Autor: dejo94 Tema: 148. večiti derbi, Crvena zvezda - Partizan, stadion "Rajko Mitić" 25.4 u 18h  (Pročitano 12523 puta)

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Kokeza, ona ligava spodoba Tončev, ekipa iz kraja... sve moj do mojega.
Lalat mega car. Kakav izbor tima...  :gathering:
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
navijaci su debili,to na zalost nije nista novo. ne treba im mnogo da naprave sranje.i to znamo odavno.
ali ono sto mene uzasno nervira sto je opet murija kriva za sranje,a ja sam siguran da se apsolutno niko u toj miliciji nece zapitati zasto je doslo do sranja i da li je moglo da bude spreceno.boli ih kita,sta taman su se malo relaksirali.vise nema demonstracija,treba negde odrzavati formu.
a inace jedan jedini korodon koji bi odvojio partizanove navijace sa istoka(zabranjene ocigledno,iako je palo ono pomirenje,ali i dalje koliko vidim nisu na jugu,mada su bili na istoku bez ikakvih zastava i sl) od ostatka tribine, i tako im ujedno i onemoguciti kontakt sa navijacima sa severa. znaci jedan ne preveliki kordon i nista od ovoga danas ne bi bilo.ne ovako toga nije bilo,nije bilo nikakve prepreke izmedju grobara sa istoka i delija sa severa.ali bitno da su ove grobare sa juga odvojili sa svih strana,uzeli i deo juzne tribine,plus kavezi sa obe strane,plus po jos jedan sektor prazan.a na jugu i na istoku do juga su grobari,i to oni koji vise nisu zavadjeni i nece praviti nikakvo sranje medjusobno.ali sto bi iko iz policije o tome i razmisljao. lakse ovako.a i javnost dobija temu za zabavu...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
a pri tome se danima unazad pričalo da se sprema nešto ozbiljno na istoku. svi su znali.
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže Laki

  • Globalni moderator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Beograd
  • Poruke: 7.944
  • Ugled: +54/-10
    • Pogledaj profil
Citat
Cuo sam da je zandarmerija na kraju morala da zapreti navijacima da ce dovesti komunalnu policiju ako ne prestanu da se biju i prave nerede.

 :smeh3:
John Pilger je sedamdesetih pravio dokumentarac o disidentima u Čehoslovačkoj. Jedan od njih mu je tad rekao kako zapad ima mnoge prednosti u odnosu na istok, ali u jednoj stvari istok ima prednost. Pilger ga pita,a koja je to? Odgovor - Kad nas mediji lažu, mi znamo da nas lažu.

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.735
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil

 derbi je kao to se i očekivalo bio očajan, partizan nije izgubio što g je jedino i interesovalo a mi nemamo pojma jer igraju igrači koji moraju da igraju pa tralalatović to nekako proba da uklopi u nekui svoju taktiku što je dovoljno za nerešeno
video  sam da je Saša Ilić brži od onog cvetkovića  a savo od šaponjića :zbunjen:
na tribinama naravno gluposti i junačenje lomljenjem stolica ali srpski uligani su poznati po akcijanju :nono:
neko spomenu niški odred koji je naravno neizbežan kad je neko sranje pošto ostali sede u ladovini
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže dejo94

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Višegrad
  • Poruke: 9.970
  • Ugled: +60/-35
    • Pogledaj profil
Srećom bio sam na svadbi i nisam gledao ovu bruku. Nadam se da je krajnje vrijeme da se država obračuna sa huliganima. Brate fino na jedno 20 godina robije, preko noći u ćeliji, preko dana u neki rudnik ih baciti, neka bar u korisnu stvar troše višak energije. A što se tiče Zvezde i Partizana - PRIVATIZACIJA. Pa kad brat Rus ili Arapin kupi klub, on neće dozvoliti da takvi prismrde stadionu, jer neće da plaća kazne zbog budala...


Nadam se da će biti tačno što je Ćurković pričao, da će nam zabraniti fudbal u Evropi jedno pet godina, jer će automatski sve što valja otići odavde, a igraće samo šklj kvalitet, koji neće nikoga zanimati...




I na kraju svega: ŽIVIO ČUKARIČKI!!!!

Na mreži deda

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Nisville,Republika Srbija
  • Poruke: 3.929
  • Ugled: +50/-4
    • Pogledaj profil
Sad sam odgledao "šanse" sa utakmice i palo mi je uoči povlačenje za dres pre skidanja lopte sa gol linije.

Opet nema penala?  :D

Što se tiče igre, nemam šta da pišem jer nisam gledao.Što se tiče tribina, nemam šta da pišem jer se sve zna.

Van mreže NebojsaK

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Zvornik
  • Poruke: 1.046
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Sad sam odgledao "šanse" sa utakmice i palo mi je uoči povlačenje za dres pre skidanja lopte sa gol linije.

Opet nema penala?  :D

Što se tiče igre, nemam šta da pišem jer nisam gledao.Što se tiče tribina, nemam šta da pišem jer se sve zna.

Daj Deda, pa u kom ti vremenu zivis, kakav penal?  ::)
Sto se tice igre, mnogo si propustio i mislim da to nikad sebi neces oprostiti jer propustio si utakmucu dva "najbolja", kluba sa ovih prostora.
Ukratko, Navijaci igrali prvo poluvreme, tacno 45 minuta se krljali sa policijom i na kraju niko nije pobjedio, i kod njih je bio remi.
Onda su drugo i trece poluvreme igrali neki likovi kojima je lopta stalno bjezala u aut, korner i slicno iako ih je bilo 22 komada na terenu, mislim da su im podvalili manju loptu od uobicajene.
Savo Pavicevic je imao probleme sa grcevima od pocetka utakmice ali je on izasao kao pobjednik jer je izdrzao do kraja utakmice, Lalatovic je pretrcao jednako koliko i Savo, Babovic je opet u zavadi sa sobom samim a i sa loptom, sudija nije dao da se razgovara sa njim, odmah je davao zuti karton, "buducnost", naseg fudbala je sa obje strane izgledala tragikomicno ali su imali simpaticne frizure, rasvjeta u rupi kao u podrumu i Sasa Ilic koji je sa 38 godina pretrcao od svih ostalih zajedno bar duplo vise  :zvizvdi:
Sve u svemu mnogo si propustio, stidi se :D

Van mreže Saga Norén

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Dec 2012
  • Lokacija: južno od sjevera, sjeverno od juga...
  • Poruke: 17.980
  • Ugled: +2305/-1146
    • Pogledaj profil
bio bi zahvalan ak bi neki od vas, u par kratkih crta, objasnio mi neupućenom tko je jučer započeo pizdarije i zašto je izbio fajt, te koga su oklopnjače izmlatile na kraju - samo cigane ili i one Zaboravljene, Zabravljene ili Zabranjene, kako li se već zovu?!  ;) :cigara:

uglavnom, svaka čast svima vama koji još idete na te tzv. derbije i prvenstvene utakmice trećerazredne kvalitete, koje ne pružaju ništa od nogometa, već samo zdravstveni rizik... :kafa:
"Rijeku se može dobiti samo kad je mamurna!" - Samir Toplak
"Saga, kucy i miha su vratili Adeze na vlast!" - by Bojci
"između običnog koša i dobre asistencije, uvijek izabirem dobru asistenciju! to mi je draže!" - #7 Toni Kukoč

Van mreže djordje

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 2.120
  • Ugled: +47/-24
    • Pogledaj profil


Zasto se ova dvojica biju? Kada bude pitao ovaj klinac, sta je pravi odgovor?

Van mreže som jura

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 4.207
  • Ugled: +78/-30
    • Pogledaj profil
Ovaj lijevi izgleda ko da ima nekih 50 godina. Mladost ludost.

A i ovi roditelji koji djecu vode među takve su isto... :bam:

Van mreže Boki

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Ispred šporeta
  • Poruke: 4.673
  • Ugled: +7/-2
    • Pogledaj profil
Nešto pozitivno juče. Svaka čast Lalatoviću!

Nemate ovlašćenje da vidite linkove. <a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=register">Registracija</a>&nbsp;ili&nbsp;<a href="http://www.sportski-forum.com/index.php?action=login">Prijava</a>
Voleo sam, volim ga, voleću ga ja.
Jer će ime njegovo večito da sja!

Van mreže djordje

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 2.120
  • Ugled: +47/-24
    • Pogledaj profil
Ko se bavi travnjakom na stadionu, Zvezdan Terzic? Upravo tako i izgleda trava na stadionu, kao da je on za nju zaduzen.

Dok je ova mafija u klubu necu vise nijednu utkamicu pogledati.

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.735
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
 tralalatović je u duši grobar po onoj narodnoj "odaakle ti je žena"
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže NebojsaK

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: Zvornik
  • Poruke: 1.046
  • Ugled: +0/-0
    • Pogledaj profil
Na kraju ce ovaj Lalatovic jos da ispadne i skroz pozitivan lik iako mucenik ne zna sta ce sa sobom od nervoze :respect