Autor: Dule Savic Tema: FK Crvena zvezda 2015/16  (Pročitano 124373 puta)

Van mreže Bajro Župić

  • ex Žilijen
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Jun 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 1.133
  • Ugled: +0/-0
  • I to je to. Mi i Oni. Jedno brdo, dva univerzuma
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2015/16
« Odgovor #210 poslato: Septembar 02, 2015, 10:35 »
Predstavljamo kandidate za novog predsednika stuBa...Evo ga prvi koji stao na crtu...
Radi se naime o avangardnom liku, reakciji, mangupu sa Dorćolske kaldrme, antikomunisti, SRBINU... CCCC




Prvi s' desna (a kako drugačije, pitam ja vas ?)...





Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

Van mreže srdjan dimitric

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija: stevana supljikca
  • Poruke: 3.272
  • Ugled: +6/-3
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2015/16
« Odgovor #211 poslato: Septembar 02, 2015, 11:39 »
Taj je Bugarin, uzdizatelj surdulickog fudbala
« Poslednja izmena: Septembar 02, 2015, 11:43 srdjan dimitric »

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.755
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2015/16
« Odgovor #212 poslato: Septembar 03, 2015, 08:55 »
 Danas u Srbiji postoji samo jefan bos kojeg vikaju zeko
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.977
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2015/16
« Odgovor #213 poslato: Septembar 07, 2015, 11:28 »
Dobra vest je da se oporavio Ibanjez i da ce biti spreman za subotu...
"This is exactly what football should be about."

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2015/16
« Odgovor #214 poslato: Septembar 07, 2015, 12:08 »
lepo je sto nas neki grobari ponekada podsete koliko su iskompleksirani,cisto da ne zaboravimo...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže VolimPFC

  • Administrator
  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 18.359
  • Ugled: +53/-42
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2015/16
« Odgovor #215 poslato: Septembar 08, 2015, 12:45 »
A što je to bilo?  Cio dan bez neta pa ne znam...
Моје јутро, мој дан, моје жеље, мој сан, мој живот, моја ствар, једно име Партизан...

Н.А.                                                            26.11.1918.

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2015/16
« Odgovor #216 poslato: Septembar 11, 2015, 12:29 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava


retko dobar i iskren intervju,svaka cast risticu...
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.977
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2015/16
« Odgovor #217 poslato: Septembar 14, 2015, 10:27 »
Derbi, dakle...neocekivano sadrzajan u odnosu na nekoliko prethodnih, bez obzira na relativno nizak kvalitet fudbala. Zvezdina pobeda cista i zasluzena. Prvo i osnovno, moram da pomenem voljni momenat: kapa dole na trudu i trcanju, preorali su teren, skoro svaka nicija lopta bila je nasa. Bilo je situacija i kada je po dvojica nasih igraca klizalo na istu loptu.

Kahriman siguran, za gol nije kriv, imao nekoliko dobrih odbrana plus bacanje u noge Umaruu. Bio sam skeptican kako ce to izgledati posle Rajkovica, ali so far so good. U odbrani je bogami skripalo poprilicno. To se posebno odnosi na novopecenog reprezentativca Petkovica. Njemu se trud ne moze osporiti ali brate mili...par puta je predao protivniku loptu u noge, nekoliko puta je kasnio da zatvori igraca ukljucujuci i mrtvu sansu Stevanovica neposredno pre gola i gol u koprodukciji sa Pavicevicem, nevezano za odlicnu asistenciju onog malog smrada Babovica. Na drugoj strani Ibanjez tek izlazi iz povrede, ali se i on borio, imao je onaj sjajan slobodnjak, kosmicko izbacivanje Vijeire kod prvog gola, plus je zbog zaista retko kretenskog i potpuno neprimerenog starta Ilica nad njime iznudio zuti karton. Grujic vec sada igra profesorski, iznosi loptu onim svojim korakom kao gazela, opasan je u skoku i u prekidu plus jos u znacajnoj meri kvari igru protivnika. Plavsic je kao neka mala osica, pravi motorino, samo zuji (svuda) okolo. Donald, deluje mi, nije bio na nivou prethodnih igara, mozda ga je malo iznendadio ambijent, ali ne brinem za njega, on ima kvalitet i verujem da ce sve lepo leci na svoje mesto nakon jos par utakmica. Novi-stari igrac Srnic me je veoma iznervirao u prvom poluvremenu kada je u situaciji jedan na jedan glumatao penal. Imao je i jedan dobar sut tik iznad precke u drugom, i to je manje - vise sve ako izuzmemo konstantno trcanje...ipak, pretanko za debi i derbi. Katai je sa druge strane imao odmah na startu onu sjajnu sansu kada je prodao suknjicu Zivkovicu pa je lopta igrala po gol liniji. IMao je nekoliko sjajnih proigravanja, a dao je majstorski gol (koji je delimicno i Zivkoviceva zasluga). Onakvo primanje, for u stranu, prolazak pored (cini mi se) Balazica kao da ne postoji i sut levom u suprotan ugao - sjajno. Ako se ne varam ovo mu je peti gol u petoj uzastopnoj utakmici.

I sada dolazimo do junaka ovog derbija, brata Huge, koji im je smestio dve takve golcine da ce ga muceni Zivko jos dugo sanjati i u 'ladnom znoju se buditi. Svi govore o drugom golu - koji jeste da se ne lazemo antologijski - prebacivanje petom na desnu i sutina spoljnom u raslje sa 20 metara, jos je liznula precku - ma prelepo...ali, fudbalski gledano, meni je prvi gol mozda jos i jaci. Sjajna tacna Ibanjeza ali i zaobilazak Zivkovica pa potkopavanje levom i lob pod precku u suprotnu malu mrezu...KOLIKO je samo ta lopta putovala!!! Fantasticno. Uopste se ne secam kada su na derbiju postignuti lepsi golovi, jos od Piksija, Krupnikovica pa Zigica...

Sto se tice Partizana, mislim da se tu i Milinkovic malo zeznuo sa postavkom. Abubakar NIJE centarfor i to se lepo videlo u par navrata koji su Partizan mozda kostali i boda. Svejedno, jedan na jedan mora gol da ume da da i bek, a kamoli krilo. Ne moze da ti lopta zastane iza noge i sl. Moj je utisak da je igrao Bozinov od starta da bismo imali kudikamo vise problema, jer cim je usao, napravio je par sjajnih poteza ukljucujuci i sut iz prve koji je Kahriman jedva odbio. E sad, pitanje je koliko i da li uopste on moze da izdrzi 90 minuta u punom tempu. Sto se ostalog tice, odbrana je dosta suplja, probijali smo kako smo hteli. U vezi je Ilic bio los (on je cini mi se i izgubio cini mi se dve jako bitne lopte od kojih su isle gol akcije) i prenervozan. Babovic je imao odlicnu asistenciju ali pored toga nije bog zna sta napravio. Najvise mi se svideo ovaj Stevanovic. Trci, probija, a zna sa loptom mnogo. Zivkovic - osim jednog suta na pocetku - neprimetan.

Ono sto mi se nije svidelo jesu padovi u nasoj igri pred kraj oba poluvremena. Na kraju prvog Stevanovic prvo promasuje mrtvu sansu a onda nepun minut kasnije neometan daje gol i to, da stvar bude gora, u poslednjim sekundama prvog poluvremena. A sto se drugog tice, moram priznati da mi nisu uopste jasne Grofove izmene. Ristic, o kome inace imam veoma visoko misljenje, kada je usao umesto Plavsica nije se video. A tek Sikimic umesto Vijeire koji je napokon ekspodirao?!? Posledica je ta da smo do 70og minuta mleli a da smo onda stali i propustili da dotucemo vec grogiranog protivnika, dopustili mu da digne glavu i napravi nekoliko vezanih sansi. To je moglo skupo da nas kosta. Na srecu nije.

Sve u svemu napokon dobar derbi nakon mnogo vremena. Idemo dalje, sreda i Jagodina.



"This is exactly what football should be about."

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.755
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2015/16
« Odgovor #218 poslato: Septembar 14, 2015, 10:52 »
 Pomešao si Dule u par situacija Ibanjeza i Plavšića. Mališa je proigrao Huga kod prvog gola i nad njim je Ilić zaradio žuti karton
 Po meni Plavšić i Srnić izuzetno ubrzaaju našu igru a dvojac na sredini Grujić i Donald veliku većinu lopti usmerava prema napred a ne kao prethodni veznjaci stalno loptu unazad i zato igramo puno brže i lepše. Videćemo kako će biti kad nam dođu bunkeraši jer to traži drugi stil igre   
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.977
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2015/16
« Odgovor #219 poslato: Septembar 14, 2015, 11:07 »
Malise su obojica...jesi li ti siguran za proigravanje kod prvog gola da je Plavsic? Ja ubedjen da je bio Ibanjez i da je nad Ibanjezom Ilic napravio zuti karton gore na istoku skroz prema severu. Sta bi Plavsic tu uopste i radio? Trebalo bi to proveriti. A za ovu igru unapred se potpuno slazem.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.977
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2015/16
« Odgovor #220 poslato: Septembar 14, 2015, 11:08 »
I jos jedan bitan podatak. Znao sam da pobedjujemo jer kako sam izasao iz kuce naleteh na Lakijevu bolju polovinu koja rece da posto ide na utakmicu Zvezda sigurno dobija  :respect :respect :respect
"This is exactly what football should be about."

Van mreže Blefer

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Feb 2012
  • Lokacija:
  • Poruke: 17.755
  • Ugled: +101/-104
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2015/16
« Odgovor #221 poslato: Septembar 14, 2015, 11:19 »
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava
Malise su obojica...jesi li ti siguran za proigravanje kod prvog gola da je Plavsic? Ja ubedjen da je bio Ibanjez i da je nad Ibanjezom Ilic napravio zuti karton gore na istoku skroz prema severu. Sta bi Plavsic tu uopste i radio? Trebalo bi to proveriti. A za ovu igru unapred se potpuno slazem.

100% Plavšić u obe situacije
"Наш човек не уме да се лако и правовремено заустави ни при успону ни при паду.“ (Иво Андрић)

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2015/16
« Odgovor #222 poslato: Septembar 14, 2015, 12:50 »
potvrdjujem perine reci  ;)
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...

Van mreže Dule Savic

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Nov 2012
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Poruke: 11.977
  • Ugled: +1196/-454
  • mitoman i povijesni revizionist
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2015/16
« Odgovor #223 poslato: Septembar 14, 2015, 05:43 »
Ne. Nakon pogledanog snimka fifti-fifti. Pas jeste Plavsicev ali je zuti nad Ibanjezom.
"This is exactly what football should be about."

Van mreže NenadBG

  • Starosedelac
  • *****
  • Pristupio: Okt 2011
  • Lokacija:
  • Poruke: 10.801
  • Ugled: +61/-256
    • Pogledaj profil
Odg: FK Crvena zvezda 2015/16
« Odgovor #224 poslato: Septembar 14, 2015, 07:38 »
dule,ponovo greska  :D

evo slike zutog


a na zemlji se vidi igrac sa brojem 17,plavsic.
a evo imas ovde i snimak
Nemate ovlašćenje da vidite linkove. Registracija ili Prijava

tamo od 48:00 mozes da vidis momenat kada ilic dobija zuti... ;)
A ljubav ka tebi jos jaca je...

I svakim danom sve vise volim te...