zlatnih koka za pranje para. Ovaj trenutni premijer sve na svetu može da reši i odradi ali već dva puta javno kaže da ne može da reši kriminal u Zvezdi i Partizanu. Nije da ne može nego neće jer se milioni iz epsa i telekoma  vešto prelivaju privatne džepove a fol se pomažu klubovi. Imamo Boričića,Jervrosimovića, Đilasa što se njima ne da da vode srpski fudbal a nije da nisu pokazali da su uspešni i u biznisu i u sportu
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Q

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Главни Стан
  • Poruke: 11.888
  • Ugled: +128/-32
    • Pogledaj profil
Odg: Regionalna liga
« Odgovor #54 poslato: Avgust 28, 2016, 05:37 »
lige ce biti ako ce klubovi imati €€€€ interesa. Kad bi se skupio nekakav pool sponzora, pa da top 4 zna da ce sponzori + zarada od karata + zarada od televizije donijeti nekih 10 mil. € (sto po meni ne bi bila nemoguca cifra), liga bi pocela jucer

za sad su jedini pokretaci lige mrznja i nostalgija. Puno premalo. Daj suske, pa da pricamo

Ako u pricu udje ozbiljan novac, onda ce interes naci i govno Mamic i Presvijetli iz ST i beogradski napaceni blizanci i Zahovic i Orbanovi frendovi i Milo I. Vjeciti i nigerijski trgovci djecjim robljem
« Poslednja izmena: Avgust 28, 2016, 05:40 Q »

Van mreže Saga Norén

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: južno od sjevera, sjeverno od juga...
  • Poruke: 17.980
  • Ugled: +2305/-1146
    • Pogledaj profil
Odg: Regionalna liga
« Odgovor #55 poslato: Avgust 28, 2016, 07:12 »
regionalna liga, nego što... :kafa:

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak
"Saga, kucy i miha su vratili Adeze na vlast!" - by Bojci
"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.969
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: Regionalna liga
« Odgovor #56 poslato: Avgust 28, 2016, 07:32 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
regionalna liga, nego što... :kafa:

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>


Srećom nema tuča u hrvatskoj, bosanskoj i ostalim ligama..  :kafa:

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: Regionalna liga
« Odgovor #57 poslato: Avgust 28, 2016, 08:00 »
Kocy, pa to je upravo argument za regionalnu ligu, nema Pazaraca.   :D



A ovo je još jači argument za regionalnu ligu

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>


 :smeh1:
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: Regionalna liga
« Odgovor #58 poslato: Avgust 28, 2016, 08:02 »
Totalno debilana u Novom Pazaru...Sikimić je  zakačio čini mi se ne  namerno domaćeg golmana i pri tom je teže povređen mislim da je mu je oko povređeno..

Onda je Kanga nešto mitingovao pri izlasku iz igre što je razbesnelo publiku koja mu je majmunskim povicima uzvratila pa je on njima vratio i tu su počeli da udaraju nogama po klupi za rezerve Zvezde i da bacaju stolice...

I tako komešanje je trajalo nekih 15 minuta..


Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.724
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: Regionalna liga
« Odgovor #59 poslato: Avgust 28, 2016, 08:05 »
 Ni delić onoga što se vidi na vecitom derbiju, poklon penal ipak dominira
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)