Autor: Boki Tema: FK Crvena zvezda 2011/12  (Pročitano 105298 puta)

Van mreže Nolle

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Nov 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 349
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #420 poslato: Mart 04, 2012, 11:35 »
Bajko - Mi od Dišlje nemamo normalnog golmana
Mikić - nit smrdi nit miriše
Mladenović - za mene juče najbolji
Tošić - nije štoper
Maksimović i Milivojević - igrači koji su se na pripremama najviše busali u prsa Zvezdaštvom
Mićko - mora to bolje, defanzivno je odigrao super, ofanzivno, nikako nije uspevao da iznese loptu
Evandro - dosta dobar, dao je i gol
Laza - mnogo titra loptu, dobio je samopouzdanje, a realno, tehnički je najpotkovaniji igrač u Srbiji, mora to da koristi, ali na pravi način
Perović - kao i Mikić, voleo bih da vidim Milunovića protiv Smedereva.
Borha - Ožeg ili Asamoa...


41250  :clap:


Jeste bio džabe ulaz, jeste se na Marakanu sjatio i Kurta i Murta, ali ipak, Bravo Zvezdaši !

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.969
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #421 poslato: Mart 04, 2012, 01:14 »
Srećan ti rođendan crveno - bijela ljubavi..

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #422 poslato: Mart 04, 2012, 02:17 »
Citat
Zvezdo, srećan 67. rođendan!

Ćosić: Neka bude Zvezda!
Žujović: Kad je Zvezda neka je i Crvena!

Prohladno, vetrovito jutro 4. marta 1945. godine nije sprečilo beogradske omladince da napune nezagrejanu, bez stakala na prozorima, veliku dvoranu starog DIF-a u Deligradskoj 27. Tog dana osnivano je omladinsko fiskulturno društvo i već formirana fudbalska ekipa trebalo je da dobije zvaničan naziv...

Kako je rođena Crvena zvezda? I danas se, kao svojevrsna anegdota, prepričava šta se sve dešavalo na poslednjoj sednici Inicijativnog odbora. Dan pre održavanja Skupštine, osnivači su dugo diskutovali oko toga kakvo bi ime valjalo dati novom sportskom kolektivu. Ređali su se razni predlozi - Mladost, Udarnik, Torpedo, Dinamo, Lokomotiva ... - ali nijedan nije bio dovoljno privlačan. Konačno, zasijala je "Crvena zvezda". Kako? Postoje razne verzije tog čina, ali se većina slaže da su "kumovi" bili Slobodan Ćosić i Zoran Žujović, prvi potpredsednici kluba. Posle brojnih predloga, najzad je Ćosić rekao:

" Ljudi, a da naše društvo nazovemo Zvezda?"

Na to je Žujović spontano dodao:

" Odlično. Samo, kad je Zvezda – neka bude crvena."

Predlog je usvojen i tog dana, prvi put u istoriji, spontano je počelo skandaranje: Crve-na zve-zda, Crve-na zve-zda...


Za prvog predsednika društva izabran je Đorđe Paljić Koja, za potpredsednike Slobodan Ćosić i Zoran Žujović, tada novinar "Politike" na čije ime je izvršena i prva registracija. Prvi rukovodilac fudbalske sekcije bio golgeter ekipe, Kosta Tomašević, a njen prvi sekretar nezaboravni bek Branko Stanković. Interesantno je da je za prvog ekonoma izabran Predrag Đajić, prvotimac, koji će kasnije proneti slavu Crvene zvezde, a dres reprezentacije Jugoslavije oblačiti 17 puta!


Odmah je stigao i prvi poklon - dve lopte, koje su članovi predratnih klubova Obilić i Slavija čuvali u ratnim danima. Određene su i boje dresova: crveno-plavo-belo sa belom petokrakom zvezdom na crvenoj majici. Međutim, za prvu utakmicu, tog popodneva, jedva je sakupljeno deset dresova iste boje. I to žute. Drugih nije bilo...

Tog 4. marta, prvu utakmicu u istoriji društva fudbaleri Crvene zvezde odigrali su protiv ekipe Prvog bataljona Druge brigade KNOJ-a i slavili ubedljivu pobedu - 3:0. Kuriozitet je da su navijači - borci golove pozdravljali pucnjavom iz pušaka i izrešetali već oštećenu krovnu konstrukciju zapadne tribine.




Utakmica je odigrana na igralištu "Studenta", pred 3.000 gledalaca. Crvena zvezda je igrala u sastavu: Golubičić (Popadić), Stanković, Filipović, Ćirić, Jovanović "Minda", P. Veličković, Šapinac (Stokić), Spasojević, Tomašević, Pečenčić i Horvatović. Strelac istorijskog, prvog gola, bio je Kosta Tomašević, koji se te godine samo jednom nije pojavio u timu, protiv reprezentacije Beograda 9. maja. U premijernom meču Tomašević je bio dvostruki strelac, dok je jedan gol postigao Vladimir Pečenčić.
Nedelju dana kasnije, fudbaleri Crvene zvezde odigrali su i prvu međunarodnu utakmicu. Bio je to prijateljski susret protiv ekipe engleske vojne misije. "Zvezdaši" su potukli goste do nogu, čak sa 12:0. Rajko Mitić, prva Zvezdina zvezda, tada je postigao svoje prve golove u crveno-belom dresu. Dao ih je ukupno četiri.


Tako je počelo lepa priča o jednom skromnom fudbalskom klubu, koja u međuvremenu izrastao u sportskog giganta...

Tokom prethodnih 67 godina bilo je itekako velikih pobeda, osvojenih titula i pehara, ali i bolnih poraza, izgubljenih finala, raznih iskušenja, uspona, padova, kao i skandala koji su kao zemljotresi potresali celu zemlju. Uvek razmažena Zvezdina publika nije htela samo pobede i trofeje, želela je spektakl i velike igrače. Idole. A gotovo svim fudbalerima na ovim prostorima bio je san da obuku Zvezdin dres. Na desetine njih proslavilo je ime kluba širom Evrope i sveta. Mnogi su kasnije nastavili fudbalski život u belom svetu, ali je Zvezda uvek bila ta kojoj su ostavljali svoje srce i vraćali joj se, kao treneri, funkcioneri ili odani navijači.


Još su stara novinarska pera napisala da je Crvena zvezda najlepša fudbalska priča ikad ispričana, svejedno da li je protkana pobedama ili porazima. I upravo je u tome suština priče. Priče o Zvezdi koja je svojim šarmom umela da zavede i razgali srca hiljade vernih navijača, ali i da ih ne retko razljuti do suza. Zato je svaka priča o njoj neobična, uzbudljiva i i tako lepa, puna dramatičnih događaja koji su palili maštu generacijama crveno-belih navijača.

SREĆAN TI ROĐENDAN, ZVEZDO!


Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava



i jos jednom da se podsetimo fantasticnog klipa i reci ljube tadica koje su i bile inspiracija za koreografiju
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava



 :aplauz: :aplauz: :aplauz: :aplauz: :aplauz:
« Poslednja izmena: Mart 04, 2012, 03:03 NenadBG »
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Dejan NS

  • Matori član
  • ****
  • Pristupio: Dec 2011
  • Lokacija: Podbara
  • Poruke: 502
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #423 poslato: Mart 05, 2012, 08:40 »
Svaka čast za posetu, navijanje i sve oko toga..Igra očajna....igramo bez napadača....kao svojevremeno kod alKosana sa "skrivenim napadačem"...Borja se jeste trudio, ali je opet pokazao u čemu je najveći majstor - da promaši nemoguće (neverovatno je šta je sve čovek uspeo da promaši za ovih godinu dana) - ipak možda mu se posreći kad zaista to bude zaista važno ;D , recimo protiv Partizana u Kupu.Srednji red nepovezan (Dimitrijević na klupi???) , a Perović nije napadač...tako da smo bili totalno bezopasni.U 2 pol. tek malo bolja slika i gol spretnog Evandra (uz promašaj Borje sa 20 cm :udaraozid: )...sve u svemu - srednje žalosno.E da, umalo da zaboravim....hvala sudiji što je "ničim izazvan" poništio gol Čovića posle skandalozne reakcije Mikića :wacko:
Nina i Nađa

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #424 poslato: Mart 05, 2012, 09:54 »
Jedna stvar koja Zvezda mora da ima na umu je dalja poslovna saradnja sa mojom firmom.  ;D


U poslednjih 20 godina nema bolji prosek na utakmicama, nabrojaću samo neke:
-Venspils 40 000
-Ren 60 000
-Derbi 40 000
-Spartak 40 000
Nije bilo utakmice ispod 10 000 (prvenstvene) i ispod (6000 kup)


Nije što je moja firma, ali radimo 'ko zmajevi  :kafa:
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.969
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #425 poslato: Mart 05, 2012, 06:22 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


Tekst jednog Grobara o ovome što se desilo u subotu i jednostavno onome šta znači CRVENA ZVEZDA..

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #426 poslato: Mart 06, 2012, 01:41 »
Citat
Bajković za MONDO: Butorović se super oblači

05. mart 2012. 16:22 > 16:24

Ni reči o fudbalu. Sa Bobanom Bajkovićem pričali smo o drugim stvarima. Rekao nam je da nikad ponovo ne bi snimio spot, da mu se dopada stil oblačenja Bate Butorovića, da se nekad kaje zbog tetovaža...

Da nije golman, bio bi poznata ličnost. To je više nego izvesno...

Ali, s obzirom na to da je golman, i to Crvene zvezde, ne želi da ga javnost pamti po nekome ko je "ustajao" rano samo kada je trebalo da osvane na kioscima, na naslovnicama žute štampe. Kaže - to je daleko iza njega!

"Nije isto kada si starter u Crvenoj zvezdi i kada si stalno, godinama negde na pozajmicama. Nije ti ista motivacija. Odgovornost na mojim leđima je sada mnogo veća. I ja to osećam i trudim se da vratim na pravi način", počinje priču za MONDO čuvar mreže Crvene zvezde Boban Bajković.

"Kad završim trening, odem s devojkom na piće, ručak ili večeru, odem kući i pogledam film i čekam jutarnji trening. Tako svaki dan..." , dodaje on.

I to je ovog puta bilo sve što smo o fudbalu razgovarali s njim.

Iako kaže da se smirio, skoncentrisao samo na treninge i utakmice, da se skrasio i na emotivnom planu, da ima dugu vezu i da izlazi samo kada ga pozovu saigrači da se proslavi neka pobeda, visoki Cetinjanin je i dalje neko ko je pun zanimljivih odgovora na pitanja koja nemaju veze s fudbalom.

Skrasio si se?

" Duga veza, nit' izlazim, nit' bilo šta drugo. Dosta više..."

Otkud to?

"Šta da se radi, sad ću 27 godina... Da sam u Crnoj Gori već bi me hvatali za uvo da se ženim", sa osmehom kaže Bajković.

Znači, nisi više omiljen gost u noćnim klubovima?

"Jedino ako bismo vezali sad nekoliko važnih pobeda i da izlazi cela ekipa to da proslavi, išao bih i ja. Da me pozovu... Ovako, ne!" , ograđuje se Bajković.

Kada se osvrneš iza sebe, šta je ono što nikad ne bi ponovo uradio?

Posle kraćeg razmišljanja, bez ustezanja, Bajković je rekao:

"Za spot, recimo... Nikad više ne bih to uradio", pokajao se Bajko što je prihvatio da bude glavni "baja" u spotu estradne zvezde Goge Sekulić.

U tom slučaju je imao i dozu sreće, jer pesma nikada i nije bila neki preterani hit, pa je brzo pala u zaborav. Ali, tetovaže ne prolaze. One su večne.

"Tetovaže, tetovaže... Uh", uzdiše Bajković iz čega se vidi da nije baš ravnodušan zbog toga što mu je skoro polovina tela islikana različitim motivima.

Pojasnio je i zašto...

"Kada sam ja u pitanju to može i nekako da prođe, sad kad sam krenuo mislim da mi donekle i stoji, ali kada razmišljam o deci koja me vole, a ima ih mnogo, preporučio bih iskreno da to nikad ne rade, jer će pogrešiti. I meni naiđe dan da se kajem zbog toga, a nekad mi dođe da pozovem 'onog mog' i kažem mu: 'Zakaži mi, hoću još jednu...' Pa, mi onda dođe da ih opet sve skinem".

Jednu stvar Bajković je ponovio:

"Preporučio bih klincima da to ne rade, iako te tetovaže možda idu uz mene".

Uz tebe idu, ali uz neke tvoje saigrače nikako.

"To jeste tako, nisu svi kao ja..." , sa osemhom kaže momak sa najdužim stažom od svih igrača u klubu.

Ko u Zvezdi nikada ne bi istetovirao nešto na telu?

"A, ne bih ja da kažem to... Šta ti misliš?"

Možda Darko Lazović?

"Haha, možda on! Nikad, nikad... Ni tačkicu. Ali, neka, svi smo mi drugačiji i to je normalno i dobro. Sto ljudi, sto ćudi..."

Često kažu da "moraš da budeš lud da bi bio golman". Kako ti to shvataš?

"Nije čudo to što kažu... Šutiraju ti u glavu sa metar, dva, tri, pet... Za to moraš da imaš dozu 'ludilia'. Ne kažu to uzalud, to je živa istina", kaže Bajković, ali se i sam nadovezuje sa osmehom:

"Za mene važi izgleda i van terena, ali nije to više tako. Od kad sam stao na gol, od kada je došao šef, ništa me drugo ne zanima osim terena, devojke i kuće", odmah podvlači.

Da li je tačno to da fudbaleri, kada imaju slobodan dan, uđu ujutru u tržni centar i izađu uveče?

"To najčešće rade stranci, ja slabo kada... Jedino kad idem da kupim nešto, jer imam ugovor sa 'Nike', nosim njihovu garderobu, pa onda ponekad svratim nešto da uzmem, ali se ne zadržavam", kaže Bajković.

Kada već svratiš, koju garderobu kupuješ?

"A, posebna garderoba potrebna ti je za mene. Ne patim od 'firmi', nemam nijednu za koju sam vezan. Zna se, vojničke gaće, šarene majice, šarene patike, kačket obavezno i neka kožna jakna sa nitnama. Tako vidim sebe, ne vidim sebe u odelu, nikad nisam obukao odelo", kaže Bajković i dodaje:

"Jedino kada se budem ženio... Mada, i tada ću da razmislim".

Šta misliš o stilu oblačenja predsednika Vojvodine Ratka Butorovića?

"E, on mi se sviđa, fura fazon sličan mom. Sviđa mi se Bata Butorović..." , kao iz topa kaže popularni Bajko.

A, koga bi od svojih kolega fudbalera poveo u šoping na modnu lekciju?

"Uh, ne bih, da me neko ne razume i da se naljuti..."

Znači ima ih?

"Pa, što se mene tiče - ima ih. Ali, mnogo više je onih fudbalera koji se super oblače. Kad vidim u 'Svetu' i 'Skandalu' da izađu slike fudbalera, tamo gde ih ocenjuju, meni se čini da svi imaju stila, zaista... I reprezentativci i momci iz Crvene zvezde, Partizana... Po mom mišljenju, fudbaleri baš imaju stila za oblačenje..."

Gde ćeš na more?

"Ja uvek u Crnu Goru, nikada nisam letovao u inostranstvu, ja volim da idem 'dole'. Najčešće sam u Sutomoru, imam drugara tamo. Budvu ne volim, ali je Boka lepa, Herceg-Novi, Kotor..." , najavljuje Bajković gde će "paparaci" na leto moći da uslikaju možda neku novu tetovažu.

(N. Janković - MONDO, foto: MN Press)
;D
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže ladja

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 20.524
  • Ugled: +108/-96
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #427 poslato: Mart 06, 2012, 05:21 »
Slažem se Bata ima neprevaziđen stajling! :aplauz:

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #428 poslato: Mart 08, 2012, 12:33 »
Citat
Predsednika Zvezde može da smeni 76 delegata!
B. CVETOJEVIĆ | 07. mart 2012. 21:51
Na vanrednoj Skupštini FK Crvena zvezda, novi statut izglasan tek posle niza amandmana. Šurbatović ukazao na brojne anomalije, a "delije" tražile promenu odredbe o opozivu



NOVI Statut FK Crvena zvezda izglasan je na vanrednoj sednici Skupštine kluba tek pošto su u njega uneta dva važna amandmana kojima je prvobitni predlog značajno izmenjen. Predsednika Zvezde, koji bude izabran na majskim izborima, moći će da smeni prosta većina od 50 odsto plus jedan, a ne većina od dve trećine, kako je bilo predloženo. Dakle, u novom sazivu Skupštine, koji će brojati 150 članova, biće dovoljno 76 glasova za opoziv prvog čoveka kluba.


 
Druga značajna izmena odnosi se na otuđenje nepokretne imovine, o kojem će moći da odlučuje Upravni odbor, ali će takve odluke morati da budu verifikovane na prvom narednom zasedanju Skupštine kao najvišeg klupskog tela.

Usvajanje novog Statuta, usklađenog sa Zakonom o sportu Republike Srbije, na taj način nije bilo samo protokolarno glasanje delagata Skupštine, kako su mnogi mislili da će izgledati. Da glasanje za izmenjeni najviši akt Crvene zvezde ne bude samo puko dizanje ruku pobrinuli su se Jovan Šurbatović, dugogodišnji član Skupštine i generalni sekretar FS Beograda, kao i predstavnici navijača, Udruženja " ;D  Delije".


Najpre je Šurbatović inicirao debatu o promeni Statuta, iznoseći niz anomalija u datom predlogu. Nakon što je predstavio veliki broj tehničkih grešaka, skrenuo je pažnju i na dva već pomenuta člana.

- Smatram da je u Članu 30 stavljen strog uslov dvotrećinske većine za smenu predsednika, koji se još uslovljava time da se opoziv može tražiti jedino u slučaju kršenja Statuta ili drugih pravilnika kluba. To, recimo, sprečava članove Skupštine da traže smenu zbog loših rezultate, nesavesnog poslovanja i slično. Jednostavno, nema odgovornosti. A, šta ako, recimo, klub ispadne iz Superlige ili ode u stečaj? Dakle, ovaj predlog predstavlja faktičku nesmenjivost predsednika i zato ga treba menjati - istakao je Šurbatović.

Predstavnici "delija" podneli su, zatim, amandman po istom članu Statuta, konkretno tražeći da predsednika ubuduće može da smeni prosta skupštinska većina. Debata se rasplamsala, Šurbatović je predložio da trećina delegata može da podnese predlog, a onda se u raspravu uključio i član UO Dušan Mrakić.

- Pa, zar da 50 ljudi smeni predsednika kojeg izabere 10.000 - zapitao se Mrakić, na šta je dobio odgovor profesora Zorana Ivoševića da i predsednika države biraju svi građani, a smenjuje ga dvotrećinska većina u Skupštini.

Tokom izlaganja Šurbatović je zatražio i da Skupština ima kontrolu nad trošenjem finansijskih sredstava i da verifikuje svaki rebalans budžeta. Takođe, naglasio je da "otuđenje nepokretne imovine, kao pravo UO, treba da se ograniči na određenu, manju vrednost, jer u suprotnom pruža mogućnost za zloupotrebu". To se, između ostalog, odnosilo na hipoteke pri uzimanju kredita.

- To nije otuđenje, hipoteka je garancija, a prema novom zakonu, ja kao član UO odgovaram svojom ličnom imovinom u slučaju donošenja štetnih odluka - odgovorio je predsednik SD Crvena zvezda Petar Škundrić.

Posle kraće pauze, odlučeno je da se glasa o dva ključna amandmana i sa apsolutnom većinom oba su verifikovana, čime je posle zasedanja, dugog dva i po sata, izglasan i novi Statut FK Crvena zvezda.

ŠKUNDRIĆ PREKRATIO RASPRAVU
KRAJ debate o Članu 30, odnosno o opozivu predsednika, okončao je Petar Škundrić, kratkim ali jasnim izlaganjem posle kojeg se pristupilo glasanju.
- Ja lično nemam problem da 50 odsto plus jedan delegat smenjuju predsednika. Uveren sam da nijedan predsednik, pa i Vladan Lukić, neće želeti da ostane na čelu kluba ako uvidi da nema tu osnovnu većinu na svojoj strani. Zato, predlažem da okončamo ovu raspravu - istakao je prvi čovek SD Crvena zvezda.

LAKOVIĆ GOST
OD ukupno 78 članova Skupštine, sednici je prisustvovao 51 i skoro sve odluke donete su jednoglasno ili s malim brojem uzdržanih.
Skupštinu Crvene zvezde ja kao gost pratio i generalni sekretar FSS Zoran Laković

ŠURBATOVIĆ: PREKRŠILI SMO ZAKON
PRILIKOM iznošenja amandmana, Jovan Šurbatović je skrenuo pažnju i na kršenje Statuta u prethodnom periodu.
- Prema Članu 21, stav 3, redovna Skupština se održava uvek najkasnije 60 dana po odigranoj poslednjoj utakmici sezone. Mi te skupštine nismo imali, čime je prekršen Statut koji je za klub isto što i Ustav za državu. Molim vas da to više ne radimo, tim pre što neodržavanjem bar jedne redovne Skupštine tokom godine, kršimo i državni Zakon o udruženjima, koji kao sankciju posle dve godine čak predviđa i brisanje iz Registra i gubitak statusa pravnog lica za udruženja koja to ne poštuju. Mi smo veliki klub i treba da dajemo pozitivan, a ne negativan primer - poručio je Šurbatović..
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Nolle

  • Član
  • ***
  • Pristupio: Nov 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 349
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #429 poslato: Mart 11, 2012, 03:02 »
Jel se meni čini, il je Borhi poništen čist gol? Lopta je išla unazad, kada je se to desi, ofsajda nema. Neka me neko ispravi, ako sam u krivu.




Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #430 poslato: Mart 11, 2012, 09:11 »
nole jel ima negde klip sa kompletnim izvestajem,i tom borhinom situacijom?
bio sam u ns,brat od tetke mi se zenio,pa sam uspeo samo da vidim golove,da pogledam statistiku kosarke na netu i to je to...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Dimitrije BP

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Бачка Паланка
  • Poruke: 12.128
  • Ugled: +40/-15
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #431 poslato: Mart 11, 2012, 09:17 »
Nema ofsajda kada je napadač iza lopte u trenutku dodavanja. Mislim da je bio ofsajd.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #432 poslato: Mart 13, 2012, 05:32 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava



 :aplauz: :aplauz: :aplauz:
da se najezis kako dobar klip...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #433 poslato: Mart 15, 2012, 12:53 »
danas zvezda sasvim solidna,posebno sam zadovoljan napadackim izdanjem.u odbrani duva promaja na sve strane,ne mogu da se povezu, katastrofa.posebno mi nije jasno sto ovako jebu malog cosica,uz objasnjenje kako nece da guraju tudjeg igraca.to je ok,ali sto su ga onda uopste pozajmljivali i dovodili.ovako ni krivog ni duznog decka zalepise na tribine,a moze da drzi casove nasim stoperima.bice jebeno protiv partizana uz ovakvu odbranu,rupe na sve strane.


kazem igra u napadu solidna,stvarno je licilo na nesto.pozitivne utiske su ostavili milivojevic,kasalica,mladenovic,milunovic jeste dao gol,ali nisam previse video od njega.evandro igra peske ceo zivot,ali i tako je majstor,na zalost ako se malo vise ne potrudi nece biti cak ni igrac klase moreire,da moze da resi domace prvenstvo,a kamoli nesto vise,a zna vise fudbala od moreire.ali ne mozes bez zara i bez da se oznojis da igras.opet se vidi da je klasa za vecinu igraca. ostali nista specijalno...


dali smo cetiri gola,mogli smo jos neki i ja sam sa tim zadovoljan.sa druge strane u prvom poluvremenu,posebno prvih pola sata smederevo je bilo opasnije.
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.969
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2011/12
« Odgovor #434 poslato: Mart 15, 2012, 07:45 »
"Niko nema Zvezdo, to što imaš ti."